Този сайт използва бисквити - Повече Информация. Приемам
Активни Потребители: 7 Гости: 216
Активни регистрирани потребители
259:37:42 - Ahrefs [Bot] [139047]
Тема
0:09:51 - Google Adsense [Bot] [0]
Потребителски профил
0:10:59 - Yandex [Bot] [0]
Тема
0:55:30 - Majestic-12 [Bot] [948]
Тема
256:45:35 - Tbot [Bot] [3433434]
Тема
4:15:22 - Bing [Bot] [1439]
Тема
6:29:18 - Google [Bot] [3892]
Тема
Активни анонимни потребители
0:03:19 [0]
Тема
1:17:56 [11]
Тема
0:10:55 [0]
Downloading file
0:50:50 [20]
Downloading file
0:02:40 [0]
Downloading file
0:10:14 [0]
Тема
0:06:37 [0]
Тема
0:03:48 [0]
Статии
0:09:37 [1]
Тема
0:19:55 [1]
Тема
0:11:08 [5]
Downloading file
0:08:00 [0]
Browsing user sessions
0:12:33 [0]
Тема
0:08:45 [0]
Тема
0:04:41 [0]
Downloading file
0:00:14 [0]
Downloading file
0:01:17 [0]
Тема
0:12:29 [134]
Тема
0:06:33 [0]
Тема
0:14:49 [0]
Тема
0:07:44 [0]
Тема
0:09:22 [1]
Тема
0:08:24 [0]
Тема
0:30:48 [8]
Downloading file
0:08:46 [0]
Downloading file
0:10:33 [1]
Тема
0:12:40 [0]
Тема
0:49:26 [6]
Тема
0:00:36 [0]
Начална страница
0:01:59 [0]
Тема
0:04:32 [0]
Тема
0:04:43 [0]
Снимка
0:10:33 [1]
Тема
0:05:23 [0]
Downloading file
0:10:10 [0]
Снимка
0:02:02 [0]
Мнения на потребител
0:01:52 [0]
Мнения на потребител
0:02:38 [0]
Downloading file
0:13:58 [0]
Коментари на потребител
0:03:20 [2]
Потребителски профил
0:12:40 [0]
Тема
0:08:46 [0]
Тема
0:11:46 [0]
Новина
0:08:15 [0]
Тема
0:09:48 [0]
Downloading file
0:02:53 [0]
Мнения на потребител
0:22:22 [2]
Снимка
0:00:07 [0]
Downloading file
0:00:01 [0]
Потребителски профил
0:04:42 [0]
Тема
0:18:23 [1]
Тема
0:08:50 [0]
Потребителски профил
0:05:48 [0]
Мнения на потребител
0:09:38 [0]
Тема
0:11:36 [0]
Мнения на потребител
0:53:59 [21]
Downloading file
0:08:21 [0]
Потребителски профил
0:07:58 [2]
Тема
0:21:29 [1]
Тема
0:22:11 [1]
Снимка
0:12:19 [0]
Снимка
0:13:19 [0]
Тема
0:22:54 [3]
Тема
0:04:20 [0]
Тема
0:10:31 [2]
Тема
0:03:28 [0]
Тема
0:13:37 [0]
Коментари на потребител
0:52:30 [6]
Тема
0:12:17 [0]
Тема
0:11:54 [1]
Тема
0:11:18 [0]
Browsing user sessions
0:27:48 [3]
Тема
0:02:02 [0]
Тема
0:14:47 [0]
Тема
0:03:34 [0]
Тема
0:05:41 [0]
Тема
0:01:38 [0]
Downloading file
0:00:10 [0]
Downloading file
0:26:22 [2]
Тема
0:02:39 [0]
Тема
0:04:50 [0]
Коментари на потребител
0:02:29 [0]
Browsing user sessions
0:02:52 [0]
Тема
0:05:24 [0]
Потребителски профил
0:12:51 [0]
Downloading file
0:05:21 [2]
Тема
0:29:47 [3]
Тема
0:14:07 [0]
Тема
0:00:35 [0]
Тема
0:25:10 [9]
Тема
0:08:01 [0]
Потребителски профил
0:05:04 [0]
Тема
0:05:53 [0]
Чат
0:33:24 [8]
Downloading file
0:09:39 [0]
Тема
0:01:16 [0]
Тема
0:14:17 [0]
Тема
0:08:03 [0]
Тема
0:08:16 [0]
Галерия
0:10:47 [0]
Downloading file
0:57:10 [18]
Downloading file
0:13:29 [0]
Тема
0:13:22 [0]
Потребителски профил
0:11:54 [1]
Тема
0:14:03 [1]
Начална страница
0:12:32 [0]
Галерия
0:06:55 [11]
Начална страница
0:04:22 [0]
Тема
0:13:54 [0]
Тема
0:49:47 [14]
Downloading file
0:18:41 [1]
Снимка
0:05:34 [0]
Тема
0:00:09 [0]
Downloading file
0:17:38 [5]
Тема
