Този сайт използва бисквити - Повече Информация. Приемам
Активни Потребители: 7 Гости: 285
Активни регистрирани потребители
259:30:18 - Ahrefs [Bot] [138896]
Тема
0:02:27 - Google Adsense [Bot] [0]
Потребителски профил
0:03:35 - Yandex [Bot] [0]
Тема
0:48:06 - Majestic-12 [Bot] [940]
Тема
256:38:11 - Tbot [Bot] [3431239]
Галерия
4:07:58 - Bing [Bot] [1411]
Потребителски профил
6:21:54 - Google [Bot] [3863]
Новина
Активни анонимни потребители
0:28:16 [3]
Тема
0:10:56 [0]
Коментари на потребител
1:10:32 [11]
Тема
0:03:31 [0]
Downloading file
0:09:17 [0]
Чат
0:43:26 [16]
Downloading file
0:10:17 [0]
Потребителски профил
0:02:50 [0]
Тема
0:14:16 [0]
Чат
0:11:31 [0]
Тема
0:02:13 [0]
Чат
0:12:31 [0]
Downloading file
0:03:44 [3]
Downloading file
0:00:36 [0]
Browsing user sessions
0:05:09 [0]
Тема
0:01:21 [0]
Тема
0:12:29 [0]
Downloading file
0:07:51 [1]
Мнения на потребител
0:08:59 [0]
Тема
0:08:11 [0]
Downloading file
0:05:05 [35]
Тема
1:03:52 [8]
Тема
0:07:25 [0]
Тема
0:00:20 [0]
Тема
0:01:58 [1]
Тема
0:01:00 [0]
Тема
0:23:24 [5]
Downloading file
0:01:22 [0]
Downloading file
0:03:09 [0]
Тема
0:08:49 [0]
Теми на потребител
0:05:16 [0]
Тема
0:42:02 [6]
Тема
0:08:18 [0]
Потребители
0:36:49 [4]
Тема
0:23:31 [1]
Тема
0:07:43 [0]
Потребителски профил
0:12:10 [0]
Downloading file
0:12:25 [0]
Тема
0:09:18 [1]
Тема
0:03:09 [1]
Тема
0:13:00 [0]
Потребителски профил
0:02:46 [0]
Снимка
0:09:39 [0]
Чат
0:09:37 [0]
Начална страница
0:27:05 [3]
Начална страница
0:06:34 [0]
Коментари на потребител
0:08:07 [0]
Тема
0:10:56 [0]
Тема
0:05:16 [0]
Тема
0:01:22 [0]
Тема
0:04:22 [0]
Новина
0:00:51 [0]
Тема
0:02:24 [0]
Downloading file
0:10:34 [0]
Тема
0:11:46 [0]
Начална страница
0:14:58 [2]
Снимка
0:07:44 [0]
Потребителски профил
0:07:43 [0]
Тема
0:12:26 [0]
Downloading file
0:10:59 [1]
Тема
0:01:26 [0]
Потребителски профил
0:23:15 [2]
Тема
0:02:14 [0]
Тема
0:04:12 [0]
Мнения на потребител
0:39:38 [5]
Снимка
0:14:59 [0]
Тема
0:46:35 [19]
Downloading file
0:09:41 [0]
Тема
0:00:57 [0]
Потребителски профил
0:09:50 [0]
Downloading file
0:09:50 [0]
Начална страница
0:00:34 [2]
Тема
0:14:46 [0]
Тема
0:14:05 [1]
Тема
0:14:47 [1]
Снимка
0:04:55 [0]
Снимка
0:12:12 [0]
Тема
0:05:55 [0]
Тема
0:15:30 [2]
Тема
0:12:50 [0]
Тема
0:11:58 [0]
Тема
0:03:07 [1]
Тема
0:11:05 [0]
Тема
0:13:28 [1]
Тема
0:06:13 [0]
Коментари на потребител
0:45:06 [6]
Тема
0:04:53 [0]
Тема
0:08:52 [2]
Тема
0:04:30 [0]
Тема
0:10:44 [0]
Тема
0:03:54 [0]
Browsing user sessions
0:20:24 [3]
Тема
