Този сайт използва бисквити - Повече Информация. Приемам
Активни Потребители: 7 Гости: 219
Активни регистрирани потребители
259:36:59 - Ahrefs [Bot] [139035]
Снимка
0:09:08 - Google Adsense [Bot] [0]
Потребителски профил
0:10:16 - Yandex [Bot] [0]
Тема
0:54:47 - Majestic-12 [Bot] [948]
Тема
256:44:52 - Tbot [Bot] [3433230]
Тема
4:14:39 - Bing [Bot] [1439]
Тема
6:28:35 - Google [Bot] [3890]
Тема
Активни анонимни потребители
0:02:36 [0]
Тема
1:17:13 [11]
Тема
0:10:12 [0]
Downloading file
0:50:07 [20]
Downloading file
0:01:57 [0]
Downloading file
0:09:31 [0]
Тема
0:05:54 [0]
Тема
0:03:05 [0]
Статии
0:08:54 [1]
Тема
0:19:12 [1]
Тема
0:10:25 [5]
Downloading file
0:07:17 [0]
Browsing user sessions
0:11:50 [0]
Тема
0:08:02 [0]
Тема
0:03:58 [0]
Downloading file
0:14:32 [1]
Мнения на потребител
0:00:34 [0]
Тема
0:14:52 [0]
Downloading file
0:11:46 [126]
Тема
0:05:50 [0]
Тема
0:14:06 [0]
Тема
0:07:01 [0]
Тема
0:08:39 [1]
Тема
0:07:41 [0]
Тема
0:30:05 [8]
Downloading file
0:08:03 [0]
Downloading file
0:09:50 [1]
Тема
0:11:57 [0]
Тема
0:48:43 [6]
Тема
0:14:59 [0]
Потребители
0:01:16 [0]
Тема
0:14:24 [0]
Потребителски профил
0:03:49 [0]
Тема
0:04:00 [0]
Снимка
0:15:59 [1]
Тема
0:09:50 [1]
Тема
0:04:40 [0]
Downloading file
0:09:27 [0]
Снимка
0:01:19 [0]
Мнения на потребител
0:01:09 [0]
Мнения на потребител
0:01:55 [0]
Downloading file
0:13:15 [0]
Коментари на потребител
0:14:48 [0]
Тема
0:02:37 [2]
Потребителски профил
0:11:57 [0]
Тема
0:08:03 [0]
Тема
0:11:03 [0]
Новина
0:07:32 [0]
Тема
0:09:05 [0]
Downloading file
0:02:10 [0]
Мнения на потребител
0:21:39 [2]
Снимка
0:14:25 [0]
Потребителски профил
0:14:24 [0]
Тема
0:03:59 [0]
Тема
0:17:40 [1]
Тема
0:08:07 [0]
Потребителски профил
0:05:05 [0]
Мнения на потребител
0:08:55 [0]
Тема
0:10:53 [0]
Мнения на потребител
0:53:16 [21]
Downloading file
0:07:38 [0]
Потребителски профил
0:07:15 [2]
Тема
0:20:46 [1]
Тема
0:21:28 [1]
Снимка
0:11:36 [0]
Снимка
0:12:36 [0]
Тема
0:22:11 [3]
Тема
0:03:37 [0]
Тема
0:09:48 [2]
Тема
0:02:45 [0]
Тема
0:12:54 [0]
Коментари на потребител
0:51:47 [6]
Тема
0:11:34 [0]
Тема
0:11:11 [1]
Тема
0:10:35 [0]
Browsing user sessions
0:27:05 [3]
Тема
0:01:19 [0]
Тема
0:14:04 [0]
Тема
0:02:51 [0]
Тема
0:04:58 [0]
Тема
0:00:55 [0]
Downloading file
0:14:29 [0]
Downloading file
0:25:39 [2]
Тема
0:01:56 [0]
Тема
0:04:07 [0]
Коментари на потребител
0:01:46 [0]
Browsing user sessions
0:02:09 [0]
Тема
0:04:41 [0]
Потребителски профил
0:12:08 [0]
Downloading file
0:04:38 [1]
Тема
0:29:04 [3]
Тема
0:13:24 [0]
Тема
0:24:27 [9]
Тема
0:07:18 [0]
Потребителски профил
0:04:21 [0]
Тема
0:05:10 [0]
Чат
0:32:41 [8]
Downloading file
0:08:56 [0]
Тема
0:00:33 [0]
Тема
0:13:34 [0]
Тема
0:07:20 [0]
Тема
0:07:33 [0]
Галерия
0:10:04 [0]
Downloading file
0:56:27 [18]
Downloading file
0:12:46 [0]
Тема
0:12:39 [0]
Потребителски профил
0:11:11 [1]
Тема
0:13:20 [1]
Начална страница
0:11:49 [0]
Галерия
0:06:12 [11]
Начална страница
0:03:39 [0]
Тема
0:13:11 [0]
Тема
0:49:04 [12]
Downloading file
0:17:58 [1]
Снимка
0:04:51 [0]
Тема
0:44:04 [5]
Тема
0:16:55 [5]
Тема
0:12:40 [0]
Потребителски профил
0:14:43 [0]
Тема
0:11:03 [0]
Чат
0:06:31 [0]
Тема
0:00:23 [0]
Начална страница
0:12:39 [0]
Снимка
0:20:41 [2]
Начална страница
0:09:37 [0]
Снимка
0:20:40 [1]
Тема
0:04:44 [0]
Downloading file
0:00:22 [0]
Downloading file
0:12:50 [1]
Чат
0:09:50 [0]
Тема
0:14:03 [0]
Снимка
0:09:46 [0]
Галерия
0:03:39 [0]
Тема
0:10:48 [0]
Downloading file
0:56:11 [12]
Downloading file
0:12:55 [0]
Тема
0:08:56 [0]
Тема
0:12:12 [1]
Тема
0:04:46 [1]
Тема
0:13:12 [0]
Галерия
0:23:40 [1]
Тема
0:00:23 [0]
Downloading file
0:13:12 [0]
Начална страница
0:21:06 [2]
Тема
0:01:40 [0]
Тема
0:05:11 [0]
Коментари на потребител
0:09:07 [0]
Тема
0:12:14 [0]
Потребителски профил