0:13:23 [0]
Потребителски профил
0:11:46 [0]
Чат
0:07:14 [0]
Тема
0:01:06 [0]
Начална страница
0:13:22 [0]
Снимка
0:21:24 [2]
Начална страница
0:10:20 [1]
Тема
0:21:23 [1]
Тема
0:05:27 [0]
Downloading file
0:01:05 [0]
Downloading file
0:13:33 [1]
Чат
0:10:33 [0]
Тема
0:14:46 [0]
Снимка
0:10:29 [0]
Галерия
0:04:22 [0]
Тема
0:11:31 [0]
Downloading file
0:56:54 [12]
Downloading file
0:13:38 [0]
Тема
0:09:39 [0]
Тема
0:12:55 [1]
Тема
0:05:29 [1]
Тема
0:13:55 [0]
Галерия
0:24:23 [1]
Тема
0:01:06 [0]
Downloading file
0:13:55 [0]
Начална страница
0:21:49 [2]
Тема
0:02:23 [0]
Тема
0:05:54 [0]
Коментари на потребител
0:09:50 [0]
Тема
0:12:57 [0]
Потребителски профил
0:02:42 [0]
Тема
0:11:22 [0]
Downloading file
0:06:15 [0]
Тема
0:00:15 [0]
Галерия
0:08:24 [0]
Downloading file
0:07:28 [0]
Тема
0:17:29 [4]
Тема
0:13:12 [0]
Тема
0:06:29 [2]
Тема
0:04:45 [0]
Тема
0:01:07 [0]
Downloading file
0:06:29 [1]
Начална страница
0:03:58 [0]
Downloading file
0:10:29 [0]
Downloading file
0:00:43 [1]
Добави Нова Тема
0:06:20 [0]
Мнения на потребител
0:58:13 [13]
Downloading file
0:03:33 [0]
Downloading file
0:08:24 [0]
Тема
0:10:09 [0]
Коментари на потребител
0:02:27 [0]
Потребителски профил
0:13:59 [0]
Тема
0:14:36 [0]
Тема
0:09:05 [0]
Тема
0:13:16 [0]
Тема
0:05:32 [0]
Downloading file
0:12:18 [0]
Тема
0:14:18 [1]
Тема
0:05:54 [0]
Downloading file
0:05:02 [0]
Начална страница
0:00:43 [0]
Снимка
0:02:08 [0]
Тема
0:04:35 [0]
Новина
0:14:29 [0]
Снимка
0:05:15 [0]
Тема
0:10:39 [0]
Тема
0:22:42 [3]
Галерия
0:01:57 [0]
Downloading file
0:01:58 [0]
Downloading file
0:12:37 [0]
Статии
0:09:05 [2]
Тема
0:03:01 [0]
Начална страница
0:13:54 [0]
Тема
0:14:42 [0]
Тема
0:02:28 [0]
Снимка
0:00:37 [0]
Начална страница
1:01:23 [24]
Downloading file
0:50:21 [6]
Тема
0:03:36 [0]
Тема
0:10:42 [2]
Тема
0:07:00 [0]
Теми на потребител
1:01:07 [24]
Downloading file
0:06:30 [0]
Тема
0:11:57 [0]
Тема
0:01:54 [0]
Чат
1:00:19 [18]
Downloading file
0:09:51 [0]
Тема
0:04:16 [0]
Downloading file
0:33:19 [2]
Начална страница
0:22:38 [2]
Тема
0:04:11 [0]
Снимка
0:12:36 [0]
Тема
0:13:59 [0]
Чат
0:10:18 [0]
Тема
0:04:36 [0]
Тема
0:07:25 [0]
Downloading file
0:12:46 [1]
Галерия
0:12:43 [0]
Downloading file
0:11:43 [1]
Галерия
0:02:41 [0]
Downloading file
0:13:48 [0]
Тема
0:01:39 [0]
Downloading file
Отиди на Стр.:
Също на тази страница
Анонимен
0 Секунди
Форуми Подводен риболов За новаци
Лаврак - навици и места
41
Ееееееее Гриша, ко ма напрай ти ве! Че си чаровник, чаровник си, това ми е известно, ама голямо ухажване ти дръпнаха. На мен за половин век ни едно лаврашко място не са ми показали, а на теб само за десетина дена, двама баш-майстори на лавраците, ти се натискат. Мадама да беше еди-доди, ама си си пръч от всякъде. Нищо карай по същият начин, давай вид, че не те интересуват лавраците и че това не ти е цел и че има къде къде по -интригуващи неща в морето от тях и така като ти покажат всички лаврашки места, идваш, взимаш ме и отиваме да ги изтрепем. За конспирацията на никой не казвай.
42

