Този сайт използва бисквити - Повече Информация. Приемам
Активни Потребители: 5 Гости: 656
Активни регистрирани потребители
82:13:48 - Ahrefs [Bot] [60370]
Тема
82:13:38 - Google [Bot] [17450]
Тема
10:56:33 - Bing [Bot] [3469]
Тема
28:46:55 - Tbot [Bot] [169356]
Мнения на потребител
0:29:12 - Yandex [Bot] [2]
Тема
Активни анонимни потребители
0:10:48 [0]
Тема
0:09:52 [0]
Тема
0:27:42 [3]
Тема
0:06:59 [0]
Тема
0:07:03 [0]
Мнения на потребител
0:41:28 [3]
Коментари на потребител
0:20:22 [2]
Тема
0:18:29 [2]
Тема
0:09:50 [0]
Тема
0:25:05 [2]
Тема
0:08:07 [0]
Потребителски профил
0:40:24 [6]
Коментари на потребител
0:09:43 [0]
Начална страница
0:08:39 [0]
Тема
0:09:32 [0]
Downloading file
0:25:00 [3]
Тема
0:22:24 [1]
Видове
0:00:11 [0]
Тема
0:31:38 [5]
Тема
0:51:31 [9]
Тема
0:15:33 [1]
Тема
0:12:54 [0]
Тема
0:00:37 [0]
Тема
0:05:34 [2]
Тема
0:06:42 [0]
Тема
0:03:07 [0]
Тема
0:10:18 [3]
Тема
0:00:04 [0]
Тема
0:24:13 [2]
Тема
0:04:05 [0]
Тема
0:12:55 [0]
Тема
0:25:04 [5]
Тема
0:01:53 [0]
Тема
0:00:27 [0]
Тема
0:05:44 [0]
Тема
0:39:49 [5]
Тема
0:00:47 [0]
Тема
0:05:04 [0]
Тема
0:14:08 [0]
Downloading file
0:02:42 [0]
Галерия
0:11:06 [0]
Тема
0:08:27 [0]
Тема
0:11:13 [0]
Начална страница
0:00:31 [0]
Тема
0:02:43 [0]
Тема
0:00:24 [0]
Тема
0:20:00 [2]
Тема
0:13:04 [0]
Начална страница
0:03:31 [0]
Тема
0:16:06 [1]
Тема
0:32:25 [2]
Тема
0:18:19 [2]
Тема
0:28:34 [2]
Тема
0:30:19 [2]
Галерия
0:03:02 [0]
Тема
0:14:52 [0]
Мнения на потребител
0:11:01 [0]
Тема
0:20:42 [1]
Тема
0:02:22 [0]
Тема
1:06:21 [11]
Тема
0:05:39 [0]
Тема
0:25:18 [1]
Тема
0:37:06 [5]
Тема
0:22:39 [1]
Начална страница
0:28:02 [2]
Тема
0:05:16 [1]
Снимка
0:23:53 [2]
Тема
0:01:46 [0]
Теми на потребител
0:22:13 [3]
Тема
0:07:42 [0]
Галерия
0:12:55 [1]
Тема
0:33:38 [3]
Тема
0:06:56 [0]
Тема
0:26:36 [6]
Тема
0:04:30 [0]
Downloading file
0:07:18 [0]
Downloading file
0:01:03 [0]
Мнения на потребител
0:03:27 [0]
Теми на потребител
0:12:09 [0]
Тема
0:10:19 [0]
Тема
0:01:37 [0]
Тема
0:11:34 [1]
Мнения на потребител
0:12:00 [2]
Тема
0:04:24 [1]
Коментари на потребител
0:33:17 [2]
Тема
0:01:41 [0]
Тема
0:44:47 [8]
Тема
0:01:17 [0]
Тема
0:12:48 [0]
Browsing user sessions
0:22:32 [1]
Тема
0:04:39 [0]
Тема
0:06:26 [0]
Тема
0:09:52 [0]
Тема
0:05:22 [0]
Тема
0:07:27 [0]
Тема
0:14:10 [0]
Тема
0:35:40 [3]
Тема
0:13:23 [0]
Тема
0:01:35 [0]
Тема
0:04:24 [0]
Начална страница
0:03:29 [1]
Начална страница
0:05:40 [0]
Тема
0:38:18 [5]
Тема
0:02:02 [0]
Downloading file