0:01:59 [0]
Тема
0:10:39 [0]
Downloading file
0:05:32 [0]
Тема
0:14:33 [0]
Тема
0:07:41 [0]
Downloading file
0:06:45 [0]
Тема
0:16:46 [4]
Тема
0:12:29 [0]
Тема
0:05:46 [2]
Тема
0:04:02 [0]
Тема
0:00:24 [0]
Downloading file
0:05:46 [1]
Начална страница
0:03:15 [0]
Downloading file
0:09:46 [0]
Downloading file
0:05:37 [0]
Мнения на потребител
0:57:30 [13]
Downloading file
0:02:50 [0]
Downloading file
0:07:41 [0]
Тема
0:09:26 [0]
Коментари на потребител
0:01:44 [0]
Потребителски профил
0:13:16 [0]
Тема
0:13:53 [0]
Тема
0:08:22 [0]
Тема
0:12:33 [0]
Тема
0:04:49 [0]
Downloading file
0:11:35 [0]
Тема
0:13:35 [1]
Тема
0:05:11 [0]
Downloading file
0:04:19 [0]
Начална страница
0:01:25 [0]
Тема
0:03:52 [0]
Новина
0:13:46 [0]
Снимка
0:04:32 [0]
Тема
0:09:56 [0]
Тема
0:21:59 [3]
Галерия
0:01:14 [0]
Downloading file
0:01:15 [0]
Downloading file
0:11:54 [0]
Статии
0:08:22 [2]
Тема
0:02:18 [0]
Начална страница
0:13:11 [0]
Тема
0:13:59 [0]
Тема
0:01:45 [0]
Снимка
0:14:56 [0]
Тема
1:00:40 [24]
Downloading file
0:49:38 [6]
Тема
0:02:53 [0]
Тема
0:09:59 [2]
Тема
0:06:17 [0]
Теми на потребител
1:00:24 [24]
Downloading file
0:05:47 [0]
Тема
0:11:14 [0]
Тема
0:01:11 [0]
Чат
0:59:36 [17]
Downloading file
0:09:08 [0]
Тема
0:03:33 [0]
Downloading file
0:32:36 [2]
Начална страница
0:21:55 [2]
Тема
0:03:28 [0]
Снимка
0:11:53 [0]
Тема
0:13:16 [0]
Чат
0:09:35 [0]
Тема
0:32:22 [4]
Начална страница
0:03:53 [0]
Тема
0:06:42 [0]
Downloading file
0:12:03 [1]
Галерия
0:12:00 [0]
Downloading file
0:11:00 [1]
Галерия
0:01:58 [0]
Downloading file
0:13:05 [0]
Тема
0:00:56 [0]
Downloading file
Отиди на Стр.:
Също на тази страница
Анонимен
0 Секунди
Форуми Подводен риболов За новаци
Лаврак - навици и места
« Предишен Стр. 4 от 4 2 3 4
61
Този Sand явно обича много да си играе с фотошоп - тука си е изрязал и сложил лицето.Между другото 95 % от снимките му са монтажи... Е,може и наистина да удря рибоци ама явно пред клавиатурата е по-добър.
62
И аз искам да ги изрязвам като него ама неще да ми каже къде и как
И от Стамен откога му искам програмата дето ти я казаха в галерията, но отговора му винаги е "има я навсякъде, търси"
63
Айде,явно пак се почна
64
И на мен ми е интересно,за зимата ималиги тея рибоци,някой срещал ли ги е?Че нещо почна да ме стяга шапката пък и лаврак досега не съм срещал
65
Днес простих на един към 2-3 кг.
66
Лош чиляк е тоз Стамен ей, само на една риба простил.
67
spear явно програмата е само платена версия ,щото и аз не съм я срещал в черно море още .Изглежда си трябва яко сърфиране!?!
68
Даааааа, даже и лицензно копие не дава , май ще трябва да я хакнем
69
Колеги, спамите темата! Следващото писание, което няма връзка с темата ще се модерира!
70
Марто, къде са лавраците ?
71
дааа , сега е момента на лавраците точно ама си иска влизане в морето
72

lavraci.jpg
(433 Kb) 936 свалено
а ето и къде са лавраците , тези лично съм ги снимал
73
martinbar74 написа:
-Снимка- а ето и къде са лавраците , тези лично съм ги снимал


това актуална снимка, от тези дни ли е?
Колко градуса е водата 6-7, предполагам, че си бил с часовник?
74
Мартине, Мартине, ти си ги снимал ама къде? Снимката ти е за кръчмата, а не за тук...
75
Що бе Иво, това не е ли Тюркоазото на първа буна ?
76
Тази снимка е от зоологическата градина :-)
77
@Pretor: Точно там е...
78
това актуална снимка, от тези дни ли е?
Колко градуса е водата 6-7, предполагам, че си бил с часовник


темп на водата във Варна е почти 9 градуса ... [link]
79
Борис написа:

това актуална снимка, от тези дни ли е?
Колко градуса е водата 6-7, предполагам, че си бил с часовник


темп на водата във Варна е почти 9 градуса ... [link]
« Предишен Стр. 4 от 4 2 3 4
Нови Продукти
Espealon bifocal lens for SeaQuest (right)

Цена: 39.12 Лв.
Spearfishing