Едно време имаше един стар руски филм:

"На война отиват само старците"
43
Гриша, дали да не отскочим средата на юни към Синеморец за няколко дни, може пък да срещнеш Vladosub!?
Аз имах преди време подобно предложение от Gofus-a, ала шампиона като че ли емигрира на някъде и не само не показва вече лавраци а и самия той се изгуби!
44
Владо, старец е дядо ти, а ние с Гришата като минем през главната в Синеморец, на 18-годишните момичета им потекват лигите (особено ако сме с неопрените с пикала, изработени от бате Владо).
45
46
То в същност, ако сте гледали филма, ставаше въпрос, че по време на Втората световна войната , трябваше да се извърши някаква "операция" на вражеска територия с почти 100% смъртен изход.
И разликата между "зайците" и "старците" беше, че едните бяха 17-18 годишни, а другите (ветераните) бяха на 21-22. Сериозен филм си беше, наистина.

А че и двамата ( с Адашката сте трима) сте симпатяги, това е безспорен факт.
47
Четох аз вчера рано сутринта тези слова на знаещите и като послушен ученик търпеливо чаках да споходи и мен сполуката! Знаех си ,че все някога ще се появи моята риба приятелю Гриша и тя по божия воля дойде точно вчера когато бях изпълнен с мисли за нея.....


Чаках си кротко зад едни скали точно по обяд, на дълбочина около 2-3м. и ако щете вярвайте си мислех за думите на Весел че трябва та сме се сляли с природата около нас, бе около трето ,четвърто гмуркане , когато се появиха от долу зад скалата три броя лавраци! !dodge
В този момент ми спря тока!!!
Нямам спомен да съм се прицелвал и насочвал харпуна но истрел имаше и видях , че е в средата на първата риба .Благодаря ти Гриша за подарената макара и на бате Влади за отстъпката! Разбрах за какво са ни тези макари! Рибата се сурна към една дупка зад скалата а другите две дадоха заден и пълна газ. В този момент дойдох отново в съзнание и адреналина ми вече бе на мАКС. Ей сега ми се ще да ме научат как да не откачаме в такива моменти!
Гмурнах се и пред дупката видях празната си стрела..за миг през съзнанието ми прелетя една мисъл която и ти си преживял! Но късмета бе с мен. Усетих подръпване на кордата и я хванах заедно със стрелата и така на буксир потеглих нагоре. Там разбрах , че лаврака имал скрито оръжие- едни много яки шипове .Но това бе без особено значение, пак бих изтърпял тази сладка болка.Това ми е първият лаврак все пак!
Та така Мартине и при теб ще дойде!
48
Браво
49
поздрави за слуката и приятното преживяване щом е първия желая ти обаче да не ти е последния
50
Браво, Георги! Страхотно преживяване!
51
браво честито се такива истории да се чуват
52
Браво колега, все такива риби да ти идват и всеки път като ги хващаш да изпитваш кефа като от първата. Поздравявам те!
53
Еее Жоре,значи набара им мястото! Радвам се че задобряваш и че си бил на правилното място,а не на типичното!
54
Честито Жоре
55
Жорка, кеф ми е да те гледам изцяло нов човек - нови такъми, нова сполука, даже и усмивката ти е по-различна с този лаврак на кукана
Тя рибата си ходи при майстора, не при макарата Честито и от мен!
56
Браво на Жоро !А сега да те видим ще си кажеш ли "къде" го намери ?Хайде тайфатааа !
57
Честито, Жорка! С кеф си представих, че съм на твое място!
58
Благодара ви колеги!
Нека късмета споходи и вас!
Яворе поне десетина колеги ме видяха на мястото......като си дойдеш ще те заведа.
59
здравейте колеги,
аз пак като един новобранец да попитам ,
имали лавраци през зимата ?
60
Има Лавраци колега, даже някой ги вадят Януари месец веднага след празниците
[link]
Нови Продукти
C4 snorkel Meltemi L Camoskin Med

Цена: 68.45 Лв.
Spearfishing