Този сайт използва бисквити - Повече Информация. Приемам
Активни Потребители: 7 Гости: 231
Активни регистрирани потребители
259:35:47 - Ahrefs [Bot] [139014]
Начална страница
0:07:56 - Google Adsense [Bot] [0]
Потребителски профил
0:09:04 - Yandex [Bot] [0]
Тема
0:53:35 - Majestic-12 [Bot] [948]
Тема
256:43:40 - Tbot [Bot] [3432880]
Снимка
4:13:27 - Bing [Bot] [1439]
Тема
6:27:23 - Google [Bot] [3887]
Downloading file
Активни анонимни потребители
0:01:24 [0]
Тема
1:16:01 [11]
Тема
0:09:00 [0]
Downloading file
0:14:46 [0]
Чат
0:48:55 [20]
Downloading file
0:00:45 [0]
Downloading file
0:08:19 [0]
Тема
0:04:42 [0]
Тема
0:01:53 [0]
Статии
0:07:42 [1]
Тема
0:18:00 [1]
Тема
0:09:13 [5]
Downloading file
0:06:05 [0]
Browsing user sessions
0:10:38 [0]
Тема
0:06:50 [0]
Тема
0:02:46 [0]
Downloading file
0:13:20 [1]
Мнения на потребител
0:14:28 [0]
Тема
0:13:40 [0]
Downloading file
0:10:34 [116]
Тема
0:04:38 [0]
Тема
0:12:54 [0]
Тема
0:05:49 [0]
Тема
0:07:27 [1]
Тема
0:06:29 [0]
Тема
0:28:53 [8]
Downloading file
0:06:51 [0]
Downloading file
0:08:38 [0]
Тема
0:14:18 [0]
Теми на потребител
0:10:45 [0]
Тема
0:47:31 [6]
Тема
0:13:47 [0]
Потребители
0:00:04 [0]
Тема
0:13:12 [0]
Потребителски профил
0:02:37 [0]
Тема
0:02:48 [0]
Снимка
0:14:47 [1]
Тема
0:08:38 [1]
Тема
0:03:28 [0]
Downloading file
0:08:15 [0]
Снимка
0:00:07 [0]
Мнения на потребител
0:00:43 [0]
Downloading file
0:12:03 [0]
Коментари на потребител
0:13:36 [0]
Тема
0:01:25 [0]
Тема
0:10:45 [0]
Тема
0:06:51 [0]
Тема
0:09:51 [0]
Новина
0:06:20 [0]
Тема
0:07:53 [0]
Downloading file
0:00:58 [0]
Мнения на потребител
0:20:27 [2]
Снимка
0:13:13 [0]
Потребителски профил
0:13:12 [0]
Тема
0:02:47 [0]
Тема
0:16:28 [1]
Тема
0:06:55 [0]
Потребителски профил
0:03:53 [0]
Мнения на потребител
0:07:43 [0]
Тема
0:09:41 [0]
Мнения на потребител
0:52:04 [20]
Downloading file
0:06:26 [0]
Потребителски профил
0:06:03 [2]
Тема
0:19:34 [1]
Тема
0:20:16 [1]
Снимка
0:10:24 [0]
Снимка
0:11:24 [0]
Тема
0:20:59 [2]
Тема
0:02:25 [0]
Тема
0:08:36 [1]
Тема
0:01:33 [0]
Тема
0:11:42 [0]
Коментари на потребител
0:50:35 [6]
Тема
0:10:22 [0]
Тема
0:14:21 [2]
Тема
0:09:59 [0]
Тема
0:09:23 [0]
Browsing user sessions
0:25:53 [3]
Тема
0:00:07 [0]
Тема
0:12:52 [0]
Тема
0:01:39 [0]
Тема
0:03:46 [0]
Тема
0:14:44 [0]
Тема
0:13:17 [0]
Downloading file
0:24:27 [2]
Тема
0:00:44 [0]
Тема
0:24:48 [1]
Тема
0:02:55 [0]
Коментари на потребител
0:00:34 [0]
Browsing user sessions
0:00:57 [0]
Тема
0:03:29 [0]
Потребителски профил
0:10:56 [0]
Downloading file
0:03:26 [1]
Тема
0:27:52 [2]
Снимка
0:14:17 [0]
Downloading file