0:22:26 [2]
Снимка
0:04:34 [0]
Тема
0:10:59 [0]
Тема
0:05:51 [0]
Тема
0:13:32 [0]
Мнения на потребител
0:03:54 [0]
Тема
0:13:07 [0]
Тема
0:14:42 [2]
Тема
0:02:51 [0]
Downloading file
0:52:26 [5]
Тема
0:01:34 [0]
Тема
0:06:02 [0]
Тема
0:00:42 [0]
Мнения на потребител
0:09:00 [1]
Тема
0:12:58 [0]
Начална страница
0:10:05 [1]
Тема
0:04:24 [0]
Тема
0:26:04 [5]
Тема
0:17:37 [1]
Тема
0:04:45 [0]
Downloading file
0:14:12 [0]
Тема
0:11:13 [0]
Тема
0:24:46 [1]
Тема
0:10:49 [0]
Тема
0:11:25 [0]
Downloading file
0:30:49 [3]
Тема
0:03:00 [0]
Тема
0:14:25 [1]
Тема
0:11:48 [2]
Тема
0:25:28 [2]
Снимка
0:05:40 [0]
Тема
0:05:33 [1]
Коментари на потребител
0:13:51 [0]
Тема
0:12:22 [0]
Тема
0:10:22 [1]
Тема
0:07:23 [0]
Тема
0:03:07 [0]
Галерия
0:12:35 [1]
Тема
0:24:08 [2]
Тема
0:09:16 [0]
Тема
0:05:28 [0]
Тема
0:09:42 [0]
Теми на потребител
0:07:15 [0]
Тема
0:09:17 [0]
Тема
0:09:31 [0]
Връзки
0:13:06 [0]
Снимка
0:14:31 [0]
Тема
0:01:22 [0]
Downloading file
0:20:32 [2]
Тема
0:00:54 [0]
Тема
0:10:06 [0]
Downloading file
0:04:20 [0]
Тема
0:11:57 [0]
Тема
0:13:26 [1]
Тема
0:11:26 [1]
Начална страница
0:23:10 [1]
Тема
0:07:27 [0]
Тема
0:07:18 [3]
Тема
0:12:00 [1]
Тема
0:12:49 [1]
Тема
0:06:49 [0]
Тема
0:00:45 [0]
Новина
0:03:15 [0]
Тема
0:06:20 [0]
Галерия
0:09:54 [0]
Галерия
0:07:29 [0]
Тема
0:22:17 [1]
Тема
0:09:11 [3]
Тема
0:03:17 [0]
Downloading file
0:19:59 [2]
Тема
0:04:58 [0]
Тема
0:29:47 [2]
Галерия
0:11:57 [0]
Тема
0:04:35 [0]
Тема
0:00:39 [0]
Тема
0:08:29 [0]
Тема
0:19:12 [3]
Тема
0:11:31 [0]
Тема
0:37:24 [7]
Тема
0:13:11 [0]
Browsing user sessions
0:08:16 [0]
Снимка
0:51:17 [6]
Тема
0:09:25 [0]
Тема
0:11:30 [3]
Тема
0:10:23 [0]
Тема
0:12:58 [0]
Мнения на потребител
0:04:21 [0]
Тема
0:13:52 [0]
Тема
0:03:06 [0]
Тема
0:10:26 [0]
Тема
0:00:01 [0]
Тема
0:07:14 [0]
Снимка
0:08:44 [0]
Тема
0:00:30 [0]
Тема
0:03:31 [0]
Тема
0:03:26 [0]
Тема
0:01:53 [0]
Снимка
0:03:17 [0]
Тема
0:01:30 [0]
Видове
0:04:16 [0]
Тема
0:06:49 [0]
Снимка
0:03:11 [0]
Тема
0:13:47 [0]
Тема
0:04:21 [0]
Мнения на потребител
0:07:47 [0]
Тема
0:00:03 [0]
Тема
0:00:17 [0]
Начална страница
0:11:26 [0]
Downloading file
0:01:30 [0]
Потребителски профил
0:01:18 [0]
Мнения на потребител
0:32:13 [4]
Тема
0:19:25 [2]
Тема
0:08:27 [0]
Тема
0:13:03 [0]
Downloading file
0:38:08 [6]
Тема
0:11:23 [0]
Начална страница
0:00:47 [0]
Тема
0:19:01 [2]
Тема
0:10:51 [0]
Снимка
0:14:18 [0]
Потребителски профил
0:01:25 [0]
Форум
0:03:10 [0]
Чат
0:12:35 [0]
Чат
0:07:53 [0]
Тема
