Този сайт използва бисквити - Повече Информация. Приемам
Активни Потребители: 7 Гости: 237
Активни регистрирани потребители
259:35:01 - Ahrefs [Bot] [138997]
Начална страница
0:07:10 - Google Adsense [Bot] [0]
Потребителски профил
0:08:18 - Yandex [Bot] [0]
Тема
0:52:49 - Majestic-12 [Bot] [948]
Тема
256:42:54 - Tbot [Bot] [3432650]
Тема
4:12:41 - Bing [Bot] [1434]
Тема
6:26:37 - Google [Bot] [3883]
Коментари на потребител
Активни анонимни потребители
0:00:38 [0]
Тема
1:15:15 [11]
Тема
0:08:14 [0]
Downloading file
0:14:00 [0]
Чат
0:48:09 [19]
Downloading file
0:15:00 [0]
Потребителски профил
0:07:33 [0]
Тема
0:03:56 [0]
Тема
0:01:07 [0]
Статии
0:06:56 [0]
Чат
0:17:14 [1]
Тема
0:08:27 [5]
Downloading file
0:05:19 [0]
Browsing user sessions
0:09:52 [0]
Тема
0:06:04 [0]
Тема
0:02:00 [0]
Downloading file
0:12:34 [1]
Мнения на потребител
0:13:42 [0]
Тема
0:12:54 [0]
Downloading file
0:09:48 [99]
Тема
0:03:52 [0]
Тема
0:12:08 [0]
Тема
0:05:03 [0]
Тема
0:06:41 [1]
Тема
0:05:43 [0]
Тема
0:28:07 [8]
Downloading file
0:06:05 [0]
Downloading file
0:07:52 [0]
Тема
0:13:32 [0]
Теми на потребител
0:09:59 [0]
Тема
0:46:45 [6]
Тема
0:13:01 [0]
Потребители
0:28:14 [1]
Тема
0:12:26 [0]
Потребителски профил
0:01:51 [0]
Тема
0:02:02 [0]
Снимка
0:14:01 [1]
Тема
0:07:52 [1]
Тема
0:02:42 [0]
Downloading file
0:07:29 [0]
Снимка
0:14:22 [0]
Чат
0:14:20 [0]
Начална страница
0:11:17 [0]
Коментари на потребител
0:12:50 [0]
Тема
0:00:39 [0]
Тема
0:09:59 [0]
Тема
0:06:05 [0]
Тема
0:09:05 [0]
Новина
0:05:34 [0]
Тема
0:07:07 [0]
Downloading file
0:00:12 [0]
Мнения на потребител
0:19:41 [2]
Снимка
0:12:27 [0]
Потребителски профил
0:12:26 [0]
Тема
0:02:01 [0]
Тема
0:15:42 [1]
Тема
0:06:09 [0]
Потребителски профил
0:03:07 [0]
Мнения на потребител
0:06:57 [0]
Тема
0:08:55 [0]
Мнения на потребител
0:51:18 [20]
Downloading file
0:14:24 [0]
Тема
0:05:40 [0]
Потребителски профил
0:14:33 [0]
Downloading file
0:14:33 [0]
Начална страница
0:05:17 [2]
Тема
0:18:48 [1]
Тема
0:19:30 [1]
Снимка
0:09:38 [0]
Снимка
0:10:38 [0]
Тема
0:20:13 [2]
Тема
0:01:39 [0]
Тема
0:07:50 [1]
Тема
0:00:47 [0]
Тема
0:18:11 [1]
Тема
0:10:56 [0]
Коментари на потребител
0:49:49 [6]
Тема
0:09:36 [0]
Тема
0:13:35 [2]
Тема
0:09:13 [0]
Тема
0:08:37 [0]
Browsing user sessions
0:25:07 [3]
Тема
0:14:24 [0]
Коментари на потребител
0:12:06 [0]
Тема
0:00:53 [0]
Тема
0:03:00 [0]
Тема
0:13:58 [0]
Тема
0:12:31 [0]
Downloading file
0:23:41 [2]
Тема
0:24:02 [1]
Тема
0:02:09 [0]
Коментари на потребител
0:19:03 [1]
Тема
0:00:11 [0]
Тема
0:02:43 [0]
Потребителски профил
0:10:10 [0]
Downloading file
0:02:40 [1]
Тема
0:27:06 [2]
