|
Здравейте отново,
Може би никой няма опит и/или мнение за тази маска....
Може ли да препоръчате хубава маска за подводен риболов?
Благодаря!
Поздрави |
|
Здравейте,
Искам да попитам дали някой има впечатления от маската описана в заглавието на темата? Притесняваме че огледалните стъкла ще плашат рибата? Иначе ще е супер за отблясъци...
Линк към сайт в който се продава и подробно описание:
[link]
Благодаря Предварително!
Поздрави |
|
Нови Продукти
Цена: 9.78 Лв.
Spearfishing
|