0:07:11 [0]
Тема
0:05:53 [0]
Тема
0:33:22 [2]
Downloading file
0:09:46 [1]
Тема
0:04:02 [0]
Тема
0:12:28 [0]
Коментари на потребител
0:08:23 [0]
Тема
0:13:32 [0]
Downloading file
0:37:45 [3]
Тема
0:14:14 [0]
Тема
0:13:46 [1]
Downloading file
2:38:00 [302]
Тема
0:12:30 [0]
Тема
0:05:28 [0]
Downloading file
0:11:33 [1]
Тема
0:01:21 [0]
Тема
0:03:34 [0]
Тема
0:07:36 [0]
Browsing user sessions
0:05:30 [0]
Тема
0:01:17 [0]
Теми на потребител
0:07:28 [0]
Начална страница
0:00:20 [0]
Тема
0:03:05 [0]
Начална страница
0:17:56 [2]
Тема
0:01:02 [0]
Тема
0:05:01 [1]
Начална страница
3:02:51 [34]
Тема
0:12:04 [0]
Тема
0:12:54 [0]
Галерия
0:24:38 [2]
Съобщения
0:21:25 [1]
Тема
0:44:33 [5]
Тема
0:10:16 [0]
Тема
0:02:25 [0]
Тема
0:32:14 [3]
Тема
0:23:18 [2]
Тема
0:09:20 [0]
Тема
0:14:57 [0]
Тема
0:03:48 [0]
Коментари на потребител
0:07:59 [0]
Потребителски профил
0:04:56 [0]
Тема
0:13:14 [0]
Тема
0:24:31 [3]
Тема
0:35:04 [4]
Тема
0:14:11 [0]
Снимка
0:16:14 [1]
Downloading file
0:02:51 [0]
Тема
0:11:30 [0]
Тема
0:04:33 [0]
Тема
0:36:05 [4]
Тема
0:08:48 [0]
Тема
0:05:51 [0]
Тема
0:00:17 [0]
Тема
0:11:18 [0]
Галерия
0:02:41 [0]
Downloading file
0:29:57 [3]
Тема
1:44:00 [11]
Тема
0:39:32 [5]
Тема
0:21:11 [2]
Тема
0:03:15 [1]
Мнения на потребител
0:14:51 [0]
Начална страница
0:08:00 [0]
Снимка
0:10:26 [0]
Галерия
0:27:14 [5]
Тема
0:05:42 [0]
Тема
0:09:32 [0]
Тема
0:10:28 [0]
Снимка
0:02:04 [0]
Тема
0:00:23 [0]
Downloading file
0:00:13 [0]
Тема
0:01:10 [0]
Тема
0:19:56 [3]
Тема
0:07:32 [0]
Тема
0:16:38 [2]
Тема
0:13:47 [0]
Потребителски профил
0:05:04 [0]
Тема
0:09:12 [0]
Тема
0:06:17 [0]
Browsing user sessions
0:08:00 [0]
Тема
0:02:18 [1]
Тема
0:11:36 [0]
Тема
0:37:53 [3]
Тема
0:05:04 [0]
Browsing user sessions
0:02:06 [0]
Снимка
0:20:41 [2]
Тема
0:03:38 [0]
Мнения на потребител
0:03:26 [0]
Browsing user sessions
0:05:45 [0]
Browsing user sessions
0:35:01 [3]
Начална страница
0:14:30 [0]
Downloading file
0:21:26 [2]
Тема
0:05:56 [2]
Тема
0:02:12 [4]
Browsing user sessions
0:10:10 [0]
Чат
0:17:25 [2]
Тема
0:13:05 [2]
Потребителски профил
0:10:06 [1]
Начална страница
0:18:21 [1]
Тема
0:02:28 [0]
Browsing user sessions
0:11:04 [0]
Коментари на потребител
0:13:13 [1]
Тема
0:02:02 [0]
Тема
0:12:50 [0]
Тема
0:00:12 [0]
Тема
0:00:42 [0]
Тема
0:09:46 [0]
Downloading file
0:11:07 [0]
Тема
0:04:17 [0]
Тема
0:08:22 [1]
Тема
0:14:02 [1]
Тема
0:10:31 [1]
Downloading file
0:11:31 [0]
Тема
0:05:55 [0]
Тема
0:00:09 [0]
Тема
0:01:34 [0]