Снимка
0:13:31 [0]
Downloading file
0:11:26 [0]
Тема
0:13:05 [0]
Downloading file
0:22:29 [9]
Тема
0:14:46 [0]
Тема
0:05:20 [0]
Потребителски профил
0:02:23 [0]
Тема
0:03:12 [0]
Чат
0:30:43 [5]
Downloading file
0:06:58 [0]
Тема
0:48:30 [6]
Мнения на потребител
0:11:36 [0]
Тема
0:05:22 [0]
Тема
0:05:35 [0]
Галерия
0:08:06 [0]
Downloading file
0:54:29 [18]
Downloading file
0:10:48 [0]
Тема
0:10:41 [0]
Потребителски профил
0:09:13 [0]
Тема
0:11:22 [1]
Начална страница
0:09:51 [0]
Галерия
0:04:14 [7]
Downloading file
0:01:41 [0]
Тема
0:11:13 [0]
Тема
0:47:06 [12]
Downloading file
0:16:00 [1]
Снимка
0:14:05 [0]
Downloading file
0:02:53 [0]
Тема
0:42:06 [5]
Тема
0:14:57 [5]
Тема
0:10:42 [0]
Потребителски профил
0:12:45 [0]
Тема
0:09:05 [0]
Чат
0:04:33 [0]
Тема
0:13:26 [0]
Потребителски профил
0:10:41 [0]
Снимка
0:18:43 [2]
Начална страница
0:13:21 [0]
Потребителски профил
0:14:33 [0]
Видове
0:07:39 [0]
Снимка
0:18:42 [1]
Тема
0:02:46 [0]
Downloading file
0:14:09 [1]
Тема
0:10:52 [1]
Чат
0:07:52 [0]
Тема
0:12:05 [0]
Снимка
0:07:48 [0]
Галерия
0:01:41 [0]
Тема
0:08:50 [0]
Downloading file
0:54:13 [11]
Downloading file
0:10:57 [0]
Тема
0:06:58 [0]
Тема
0:10:14 [1]
Тема
0:02:48 [1]
Тема
0:11:14 [0]
Галерия
0:21:42 [1]
Тема
0:13:26 [0]
Тема
0:11:14 [0]
Начална страница
0:19:08 [2]
Тема
0:14:43 [0]
Чат
0:03:13 [0]
Коментари на потребител
0:07:09 [0]
Тема
0:10:16 [0]
Потребителски профил
0:00:01 [0]
Тема
0:08:41 [0]
Downloading file
0:03:34 [0]
Тема
0:12:35 [0]
Тема
0:05:43 [0]
Downloading file
0:04:47 [0]
Тема
0:14:34 [0]
Форум
0:14:48 [4]
Тема
0:10:31 [0]
Тема
0:13:13 [0]
Тема
0:03:48 [2]
Тема
0:02:04 [0]
Тема
1:33:52 [12]
Тема
0:03:48 [1]
Начална страница
0:01:17 [0]
Downloading file
0:07:48 [0]
Downloading file
0:13:06 [0]
Мнения на потребител
0:03:39 [0]
Мнения на потребител
0:55:32 [13]
Downloading file
0:00:52 [0]
Downloading file
0:05:43 [0]
Тема
0:07:28 [0]
Коментари на потребител
0:54:28 [6]
Тема
0:11:18 [0]
Тема
0:11:55 [0]
Тема
0:06:24 [0]
Тема
0:10:35 [0]
Тема
0:02:51 [0]
Downloading file
0:09:37 [0]
Тема
0:11:37 [0]
Тема
0:03:13 [0]
Downloading file
0:02:21 [0]
Начална страница
0:47:23 [7]
Тема
0:14:29 [0]
Статии
0:01:54 [0]
Новина
0:13:14 [0]
Тема
0:11:48 [0]
Снимка
0:02:34 [0]
Тема
0:07:58 [0]
Тема
0:20:01 [3]
Галерия
0:14:19 [1]
Тема
0:14:18 [0]
Тема
0:09:56 [0]
Статии
0:06:24 [2]
Тема
0:00:20 [0]
Начална страница
0:11:13 [0]
Тема
0:12:01 [0]
Тема
0:40:49 [5]
Тема
0:12:58 [0]
Тема
0:58:42 [24]
Downloading file
0:47:40 [6]
Тема
0:00:55 [0]
Тема
0:08:01 [2]
Тема
0:04:19 [0]
Теми на потребител
0:58:26 [23]
Downloading file
0:03:49 [0]
Тема
0:09:16 [0]
