Този сайт използва бисквити - Повече Информация. Приемам
Активни Потребители: 6 Гости: 323
Активни регистрирани потребители
259:44:04 - Ahrefs [Bot] [139127]
Чат
0:17:21 - Yandex [Bot] [2]
Чат
1:01:52 - Majestic-12 [Bot] [948]
Тема
256:51:57 - Tbot [Bot] [3435367]
Теми на потребител
4:21:44 - Bing [Bot] [1497]
Тема
6:35:40 - Google [Bot] [3953]
Потребителски профил
Активни анонимни потребители
0:00:53 [1]
Тема
0:09:41 [0]
Тема
0:06:00 [1]
Downloading file
0:01:03 [0]
Downloading file
0:00:59 [0]
Тема
0:00:38 [0]
Начална страница
0:57:12 [22]
Downloading file
0:09:02 [0]
Downloading file
0:01:35 [0]
Downloading file
0:12:59 [0]
Тема
0:10:10 [0]
Статии
0:00:38 [0]
Тема
0:15:59 [1]
Тема
0:26:17 [1]
Тема
0:17:30 [8]
Downloading file
0:14:22 [0]
Browsing user sessions
0:03:54 [0]
Тема
0:00:01 [0]
Downloading file
0:11:03 [0]
Downloading file
0:06:36 [0]
Downloading file
0:07:39 [0]
Тема
0:01:02 [0]
Тема
0:18:51 [201]
Тема
0:00:38 [0]
Тема
0:12:55 [0]
Тема
0:06:09 [3]
Мнения на потребител
0:14:06 [0]
Тема
0:00:43 [0]
Галерия
0:14:46 [0]
Тема
0:37:10 [10]
Downloading file
0:16:55 [1]
Тема
0:00:59 [0]
Тема
0:03:46 [0]
Тема
0:01:33 [0]
Потребителски профил
0:06:58 [0]
Начална страница
0:00:52 [0]
Тема
0:00:45 [0]
Тема
0:08:21 [0]
Тема
0:06:13 [0]
Потребителски профил
0:10:54 [0]
Тема
0:11:05 [0]
Снимка
0:06:09 [0]
Начална страница
0:01:34 [0]
Начална страница
0:11:45 [0]
Downloading file
0:01:18 [0]
Форум
0:08:24 [0]
Мнения на потребител
0:08:14 [0]
Мнения на потребител
0:09:00 [0]
Downloading file
0:04:49 [0]
Тема
0:01:02 [1]
Галерия
0:09:42 [2]
Потребителски профил
0:01:03 [2]
Тема
0:04:01 [0]
Начална страница
0:02:58 [0]
Начална страница
0:14:37 [0]
Тема
0:01:04 [0]
Снимка
0:09:15 [0]
Мнения на потребител
0:00:36 [0]
Начална страница
0:00:52 [0]
Тема
0:28:44 [2]
Снимка
0:06:29 [0]
Downloading file
0:06:23 [0]
Потребителски профил
0:11:04 [0]
Тема
0:01:03 [1]
Тема
0:12:10 [0]
Мнения на потребител
0:00:59 [0]
Тема
0:00:38 [0]
Тема
0:00:38 [0]
Тема
0:02:34 [0]
Тема
0:00:47 [0]
Тема
0:00:46 [0]
Тема
1:00:21 [23]
Downloading file
0:00:57 [0]
Тема
0:14:43 [0]
Потребителски профил
0:00:56 [0]
Тема
0:00:57 [0]
Тема
0:14:20 [2]
Тема
0:00:47 [0]
Тема
0:03:16 [0]
Чат
0:01:03 [0]
Тема
0:03:22 [0]
Снимка
0:00:51 [0]
Downloading file
0:02:20 [0]
Downloading file
0:29:16 [3]
Тема
0:00:50 [0]
Теми на потребител
0:10:42 [0]
Тема
0:00:36 [0]
Тема
0:16:53 [2]
Тема
0:09:50 [0]
Тема
0:00:43 [0]
Тема
0:00:38 [0]
Тема
0:00:56 [0]
Снимка
0:00:37 [0]
Downloading file
0:00:38 [0]
Тема
0:04:58 [0]
Downloading file
0:00:44 [0]
Тема
0:06:14 [0]
Browsing user sessions
0:03:33 [0]
Тема
0:00:40 [0]
Тема
0:00:59 [0]
Начална страница
0:18:16 [1]
Тема
0:00:56 [0]
Тема
0:00:44 [0]
Тема
0:02:39 [0]
Тема
0:01:03 [0]
Тема
0:00:52 [1]
Тема