0:12:12 [0]
Тема
0:13:51 [0]
Downloading file
0:23:15 [9]
Тема
0:06:06 [0]
Потребителски профил
0:03:09 [0]
Тема
0:03:58 [0]
Чат
0:31:29 [6]
Downloading file
0:07:44 [0]
Тема
0:49:16 [6]
Мнения на потребител
0:12:22 [0]
Тема
0:06:08 [0]
Тема
0:06:21 [0]
Галерия
0:08:52 [0]
Downloading file
0:55:15 [18]
Downloading file
0:11:34 [0]
Тема
0:11:27 [0]
Потребителски профил
0:09:59 [0]
Тема
0:12:08 [1]
Начална страница
0:10:37 [0]
Галерия
0:05:00 [9]
Тема
0:02:27 [0]
Тема
0:11:59 [0]
Тема
0:47:52 [12]
Downloading file
0:16:46 [1]
Снимка
0:14:51 [0]
Downloading file
0:03:39 [0]
Тема
0:42:52 [5]
Тема
0:15:43 [5]
Тема
0:11:28 [0]
Потребителски профил
0:13:31 [0]
Тема
0:09:51 [0]
Чат
0:05:19 [0]
Тема
0:14:12 [0]
Потребителски профил
0:11:27 [0]
Снимка
0:19:29 [2]
Начална страница
0:14:07 [0]
Потребителски профил
0:08:25 [0]
Снимка
0:19:28 [1]
Тема
0:03:32 [0]
Downloading file
0:14:55 [1]
Тема
0:11:38 [1]
Чат
0:08:38 [0]
Тема
0:12:51 [0]
Снимка
0:08:34 [0]
Галерия
0:02:27 [0]
Тема
0:09:36 [0]
Downloading file
0:54:59 [11]
Downloading file
0:11:43 [0]
Тема
0:07:44 [0]
Тема
0:11:00 [1]
Тема
0:03:34 [1]
Тема
0:12:00 [0]
Галерия
0:22:28 [1]
Тема
0:14:12 [0]
Тема
0:12:00 [0]
Начална страница
0:19:54 [2]
Тема
0:00:28 [0]
Тема
0:03:59 [0]
Коментари на потребител
0:07:55 [0]
Тема
0:11:02 [0]
Потребителски профил
0:00:47 [0]
Тема
0:09:27 [0]
Downloading file
0:04:20 [0]
Тема
0:13:21 [0]
Тема
0:06:29 [0]
Downloading file
0:05:33 [0]
Тема
0:15:34 [4]
Тема
0:11:17 [0]
Тема
0:13:59 [0]
Тема
0:04:34 [2]
Тема
0:02:50 [0]
Тема
1:34:38 [12]
Тема
0:04:34 [1]
Начална страница
0:02:03 [0]
Downloading file
0:08:34 [0]
Downloading file
0:13:52 [0]
Мнения на потребител
0:04:25 [0]
Мнения на потребител
0:56:18 [13]
Downloading file
0:01:38 [0]
Downloading file
0:06:29 [0]
Тема
0:08:14 [0]
Коментари на потребител
0:00:32 [0]
Потребителски профил
0:12:04 [0]
Тема
0:12:41 [0]
Тема
0:07:10 [0]
Тема
0:11:21 [0]
Тема
0:03:37 [0]
Downloading file
0:10:23 [0]
Тема
0:12:23 [0]
Тема
0:03:59 [0]
Downloading file
0:03:07 [0]
Начална страница
0:48:09 [7]
Тема
0:00:13 [0]
Тема
0:02:40 [0]
Новина
0:14:00 [0]
Тема
0:12:34 [0]
Снимка
0:03:20 [0]
Тема
0:08:44 [0]
Тема
0:20:47 [3]
Галерия
0:00:02 [0]
Downloading file
0:00:03 [0]
Downloading file
0:10:42 [0]
Статии
0:07:10 [2]
Тема
0:01:06 [0]
Начална страница
0:11:59 [0]
Тема
0:12:47 [0]
Тема
0:00:33 [0]
Снимка
0:13:44 [0]
Тема
0:59:28 [24]
Downloading file
0:48:26 [6]
Тема
0:01:41 [0]
Тема
0:08:47 [2]
Тема
0:05:05 [0]
Теми на потребител
0:59:12 [24]
Downloading file
0:04:35 [0]
Тема
0:10:02 [0]
Тема
0:13:58 [0]
Тема
0:58:24 [17]
