|
ramby
04-02-2016 21:04 |
Здравейте колеги, Споделям идеята си с вас... Не отдавна ми се завъртя идеята да си направя ножле, по мой вкус, а защо не да допадне и на аудиторията... С мойте "скилсове" и приятел скулптур я мъдрим по въпроса и сме я докарали до някъде... Питането към вас ми е знаете ли точния вид стомана която би свършила работа? Имам едно креси килър което е от някаква високо водородна и пост фактор хромиран и капне ли малко сол... Идеята ми е да няма допълнителна обработка след направата. Благодаря в адванс. |
|
|
25:49:37 -
25:49:27 -
25:49:03 -
10:58:16 -
1:19:42 -
0:05:10 - 
Вид Риба
Рекорди
Риболовни Зони
Рецепти
Потребители
Връзки
Подводен риболов 