0:00:35 [0]
Тема
0:00:49 [0]
Начална страница
0:00:29 [0]
Тема
0:08:24 [0]
Тема
0:00:40 [0]
Тема
0:00:47 [0]
Тема
0:00:50 [0]
Тема
0:06:05 [0]
Потребителски профил
0:09:56 [0]
Тема
0:12:03 [0]
Тема
0:08:00 [0]
Downloading file
0:06:32 [0]
Downloading file
0:09:01 [0]
Тема
0:00:53 [0]
Тема
0:00:45 [0]
Начална страница
0:01:01 [0]
Downloading file
0:11:12 [0]
Коментари на потребител
0:08:51 [0]
Browsing user sessions
0:00:48 [0]
Тема
0:09:14 [0]
Тема
0:11:46 [0]
Потребителски профил
0:00:52 [0]
Тема
0:04:11 [0]
Тема
0:00:40 [0]
Тема
0:00:36 [0]
Мнения на потребител
0:11:43 [2]
Тема
0:00:50 [1]
Тема
0:36:09 [3]
Тема
0:01:00 [0]
Тема
0:05:27 [1]
Начална страница
0:06:57 [0]
Тема
0:31:32 [13]
Тема
0:00:56 [0]
Тема
0:14:23 [0]
Потребителски профил
0:11:26 [0]
Тема
0:12:15 [0]
Чат
0:39:46 [10]
Downloading file
0:00:37 [0]
Тема
0:01:00 [0]
Галерия
0:07:38 [0]
Тема
0:01:03 [0]
Тема
0:14:25 [0]
Тема
0:14:38 [0]
Галерия
0:00:37 [0]
Тема
0:02:04 [0]
Тема
1:03:32 [20]
Downloading file
0:04:50 [0]
Коментари на потребител
0:02:18 [0]
Downloading file
0:18:16 [1]
Тема
0:04:23 [0]
Downloading file
0:03:53 [0]
Тема
0:13:17 [11]
Начална страница
0:00:48 [0]
Тема
0:00:38 [0]
Downloading file
0:10:44 [0]
Тема
0:05:03 [1]
Тема
0:56:09 [17]
Downloading file
0:25:03 [1]
Снимка
0:00:57 [0]
Тема
0:11:56 [0]
Тема
0:00:37 [0]
Тема
0:00:54 [0]
Тема
0:00:38 [0]
Тема
0:06:31 [0]
Downloading file
0:02:22 [0]
Чат
0:01:03 [1]
Теми на потребител
0:01:02 [0]
Потребители
0:03:00 [0]
Downloading file
0:00:56 [1]
Тема
0:00:45 [0]
Галерия
0:00:51 [1]
Тема
0:13:36 [0]
Тема
0:00:47 [0]
Тема
0:00:56 [0]
Тема
0:07:28 [0]
Начална страница
0:04:43 [0]
Тема
0:27:46 [3]
Чат
0:00:52 [1]
Чат
0:01:00 [1]
Тема
0:00:57 [0]
Тема
0:16:42 [1]
Тема
0:02:05 [0]
Тема
0:11:49 [0]
Downloading file
0:07:27 [0]
Downloading file
0:19:55 [1]
Чат
0:01:54 [0]
Downloading file
0:06:08 [0]
Потребителски профил
0:01:37 [0]
Начална страница
0:10:44 [0]
Тема
0:00:55 [0]
Снимка
0:02:40 [0]
Downloading file
1:03:16 [12]
Downloading file
0:00:49 [0]
Мнения на потребител
0:04:56 [0]
Downloading file
0:01:00 [0]
Тема
0:04:08 [0]
Downloading file
0:00:39 [0]
Downloading file
0:00:47 [0]
Мнения на потребител
0:00:53 [1]
Тема
0:00:46 [0]
Мнения на потребител
0:11:51 [1]
Тема
0:00:54 [0]
Тема
0:04:54 [0]
Потребителски профил
0:00:55 [1]
Тема
0:01:57 [0]
Чат
0:07:28 [0]
Downloading file
0:04:55 [1]
Начална страница
0:28:11 [2]
Тема
0:08:45 [1]
Снимка
0:00:55 [1]
Мнения на потребител
0:12:16 [0]
Коментари на потребител
0:01:04 [0]
Тема
0:02:30 [0]
Тема
0:09:04 [0]
Тема
0:02:41 [0]
Тема
0:12:37 [0]
Тема
0:06:37 [0]
Галерия
0:14:46 [0]
Downloading file
0:13:50 [0]
Тема
0:00:56 [1]
Тема
0:23:51 [4]
Тема
0:04:27 [0]
Чат
0:01:01 [0]
Начална страница
0:00:36 [0]
Мнения на потребител
0:12:51 [2]