Downloading file
0:07:56 [0]
Тема
0:02:21 [0]
Downloading file
0:31:24 [2]
Начална страница
0:20:43 [2]
Тема
0:02:16 [0]
Снимка
0:10:41 [0]
Тема
0:12:04 [0]
Чат
0:08:23 [0]
Тема
0:31:10 [4]
Начална страница
0:02:41 [0]
Тема
0:13:55 [0]
Browsing user sessions
0:05:30 [0]
Downloading file
0:10:51 [0]
Тема
0:10:48 [0]
Downloading file
0:09:48 [1]
Галерия
0:00:46 [0]
Downloading file
0:11:53 [0]
Тема
0:14:45 [0]
Тема
Отиди на Стр.:
Също на тази страница
Анонимен
0 Секунди
Форуми Подводен риболов За новаци
Лаврак - навици и места
« Предишен Стр. 4 от 4 2 3 4
61
Този Sand явно обича много да си играе с фотошоп - тука си е изрязал и сложил лицето.Между другото 95 % от снимките му са монтажи... Е,може и наистина да удря рибоци ама явно пред клавиатурата е по-добър.
62
И аз искам да ги изрязвам като него ама неще да ми каже къде и как
И от Стамен откога му искам програмата дето ти я казаха в галерията, но отговора му винаги е "има я навсякъде, търси"
63
Айде,явно пак се почна
64
И на мен ми е интересно,за зимата ималиги тея рибоци,някой срещал ли ги е?Че нещо почна да ме стяга шапката пък и лаврак досега не съм срещал
65
Днес простих на един към 2-3 кг.
66
Лош чиляк е тоз Стамен ей, само на една риба простил.
67
spear явно програмата е само платена версия ,щото и аз не съм я срещал в черно море още .Изглежда си трябва яко сърфиране!?!
68
Даааааа, даже и лицензно копие не дава , май ще трябва да я хакнем
69
Колеги, спамите темата! Следващото писание, което няма връзка с темата ще се модерира!
70
Марто, къде са лавраците ?
71
дааа , сега е момента на лавраците точно ама си иска влизане в морето
72

lavraci.jpg
(433 Kb) 936 свалено
а ето и къде са лавраците , тези лично съм ги снимал
73
martinbar74 написа:
-Снимка- а ето и къде са лавраците , тези лично съм ги снимал


това актуална снимка, от тези дни ли е?
Колко градуса е водата 6-7, предполагам, че си бил с часовник?
74
Мартине, Мартине, ти си ги снимал ама къде? Снимката ти е за кръчмата, а не за тук...
75
Що бе Иво, това не е ли Тюркоазото на първа буна ?
76
Тази снимка е от зоологическата градина :-)
77
@Pretor: Точно там е...
78
това актуална снимка, от тези дни ли е?
Колко градуса е водата 6-7, предполагам, че си бил с часовник


темп на водата във Варна е почти 9 градуса ... [link]
79
Борис написа:

това актуална снимка, от тези дни ли е?
Колко градуса е водата 6-7, предполагам, че си бил с часовник


темп на водата във Варна е почти 9 градуса ... [link]
« Предишен Стр. 4 от 4 2 3 4
Нови Продукти
Espealon bifocal lens for SeaQuest (right)

Цена: 39.12 Лв.
Spearfishing