Тема
0:15:43 [2]
Тема
0:01:17 [0]
Тема
0:19:24 [3]
Тема
0:13:04 [2]
Начална страница
0:10:25 [0]
Тема
0:12:14 [0]
Начална страница
0:05:05 [0]
Тема
0:11:00 [0]
Снимка
0:07:05 [0]
Тема
0:12:55 [0]
Мнения на потребител
0:00:42 [0]
Тема
0:11:39 [0]
Тема
0:01:19 [0]
Downloading file
0:00:57 [0]
Мнения на потребител
0:02:06 [0]
Начална страница
0:06:50 [0]
Downloading file
0:13:02 [0]
Тема
0:09:05 [0]
Тема
0:05:52 [0]
Тема
0:01:51 [0]
Тема
0:11:29 [0]
Тема
0:11:44 [3]
Тема
0:46:54 [4]
Тема
0:07:30 [0]
Downloading file
0:33:44 [3]
Тема
0:13:39 [0]
Мнения на потребител
0:02:29 [0]
Чат
0:04:41 [0]
Тема
0:07:15 [0]
Тема
0:06:06 [0]
Тема
0:11:06 [0]
Browsing user sessions
0:03:01 [0]
Мнения на потребител
0:04:17 [0]
Галерия
0:19:58 [2]
Downloading file
0:10:35 [0]
Тема
0:12:51 [0]
Тема
0:09:12 [0]
Тема
0:04:44 [0]
Теми на потребител
0:00:08 [0]
Галерия
0:04:55 [0]
Тема
0:01:17 [0]
Downloading file
0:03:24 [0]
Browsing user sessions
0:11:47 [0]
Тема
0:09:39 [0]
Тема
0:09:53 [1]
Тема
0:07:55 [0]
Тема
0:06:30 [0]
Тема
0:05:40 [0]
Browsing user sessions
0:00:00 [0]
Тема
0:02:14 [0]
Форум
0:03:54 [0]
Снимка
0:32:53 [10]
Тема
0:09:43 [0]
Теми на потребител
0:13:21 [0]
Downloading file
0:10:06 [0]
Тема
0:11:36 [0]
Тема
0:10:48 [0]
Галерия
0:02:36 [0]
Тема
0:15:56 [2]
Тема
0:07:17 [0]
Тема
0:14:56 [1]
Тема
0:00:04 [0]
Тема
0:09:08 [1]
Теми на потребител
0:14:29 [0]
Тема
0:09:18 [0]
Начална страница
0:10:59 [0]
Тема
0:04:32 [0]
Тема
0:04:56 [1]
Тема
0:09:44 [1]
Тема
0:26:35 [2]
Тема
0:10:39 [0]
Тема
0:01:00 [0]
Тема
0:17:16 [1]
Тема
0:00:09 [0]
Downloading file
0:14:34 [2]
Тема
0:16:11 [6]
Тема
0:08:45 [0]
Downloading file
0:09:13 [0]
Тема
0:35:02 [6]
Тема
0:32:04 [3]
Downloading file
0:10:49 [0]
Downloading file
0:07:33 [0]
Тема
0:02:28 [0]
Тема
0:11:04 [0]
Тема
0:11:42 [0]
Тема
0:31:14 [3]
Тема
0:00:01 [0]
Снимка
0:09:50 [0]
Тема
0:02:26 [0]
Тема
0:23:48 [4]
Начална страница
0:10:50 [0]
Downloading file
0:11:10 [0]
Тема
0:27:20 [6]
Тема
0:19:10 [1]
Тема
0:10:12 [0]
Тема
0:07:56 [1]
Тема
0:13:43 [1]
Тема
0:18:34 [1]
Тема
0:08:41 [0]
Коментари на потребител
0:05:05 [0]
Мнения на потребител
0:08:04 [0]
Тема
0:10:45 [0]
Снимка
0:00:21 [0]
Мнения на потребител
0:17:15 [1]
Тема
0:05:44 [4]
Чат
0:02:27 [0]
Тема
0:44:19 [8]
Downloading file
0:02:21 [1]
Тема
0:03:55 [0]
Тема
0:00:27 [0]
Мнения на потребител
0:10:21 [0]
Тема
0:20:03 [3]
Начална страница
0:12:04 [1]
Тема
0:20:52 [2]
Тема
0:02:34 [0]
Снимка
0:11:55 [0]
Downloading file