Тема
0:11:07 [0]
Тема
0:07:29 [0]
Downloading file
0:00:47 [0]
Тема
0:12:51 [1]
Начална страница
0:10:20 [0]
Downloading file
0:01:40 [0]
Downloading file
0:07:05 [1]
Добави Нова Тема
0:12:42 [0]
Мнения на потребител
0:00:34 [0]
Галерия
1:04:35 [13]
Downloading file
0:09:55 [0]
Downloading file
0:14:46 [0]
Тема
0:00:48 [0]
Тема
0:01:18 [0]
Теми на потребител
0:08:49 [0]
Потребителски профил
0:04:49 [0]
Снимка
0:05:53 [0]
Тема
0:00:17 [0]
Тема
0:04:22 [0]
Начална страница
0:11:54 [0]
Downloading file
0:03:24 [0]
Мнения на потребител
0:20:40 [1]
Тема
0:12:16 [0]
Downloading file
0:11:24 [0]
Начална страница
0:07:05 [0]
Снимка
0:00:55 [0]
Тема
0:00:45 [0]
Галерия
0:08:30 [0]
Тема
0:10:57 [0]
Новина
0:00:49 [0]
Тема
0:01:01 [0]
Downloading file
0:01:03 [1]
Downloading file
0:11:37 [2]
Тема
0:00:41 [0]
Тема
0:01:58 [0]
Тема
0:02:12 [0]
Тема
0:08:19 [0]
Downloading file
0:08:20 [0]
Downloading file
0:03:47 [0]
Downloading file
0:15:27 [3]
Потребителски профил
0:00:54 [0]
Тема
0:09:23 [0]
Начална страница
0:05:10 [0]
Тема
0:01:02 [0]
Тема
0:08:50 [0]
Снимка
0:06:59 [0]
Начална страница
1:07:45 [26]
Downloading file
0:00:55 [1]
Тема
0:00:49 [0]
Тема
0:01:05 [1]
Теми на потребител
0:09:58 [0]
Тема
0:01:03 [0]
Снимка
0:13:22 [0]
Теми на потребител
1:07:29 [26]
Downloading file
0:00:40 [1]
Тема
0:00:56 [0]
Новина
0:00:39 [0]
Теми на потребител
0:12:52 [0]
Тема
0:03:18 [0]
Тема
0:00:51 [0]
Тема
0:00:49 [0]
Тема
0:01:01 [0]
Тема
0:08:16 [0]
Чат
0:00:51 [0]
Тема
0:00:44 [0]
Тема
1:06:41 [21]
Downloading file
0:01:04 [2]
Тема
0:10:38 [0]
Downloading file
0:05:53 [0]
Тема
0:01:06 [0]
Downloading file
0:10:33 [0]
Снимка
0:00:37 [0]
Начална страница
0:03:56 [0]
Downloading file
0:04:47 [0]
Начална страница
0:01:39 [0]
Downloading file
0:00:44 [0]
Тема
0:06:20 [0]
Коментари на потребител
0:10:58 [0]
Тема
0:00:54 [0]
Тема
0:00:36 [0]
Тема
0:01:01 [0]
Тема
0:13:47 [0]
Downloading file
0:00:46 [0]
Галерия
0:19:08 [1]
Галерия
0:00:47 [0]
Начална страница
0:00:51 [0]
Downloading file
0:03:13 [0]
Чат
0:18:05 [1]
Галерия
0:09:03 [1]
Downloading file
0:05:07 [0]
Downloading file
0:08:01 [0]
Downloading file
0:00:45 [1]
Чат
Отиди на Стр.:
Също на тази страница
Анонимен
0 Секунди
Форуми Подводен риболов Кръчмата
Бургаски събор
21
Аз съгласен! /имаше такова филмче едно време/ макар че на мене май ми трябват поне 2 дни / нощи най-вече/
22
Aбе да виждате някакъв чистоестетически проблем,че смятам да организирам следващата среща да е на 03.03-нац.празник на БГ-аз лично не ама да питам все пак
P.S. Пък и тъкмо ще го полеем
23
Когато кажеш шефе, за идеята и наи вече заради тебе, винаги
24
еее, аз пак ще съм в СФ....на някой не му ли се ходи в Сантор
25
За fidana:мерси вярна дружина
За JimBeem:пак ще се срещнем...на следващата сбирка.