Тема
0:13:12 [0]
Тема
0:14:15 [0]
Коментари на потребител
0:57:38 [17]
Downloading file
0:07:10 [0]
Тема
0:01:35 [0]
Downloading file
0:30:38 [2]
Начална страница
0:19:57 [2]
Тема
0:01:30 [0]
Снимка
0:09:55 [0]
Тема
0:11:18 [0]
Чат
0:07:37 [0]
Тема
0:30:24 [4]
Начална страница
0:01:55 [0]
Тема
0:13:09 [0]
Browsing user sessions
0:04:44 [0]
Downloading file
0:10:05 [0]
Тема
0:10:02 [0]
Downloading file
0:09:02 [1]
Галерия
0:11:07 [0]
Тема
0:13:59 [0]
Тема
Отиди на Стр.:
Също на тази страница
Анонимен
0 Секунди
Форуми Подводен риболов За новаци
Лаврак - навици и места
« Предишен Стр. 4 от 4 2 3 4
61
Този Sand явно обича много да си играе с фотошоп - тука си е изрязал и сложил лицето.Между другото 95 % от снимките му са монтажи... Е,може и наистина да удря рибоци ама явно пред клавиатурата е по-добър.
62
И аз искам да ги изрязвам като него ама неще да ми каже къде и как
И от Стамен откога му искам програмата дето ти я казаха в галерията, но отговора му винаги е "има я навсякъде, търси"
63
Айде,явно пак се почна
64
И на мен ми е интересно,за зимата ималиги тея рибоци,някой срещал ли ги е?Че нещо почна да ме стяга шапката пък и лаврак досега не съм срещал
65
Днес простих на един към 2-3 кг.
66
Лош чиляк е тоз Стамен ей, само на една риба простил.
67
spear явно програмата е само платена версия ,щото и аз не съм я срещал в черно море още .Изглежда си трябва яко сърфиране!?!
68
Даааааа, даже и лицензно копие не дава , май ще трябва да я хакнем
69
Колеги, спамите темата! Следващото писание, което няма връзка с темата ще се модерира!
70
Марто, къде са лавраците ?
71
дааа , сега е момента на лавраците точно ама си иска влизане в морето
72

lavraci.jpg
(433 Kb) 936 свалено
а ето и къде са лавраците , тези лично съм ги снимал
73
martinbar74 написа:
-Снимка- а ето и къде са лавраците , тези лично съм ги снимал


това актуална снимка, от тези дни ли е?
Колко градуса е водата 6-7, предполагам, че си бил с часовник?
74
Мартине, Мартине, ти си ги снимал ама къде? Снимката ти е за кръчмата, а не за тук...
75
Що бе Иво, това не е ли Тюркоазото на първа буна ?
76
Тази снимка е от зоологическата градина :-)
77
@Pretor: Точно там е...
78
това актуална снимка, от тези дни ли е?
Колко градуса е водата 6-7, предполагам, че си бил с часовник


темп на водата във Варна е почти 9 градуса ... [link]
79
Борис написа:

това актуална снимка, от тези дни ли е?
Колко градуса е водата 6-7, предполагам, че си бил с часовник


темп на водата във Варна е почти 9 градуса ... [link]
« Предишен Стр. 4 от 4 2 3 4
Нови Продукти
Epsealon buoy anchor (750g)

Цена: 23.00 Лв.
Spearfishing