0:09:43 [0]
Тема
0:13:19 [0]
Снимка
0:08:09 [0]
Тема
0:06:48 [0]
Начална страница
0:13:32 [0]
Browsing user sessions
0:30:24 [3]
Тема
0:03:56 [0]
Тема
0:03:10 [1]
Теми на потребител
0:11:28 [0]
Тема
0:14:13 [0]
Тема
0:00:08 [0]
Тема
0:03:59 [1]
Форум
0:11:06 [0]
Тема
0:01:23 [0]
Тема
0:04:30 [1]
Тема
0:04:24 [0]
Тема
0:09:49 [2]
Снимка
0:01:03 [0]
Тема
0:16:15 [1]
Тема
0:11:44 [0]
Тема
0:09:29 [0]
Начална страница
0:01:30 [0]
Тема
0:08:08 [0]
Тема
0:57:59 [5]
Тема
0:13:01 [0]
Начална страница
0:07:44 [0]
Тема
0:03:28 [0]
Тема
0:04:26 [0]
Downloading file
0:05:16 [0]
Downloading file
0:01:20 [0]
Начална страница
0:02:59 [0]
Тема
0:02:19 [0]
Тема
0:12:15 [0]
Снимка
0:08:07 [0]
Browsing user sessions
0:05:29 [0]
Тема
0:06:16 [0]
Мнения на потребител
0:14:55 [0]
Тема
0:00:11 [0]
Тема
0:06:58 [0]
Downloading file
0:32:34 [3]
Тема
0:14:00 [0]
Галерия
0:05:26 [0]
Тема
0:26:19 [3]
Тема
0:04:46 [1]
Тема
0:14:06 [0]
Тема
0:00:06 [0]
Browsing user sessions
0:17:41 [1]
Тема
0:08:52 [0]
Тема
0:10:18 [0]
Тема
0:04:00 [0]
Тема
0:05:20 [1]
Тема
0:11:17 [0]
Тема
0:17:30 [1]
Browsing user sessions
0:01:28 [0]
Начална страница
0:42:38 [3]
Тема
0:05:30 [0]
Тема
0:08:36 [1]
Тема
0:00:33 [0]
Browsing user sessions
0:18:35 [2]
Тема
0:05:01 [0]
Тема
0:04:05 [0]
Теми на потребител
0:01:35 [0]
Тема
0:09:34 [0]
Тема
0:10:49 [0]
Тема
0:11:33 [1]
Тема
0:06:52 [0]
Тема
0:08:06 [0]
Тема
0:00:10 [0]
Потребителски профил
0:02:09 [0]
Тема
0:22:55 [1]
Тема
0:06:55 [0]
Начална страница
0:02:07 [0]
Downloading file
0:00:19 [0]
Снимка
0:09:40 [0]
Тема
0:20:10 [1]
Тема
0:14:28 [0]
Browsing user sessions
0:06:50 [2]
Мнения на потребител
0:11:15 [0]
Downloading file
0:01:39 [0]
Потребителски профил
0:05:33 [0]
Тема
0:21:56 [5]
Статии
0:04:56 [2]
Тема
0:05:00 [1]
Мнения на потребител
0:23:42 [4]
Тема
0:11:18 [1]
Тема
0:03:33 [0]
Мнения на потребител
0:00:23 [0]
Тема
0:49:30 [7]
Тема
0:06:58 [1]
Тема
0:13:46 [0]
Теми на потребител
0:02:38 [0]
Downloading file
0:16:05 [2]
Тема
0:32:54 [2]
Мнения на потребител
0:14:24 [0]
Тема
0:06:49 [0]
Тема
0:00:22 [0]
Начална страница
0:00:29 [0]
Тема
1:31:21 [11]
Тема
0:01:53 [0]
Галерия
0:11:35 [0]
Тема
0:07:09 [0]
Browsing user sessions
0:03:06 [0]
Downloading file
0:02:20 [0]
Галерия
0:01:04 [0]
Тема
0:08:20 [0]
Потребителски профил
0:00:49 [0]
Тема
0:03:15 [0]
Начална страница
0:35:46 [5]
Тема
0:04:35 [0]
Тема
0:05:56 [0]
Тема
0:22:22 [2]
Мнения на потребител
0:09:24 [0]
Тема
0:00:16 [0]
Снимка