Как да разбера кога са срещите в София,че да не ги правя в
едни и същи уикенди ?!

И така срещата е насрочена за Събота,3 Март от 19:30ч,отново в кръчма "Grolsch" в морската над флората.
За дошлите по-рано-масата е запазена на името
на Георги Тодоров. Тема на сбирката-
Избор на нова кръчма(за недоволните)
Айде пак да пращате Л.С. за да нагодим
ориентир. бройка
Масата побира 12 бабаита!!!
26
За жалост колеги, мен няма да ме има на тази среща!
на 26ти заминавам за софия и ще се върна чак към 12-13 март. А на всичкото отгоре - пълна липса на PC и интернет. Хубавото е, че съм активирал "следене на темата" та ще мога да си проверя пощата на телефона и да вида как е минало. Георги, тоя път като организатор гледай да останеш до по-късно!!! Приятно искарване на всички!!!
27
Пишете и мен ако не е нахално като за новобранец :p
28
сигурно и аз ще дойда
29
fidana вземи и стамен да ни омайва и да крадем мурафети
30
Незнам дали няма да ми се отвори някакава работа , иначе няма проблем , ще се обадя на Стамен и може повече хора да доидем , както стана миналия пьт, но за сега незнам , но има време де, кьде е сьбота .
31
Ако нямате нищо на против и аз бих искал да се включа в сбирката.За предпочитане е да науча нещо на живо от колкото в сайта.
32
Миролюбов, защо пак в тази кръчма правиш събора. Много е задимено, много е шумно и е на края на света. В центъра има толкова много завидения и ще е по удобно за всички. Цените са почти едни и същи на всякъде.
33
Аз сигурно ще дойда, ако някой ме подсети въпросната вечер, че нещо много забравям. Ама нещо ме притеснява мястото. Хубаво е, шумно е, но масите така са разположение че няма как единият ако говори от едната страна от другата да се чува. Дразни ма някакси това Не може 2-ма 3-ма да намажат смях за случката дето колегата разказва а другите да се чудят какво станало. Чесно казано предпочитам да сме най-шумната компания в едно заведение пред това да сме най-неразбраната из между шумните Та забележката може да се вземе в пред вид за по другата среща. То тази е ясна.

П.С Аз ще дойда.
34
и аз потвърждавам че щедойда
35
Добре де, толкова ли няма предложение за друго място , ами кажете , аз мога да ви кажа ама ще ви доиде далече , иначе колко е Приморско
36
Решавайте къде, аз нямам претенции. Бройте ме мен, а сигурно и Христо.
37
Теми на сбирката-Избор на нова кръчма(за недоволните) и Кампания за ползване на буй
Че "Grolsch" над флората е задимен не мога да се съглася с вас,а и лично аз чух всички интересни истории
Това е първата среща,която организирам аз,защото
SteamX е зает

Статистика:
Сигурни:
4ernokop4o-1
Aaron-1
GurGa-2
dli4ev-1
old_smuggler-1
fidana-1
mirolybov-1
Под въпрос:
mirocomm
ihtiandar
icobubar
vatus
38
Сигурно и аз ще дойда
39
Миролюбов, нямам нищо против задимената обстановка, аз самия съм пушач и хич не ми дреме дима, обаче нещо се губи идеята на сбирката, нали сме там да се опознаем, да се поотпуснем , си разкажем някой лаф ей-такива неща. Аз последния път успях да обменя 2-3 лафа с хората около мен, и само гледах тези срещи мен защото нищо не чувах Ако ще се събираме да си говорим по групички както си се сабираме по принцип къде е файдата в пиенето ли?

П.С За историите не знам приятелю, аз съм дееджей човек явно освен с зрението закъсвам и със слуха ;-)
40
Пичове, аз отпадам от сбирката този път. Налага се да пътувам уикенда
Нови Продукти
C4 Snorkel keeper for MELTEMI/SCIROCCO

Цена: 9.78 Лв.
Spearfishing