0:24:50 [7]
Тема
0:19:09 [1]
Тема
0:09:41 [0]
Коментари на потребител
0:41:12 [3]
Снимка
0:21:18 [2]
Тема
0:07:23 [0]
Тема
0:11:20 [0]
Downloading file
0:13:18 [0]
Downloading file
0:09:15 [0]
Тема
0:07:48 [0]
Downloading file
0:18:58 [2]
Тема
0:10:19 [0]
Тема
0:31:41 [2]
Коментари на потребител
0:19:19 [1]
Тема
0:12:27 [0]
Downloading file
0:14:20 [1]
Тема
0:13:51 [3]
Тема
0:10:29 [0]
Тема
0:13:01 [0]
Начална страница
0:13:07 [1]
Тема
0:05:27 [0]
Downloading file
0:13:03 [0]
Тема
0:12:53 [0]
Коментари на потребител
0:22:23 [2]
Снимка
0:08:48 [0]
Downloading file
0:06:43 [0]
Тема
0:08:22 [0]
Downloading file
0:17:46 [9]
Тема
0:10:03 [0]
Тема
0:00:37 [0]
Потребителски профил
0:12:41 [0]
Downloading file
0:13:44 [0]
Снимка
0:26:00 [5]
Downloading file
0:02:15 [0]
Тема
0:43:47 [6]
Мнения на потребител
0:06:53 [0]
Тема
0:00:39 [0]
Тема
0:00:52 [0]
Галерия
0:03:23 [0]
Downloading file
0:49:46 [18]
Downloading file
0:06:05 [0]
Тема
0:05:58 [0]
Потребителски профил
0:04:30 [0]
Тема
0:06:39 [1]
Начална страница
0:05:08 [0]
Галерия
0:28:29 [1]
Начална страница
0:13:46 [0]
Тема
0:33:44 [4]
Тема
0:06:30 [0]
Тема
0:42:23 [10]
Downloading file
0:11:17 [1]
Снимка
0:09:22 [0]
Downloading file
0:13:11 [0]
Downloading file
0:11:03 [0]
Тема
0:37:23 [5]
Тема
0:10:14 [5]
Тема
0:05:59 [0]
Потребителски профил
0:08:02 [0]
Тема
0:04:22 [0]
Чат
0:34:23 [4]
Тема
0:12:32 [0]
Тема
0:14:53 [0]
Downloading file
0:14:48 [0]
Тема
0:10:26 [0]
Downloading file
0:08:43 [0]
Потребителски профил
0:05:58 [0]
Снимка
0:14:00 [2]
Начална страница
0:11:47 [0]
Новина
0:08:38 [0]
Потребителски профил
0:09:50 [0]
Видове
0:02:56 [0]
Снимка
0:13:59 [1]
Тема
0:13:19 [0]
Downloading file
0:09:26 [1]
Тема
0:06:09 [1]
Чат
0:03:09 [0]
Тема
0:07:22 [0]
Снимка
0:03:05 [0]
Галерия
0:12:03 [0]
Тема
0:27:58 [3]
Тема
0:04:07 [0]
Downloading file
0:49:30 [10]
Downloading file
0:13:45 [0]
Browsing user sessions
0:06:14 [0]
Тема
0:02:15 [0]
Тема
0:05:31 [1]
Тема
0:14:46 [0]
Новина
0:42:29 [8]
Тема
0:13:17 [0]
Статии
0:11:09 [0]
Галерия
0:06:31 [0]
Галерия
0:11:01 [0]
Чат
0:16:59 [1]
Тема
0:08:43 [0]
Тема
0:06:31 [0]
Начална страница
0:14:25 [0]
Тема
0:10:00 [0]
Чат
0:11:00 [0]
Чат
0:13:33 [0]
Снимка
0:02:26 [0]
Тема
0:05:33 [0]
Потребителски профил
0:22:55 [1]
Тема
0:03:58 [0]
Downloading file
0:13:53 [0]
Тема
0:07:52 [0]
Тема
0:01:00 [0]
Downloading file
0:00:04 [0]
Тема
0:09:51 [0]
Форум
0:10:05 [3]
Тема
0:05:48 [0]
Тема
0:08:30 [0]
Тема
0:14:22 [0]
Тема
0:12:24 [0]
Тема
1:29:09 [12]