0:05:42 [0]
Теми на потребител
0:10:13 [2]
Галерия
0:14:52 [0]
Тема
0:03:50 [0]
Форум
0:01:58 [0]
Мнения на потребител
0:17:42 [2]
Тема
0:07:56 [0]
Тема
0:13:46 [1]
Тема
0:00:29 [0]
Тема
0:26:28 [2]
Тема
0:12:37 [0]
Тема
0:17:23 [1]
Тема
0:12:44 [0]
Тема
0:05:25 [0]
Тема
0:07:00 [0]
Потребителски профил
0:00:32 [0]
Мнения на потребител
0:07:39 [1]
Тема
0:03:17 [0]
Тема
0:04:22 [0]
Тема
0:44:06 [4]
Тема
0:14:04 [0]
Тема
0:01:15 [0]
Тема
0:11:38 [0]
Тема
0:13:05 [0]
Downloading file
0:06:11 [0]
Снимка
0:02:47 [0]
Тема
0:04:36 [0]
Тема
0:00:38 [0]
Тема
0:12:04 [2]
Тема
0:04:18 [0]
Тема
0:06:27 [2]
Тема
0:27:29 [3]
Начална страница
0:03:16 [0]
Тема
0:26:31 [4]
Тема
0:17:22 [1]
Тема
0:04:11 [0]
Снимка
0:13:56 [0]
Тема
0:03:07 [0]
Downloading file
0:14:49 [0]
Тема
0:09:23 [0]
Статии
0:20:34 [2]
Коментари на потребител
0:03:55 [0]
Тема
0:05:24 [0]
Тема
0:11:57 [0]
Тема
0:05:11 [0]
Тема
0:01:12 [0]
Тема
0:13:36 [0]
Тема
0:29:47 [3]
Тема
0:08:50 [1]
Тема
0:10:10 [1]
Тема
0:04:44 [0]
Начална страница
0:02:40 [0]
Тема
0:17:20 [2]
Тема
0:01:40 [0]
Тема
0:02:22 [0]
Мнения на потребител
0:44:16 [5]
Начална страница
0:10:05 [0]
Тема
0:01:01 [1]
Начална страница
0:00:10 [0]
Тема
0:13:36 [2]
Тема
0:20:08 [2]
Начална страница
0:00:53 [0]
Потребителски профил
0:08:33 [0]
Тема
0:05:30 [0]
Browsing user sessions
0:12:57 [0]
Тема
0:05:27 [0]
Снимка
0:12:39 [0]
Начална страница
0:13:08 [0]
Downloading file
0:37:40 [8]
Тема
0:34:36 [5]
Тема
0:06:06 [0]
Тема
0:18:16 [4]
Начална страница
0:01:54 [0]
Тема
0:07:44 [0]
Теми на потребител
0:02:57 [0]
Потребителски профил
0:34:48 [2]
Downloading file
0:13:17 [0]
Downloading file
0:01:02 [0]
Начална страница
0:51:44 [6]
Снимка
0:07:57 [0]
Тема
0:14:30 [0]
Тема
0:38:17 [2]
Мнения на потребител
0:08:29 [0]
Browsing user sessions
0:00:15 [1]
Начална страница
Отиди на Стр.:
Също на тази страница
Анонимен
0 Секунди
Форуми Подводен риболов За новаци
Избор на неопрен
Предишен Стр. 2 от 2 1 2
Никой не коментира моделите които съм дал явно нестават )))
REAL 3D CAMO на O.ME.R. ми харесва много ама ми е малко извън финансите
Някой да коментира този модел?
22
@FI6IFI6: Странно ... аз нямам такъв проблем вече втора година съм с него. Разбира се никой не е застрахован от дефектна стока но затова са измислени и рекламациите
23
Siameca написа:
Никой не коментира моделите които съм дал явно нестават )))
REAL 3D CAMO на O.ME.R. ми харесва много ама ми е малко извън финансите
Някой да коментира този модел?

Имам 3мм-вия. Много е удобен. Мек и лесен за обличане. На твойта височина съм, но с 20кг. отгоре . Моя е ХХХL /7-ца/. Най-вероятно ще ти е широк. Вземи си 6-ца. Парите си заслужават.
@MONY: ок Благодаря
25
Симец

Когато аз си вземах първия неопрен имах същия бюджет. Но в краина сметка си взех малко по скъп, по простата причина ,че нямам възможност да си сменям неопрена всеки сезон. Пробвах доста модели и на мен лично най-удобен ми беше CRESSI- tecnika.


За неопрена е най-важно да ти е удобен, а не да поръчаш някой, който ти е харесал като цвят и цена и при влизане в морето да ти е неудобен, и мисълта ти да е, че си се набутал и да се чудиш какво да го правиш и какъв да вземеш в последствие. Колегите те посъветваха добре не вземай без да пробваш. Удобството и комфорта на първо място.
Пожелавам ти да направиш най-добрия избор за теб, и успешен сезон.
Поздрави.
Аз бих ти препоръчал този и ще се опитам да се аргоментирам , понеже ползвам такъв около година и нещо и не отдавна бях изправен пред подобна дилема [link]
костюма е ликра хеланка, което го прави много по еластичен и конфортен от аналогични костюми- разтяга се равномерно вертикал хоризонтал, освен това ликрата не избелява с времето и не потъмнява като се намокри -камофлажа запазва своя контраст с протектори от супратекс колене лакти седалище което е в общи линии най здравия вариант...
Като гледам първият пост на колегата това ще е първи неопрен , което значи че досега не е ползвал ...
При тази ситуация според мен автоматично отпадат всички гладки отвън или отвътре защото докато се научи да го облича и да го пази ще го скъса поне няколко пъти.. , според мен трябва да е хеланка за да може да го облича на сухо..Така че колега Siаmeca търси неопрен който да не е гладък а да е задължително хеланка отвън и отвътре.
@SFINS:
Много благодаря на всички....
Утре съм по магазините в Бургас и дано харесам нещо
29
@SFINS: Не е задължително!
Доста хора (включая и себе си) захапват направо с вендуза.Може и да му оставиш някой и друг нокът в началото - нищо фатално - лепиш и е като нов.
Друг е въпроса ако си алергичен към неопрен,тогава се ориентирай към плюш,хеланка и т.н. отвътре.Рядко се среща и май няма как да знаеш,но си го имай впредвид.
Успех!
Никой не казва че е задължително новобранец да скъса примерно някой гол и отвътре и отвън костюм , но е твърде вероятно , даже твърде много вероятно .
Просто никой не предупреди колегата за много по-основни и важни неща от шарката и цвета примерно , неща дето няма как да ги знае а го пуснаха директно на "дълбокото" .
31
Здравей!

Има няколко много важни неща преди да си купиш неопрен.

1.Реши кога ще влизаш през годината за да си избереш дебелина. Преди време и аз бях в твоето положение и обърнах целия сайт и все ми се искаше някой да ми каже "вземи тоя неопрен, ще ги сцепиш"... Аз си взех 5ца вендуза от вътре, внимавах при обличане/събличане, но колкото и да не исках се появиха следи от нокти около глезените, но с една тубичка лепило за неопрен от 10лв. изчезнаха бързо, а лепилото ще свърши, ако почна сам да си кроя и шия неопрените.
2. Друго важно нещо е какъв модел, камуфлаж, марка и т.н. Аз исках черен неопрен, но всички които имам са шарени. В този ред на мисли, ако си поровил из сайта ще си открил, че за начинаещия ловец камуфлажа върви с бутилка спрайт, защото изглеждаме КУУЛ дори и с празен кукан . На мен до сега камуфлажа не ми е помагал срещу рибите и винаги са ме заобикаляли от далече, освен когато съм бил добре прикрит в сянката на някой камък и рибите даже не разбират от къде им идва стрелата. Та в случая освен да си КУЛЛ камуфлажа друго няма да ти предостави. До колкото съм разбрал помага на най-опитните ловци дето са се научили да не си плашат рибите... Относно марката в ценовия диапазон 200 И' лв. до около 400 И' лева всичко е "един дол дренки". Е, едни ще са по твърди други по меки, но като цяло, ако потърсиш информация ще откриеш, че повечето се правят в Китай от един и същ материал, че дори и в една и съща фабрика (не казвам че е истина, така съм чувал)
3. Още едно важно нещо е да си уцелиш размера, кройкта и да ти е комфортно в неопрена. Да не ти е къс на глезените или китките... трябва да ги пробваш.