Тема
0:14:55 [0]
Потребителски профил
0:14:36 [1]
Начална страница
0:11:39 [0]
Тема
0:03:05 [0]
Downloading file
0:08:23 [0]
Мнения на потребител
0:13:57 [0]
Downloading file
0:50:49 [12]
Downloading file
0:36:44 [10]
Тема
0:01:00 [0]
Тема
0:13:55 [0]
Начална страница
0:02:45 [0]
Коментари на потребител
0:49:45 [6]
Тема
0:06:35 [0]
Тема
0:07:12 [0]
Тема
0:01:41 [0]
Тема
0:05:52 [0]
Тема
0:13:12 [0]
Downloading file
0:04:54 [0]
Тема
0:06:54 [0]
Тема
0:13:36 [0]
Тема
0:12:39 [0]
Downloading file
0:42:40 [7]
Тема
0:11:01 [0]
Коментари на потребител
0:09:46 [0]
Статии
0:12:12 [0]
Коментари на потребител
0:13:45 [0]
Тема
0:08:31 [0]
Тема
0:07:05 [0]
Снимка
0:12:52 [0]
Тема
0:03:15 [0]
Тема
0:15:18 [3]
Галерия
0:09:36 [1]
Тема
0:09:35 [0]
Тема
0:05:13 [0]
Статии
0:01:41 [1]
Начална страница
0:11:06 [0]
Снимка
0:45:18 [6]
Тема
0:06:30 [0]
Тема
0:07:18 [0]
Тема
0:36:06 [5]
Тема
0:08:15 [0]
Тема
0:53:59 [22]
Downloading file
0:10:55 [0]
Мнения на потребител
0:13:46 [0]
Снимка
0:42:57 [6]
Тема
0:11:18 [0]
Начална страница
0:03:18 [2]
Тема
0:14:45 [1]
Начална страница
0:53:43 [19]
Downloading file
0:10:27 [0]
Тема
0:14:12 [1]
Начална страница
0:04:33 [0]
Тема
0:24:54 [1]
Тема
0:35:49 [4]
Тема
0:08:29 [0]
Тема
0:09:32 [0]
Коментари на потребител
0:12:13 [0]
Форум
0:52:55 [17]
Downloading file
0:02:27 [0]
Тема
0:11:54 [0]
Мнения на потребител
0:25:55 [2]
Начална страница
0:15:14 [2]
Тема
0:11:48 [0]
Тема
0:05:12 [0]
Тема
0:06:35 [0]
Чат
0:02:54 [0]
Тема
0:25:41 [4]
Начална страница
0:19:46 [1]
Тема
0:11:02 [0]
Коментари на потребител
0:08:26 [0]
Browsing user sessions
0:00:01 [0]
Downloading file
0:05:22 [0]
Тема
0:27:26 [1]
Тема
0:12:47 [1]
Тема
0:05:19 [0]
Downloading file
0:04:19 [1]
Галерия
0:21:03 [2]
Тема
0:06:24 [0]
Тема
0:09:16 [0]
Тема
Отиди на Стр.:
Също на тази страница
Анонимен
0 Секунди
Форуми Подводен риболов За новаци
Лаврак - навици и места
41
Ееееееее Гриша, ко ма напрай ти ве! Че си чаровник, чаровник си, това ми е известно, ама голямо ухажване ти дръпнаха. На мен за половин век ни едно лаврашко място не са ми показали, а на теб само за десетина дена, двама баш-майстори на лавраците, ти се натискат. Мадама да беше еди-доди, ама си си пръч от всякъде. Нищо карай по същият начин, давай вид, че не те интересуват лавраците и че това не ти е цел и че има къде къде по -интригуващи неща в морето от тях и така като ти покажат всички лаврашки места, идваш, взимаш ме и отиваме да ги изтрепем. За конспирацията на никой не казвай.