И на последно, но не мловажно място е да си харесваш покупката, (поне за мен) по приятно e освен да съм подбрал подходящата екипировка, но и да си я харесвам, просто кефа ми е по пълен.
Успех с избора!
Отварям си един спрайт и ви пожелавам лека вечер!
@SFINS: Колега тука говорим за харпунджийски неопренов костюм ане за скуба такъв разликата е като да спортуваш с джинси или със спортен екип да не говорим колко не хигиенични и не топлещи са тези костюми които препоръчваш и за това 99,9 % от харпунджиите ползват вендузни костюми.
Според мен а и не само, критерия при избор на неопренов костюм е максимум комфорт- еластичност(ликра) и максимум топлоизолация-отворена клетка (вендуза) това помага на апнеата и от там пътя към пълен кукан.
Относно обличане и събличане има писано много има клипове и не мисля че сухото обличане става по бързо или лесно.
Няма такава голяма разлика , пробвал съм и с двата вида костюми.
Много висок клас костюм за скуба мислиш ли че е по-лош от ниското ниво харпунджийски ?Не знам какъв ти е контакта и опита със скубата но има едни скуба неопрени дето са + 1000 лв и хич даже не са лоши..Миналата седмица пробвах с такъв 5 mm ,отдолу с допълнителна горница вендуза с качулка без ръкави BAre , 4-5 часа край Созопол , помен от студ нямаше , можеш да стоя още 5 часа..
Да , гладкият харпунджийски костюм високо ниво е по-добър , но за сметка на това по труден за обличане събличане и много по-чувствителен към повреди и неправилна употреба
За мен оптималният вариант за първи костюм е такъв с хеланка , и отвън и отвътре ,харпунджийски..
Иначе ако питаш мен това е костюма който в момента бих си избрал но това е друг въпрос

[link]

П.С. ЮСЕИН БОЛТ и с фрак и официални бални лачени чепици пак ще те остави да се чудиш какво се случва ако ще ти да си обут с най хипер мега яките шпайкове на света
Благодаря колеги
Взех си Камуфлажен неопрен VidraxSUB 5мм... Голям зор докато го облека в Банята ((, имам си и парвите драскотини по неопрена.
Тези дни ще го пробвам и в морето
35
@Siameca: бате, пробвай с малко водичка и шампоан бе ...... да се лъзгаааа , а за драскотините не се притеснявай, вземи си едно лепилце и всичко ще е наред и не го мисли толкова ами скачай във водата
36
@Siameca:
Купи си следните неща:
детско сокче от онези с "дюза" на капачката и шампоан бочко. Правиш си една такава дозичка в бутилчица при неопрена и на плажа се обличаш съвсем лесно и бързо.
37
@Siameca Честито неопренче :[link]
За обличането на панталона може да пробваш с PVC-торбичка/пликче за фризер/ обута като чорап.
За събличането на горницата,не знам дали е правилно да се дърпа за опашката,ама аз така я свалям и няма ''damage''.
В тубата има много клипчета за ''Open Cell neoprene''.Харесай си нещо и много бързо ще му свикнеш
38
След всеки излет пера неопрена с душгел в банята като го натискам с крак в една кофа ,след това го сплаквам но по него остава малко препарат .Така като го обличам е хлъзгав и удобен за слагане .Преди ползвах вода с шампоан ,но кожата ми се обриваше .
@Siameca

Съжалявам, че късно видях темата. Аз съм същите размери като теб и Cressi ми пасва отлично. Моят модел е Technika, номерът ми е 5-ти. Вече си си купил, така че ползвай си го със здраве, но ако случайно усетиш дискомфорт, виж Cressi-тата.

Поздрави.
Предишен Стр. 2 от 2 1 2
Нови Продукти
C4 Buoy SPHERA

Цена: 50.85 Лв.
Spearfishing