42

Едно време имаше един стар руски филм:

"На война отиват само старците"
43
Гриша, дали да не отскочим средата на юни към Синеморец за няколко дни, може пък да срещнеш Vladosub!?
Аз имах преди време подобно предложение от Gofus-a, ала шампиона като че ли емигрира на някъде и не само не показва вече лавраци а и самия той се изгуби!
44
Владо, старец е дядо ти, а ние с Гришата като минем през главната в Синеморец, на 18-годишните момичета им потекват лигите (особено ако сме с неопрените с пикала, изработени от бате Владо).
45
46
То в същност, ако сте гледали филма, ставаше въпрос, че по време на Втората световна войната , трябваше да се извърши някаква "операция" на вражеска територия с почти 100% смъртен изход.
И разликата между "зайците" и "старците" беше, че едните бяха 17-18 годишни, а другите (ветераните) бяха на 21-22. Сериозен филм си беше, наистина.

А че и двамата ( с Адашката сте трима) сте симпатяги, това е безспорен факт.
47
Четох аз вчера рано сутринта тези слова на знаещите и като послушен ученик търпеливо чаках да споходи и мен сполуката! Знаех си ,че все някога ще се появи моята риба приятелю Гриша и тя по божия воля дойде точно вчера когато бях изпълнен с мисли за нея.....


Чаках си кротко зад едни скали точно по обяд, на дълбочина около 2-3м. и ако щете вярвайте си мислех за думите на Весел че трябва та сме се сляли с природата около нас, бе около трето ,четвърто гмуркане , когато се появиха от долу зад скалата три броя лавраци! !dodge
В този момент ми спря тока!!!
Нямам спомен да съм се прицелвал и насочвал харпуна но истрел имаше и видях , че е в средата на първата риба .Благодаря ти Гриша за подарената макара и на бате Влади за отстъпката! Разбрах за какво са ни тези макари! Рибата се сурна към една дупка зад скалата а другите две дадоха заден и пълна газ. В този момент дойдох отново в съзнание и адреналина ми вече бе на мАКС. Ей сега ми се ще да ме научат как да не откачаме в такива моменти!
Гмурнах се и пред дупката видях празната си стрела..за миг през съзнанието ми прелетя една мисъл която и ти си преживял! Но късмета бе с мен. Усетих подръпване на кордата и я хванах заедно със стрелата и така на буксир потеглих нагоре. Там разбрах , че лаврака имал скрито оръжие- едни много яки шипове .Но това бе без особено значение, пак бих изтърпял тази сладка болка.Това ми е първият лаврак все пак!
Та така Мартине и при теб ще дойде!
48
Браво
49
поздрави за слуката и приятното преживяване щом е първия желая ти обаче да не ти е последния
50
Браво, Георги! Страхотно преживяване!
51
браво честито се такива истории да се чуват
52
Браво колега, все такива риби да ти идват и всеки път като ги хващаш да изпитваш кефа като от първата. Поздравявам те!
53
Еее Жоре,значи набара им мястото! Радвам се че задобряваш и че си бил на правилното място,а не на типичното!
54
Честито Жоре
55
Жорка, кеф ми е да те гледам изцяло нов човек - нови такъми, нова сполука, даже и усмивката ти е по-различна с този лаврак на кукана
Тя рибата си ходи при майстора, не при макарата Честито и от мен!
56
Браво на Жоро !А сега да те видим ще си кажеш ли "къде" го намери ?Хайде тайфатааа !
57
Честито, Жорка! С кеф си представих, че съм на твое място!
58
Благодара ви колеги!
Нека късмета споходи и вас!
Яворе поне десетина колеги ме видяха на мястото......като си дойдеш ще те заведа.
59
здравейте колеги,
аз пак като един новобранец да попитам ,
имали лавраци през зимата ?
60
Има Лавраци колега, даже някой ги вадят Януари месец веднага след празниците
[link]
Нови Продукти
C4 snorkel Meltemi with holder

Цена: 58.68 Лв.
Spearfishing