Този сайт използва бисквити - Повече Информация. Приемам
Активни Потребители: 6 Гости: 422
Активни регистрирани потребители
4:45:35 - Bing [Bot] [1961]
Потребителски профил
284:32:03 - Ahrefs [Bot] [158012]
Статии
0:08:15 - Yandex [Bot] [1]
Начална страница
281:39:56 - Tbot [Bot] [3834358]
Мнения на потребител
19:26:14 - Google [Bot] [6744]
Галерия
1:07:10 - Majestic-12 [Bot] [832]
Тема
Активни анонимни потребители
1:12:48 [15]
Тема
0:24:51 [1]
Тема
0:12:05 [0]
Галерия
0:09:01 [0]
Тема
0:03:41 [0]
Тема
0:06:11 [0]
Статии
0:14:13 [0]
Downloading file
0:14:58 [0]
Чат
0:14:46 [0]
Тема
0:00:03 [0]
Новина
0:02:48 [0]
Тема
0:19:34 [9]
Тема
0:07:20 [0]
Тема
0:01:04 [0]
Downloading file
0:03:24 [0]
Downloading file
0:07:41 [0]
Тема
0:03:23 [0]
Начална страница
0:04:47 [0]
Тема
25:05:29 [662]
Тема
0:03:08 [0]
Тема
0:03:26 [0]
Тема
0:15:54 [1]
Мнения на потребител
0:10:23 [0]
Тема
0:01:01 [0]
Потребителски профил
0:01:22 [0]
Начална страница
0:00:49 [0]
Тема
0:11:03 [0]
Тема
0:08:37 [0]
Тема
0:18:44 [1]
Тема
0:07:38 [0]
Browsing user sessions
0:07:38 [0]
Browsing user sessions
0:24:46 [6]
Тема
0:07:58 [0]
Чат
0:14:30 [2]
Тема
0:02:50 [0]
Тема
0:06:11 [0]
Тема
0:17:17 [1]
Тема
0:06:17 [0]
Начална страница
0:02:15 [0]
Тема
0:02:16 [0]
Коментари на потребител
0:03:35 [0]
Downloading file
0:10:08 [0]
Тема
0:10:12 [0]
Тема
0:08:30 [0]
Тема
0:04:35 [0]
Коментари на потребител
0:01:31 [0]
Тема
0:09:13 [0]
Тема
0:08:02 [0]
Тема
0:12:06 [0]
Начална страница
0:08:11 [0]
Тема
1:00:13 [5]
Тема
0:05:34 [2]
Тема
0:10:13 [0]
Downloading file
0:00:07 [0]
Потребителски профил
0:09:59 [0]
Тема
0:06:29 [0]
Downloading file
0:08:39 [0]
Тема
0:06:15 [0]
Downloading file
0:13:45 [0]
Тема
0:07:35 [0]
Тема
0:06:33 [0]
Тема
0:03:17 [0]
Тема
0:11:16 [0]
Тема
0:03:15 [0]
Чат
0:01:05 [0]
Потребителски профил
0:06:25 [0]
Тема
0:07:39 [0]
Тема
0:15:38 [2]
Тема
0:09:04 [0]
Тема
0:12:13 [3]
Тема
0:21:33 [2]
Тема
0:14:11 [0]
Тема
0:08:04 [1]
Форум
0:08:06 [0]
Тема
0:26:04 [4]
Тема
0:10:44 [0]
Browsing user sessions
0:48:58 [10]
Потребителски профил
0:13:59 [0]
Тема
0:11:11 [0]
Начална страница
0:07:39 [0]
Тема
0:06:06 [0]
Downloading file
0:12:20 [0]
Тема
0:14:17 [0]
Коментари на потребител
0:07:12 [0]
Тема
0:05:41 [0]
Downloading file
0:12:29 [0]
Downloading file
5:38:15 [104]
Тема
0:00:18 [0]
Тема
0:07:20 [0]
Тема
0:02:30 [0]
Мнения на потребител
0:06:30 [0]
Downloading file
0:11:41 [0]
Тема
0:09:21 [0]
Потребителски профил
0:09:04 [0]
Галерия
0:07:46 [0]
Снимка
0:06:28 [0]
Коментари на потребител
0:11:43 [0]
Тема
0:07:25 [0]
Тема
0:07:59 [0]
Downloading file
0:05:16 [0]
Тема
0:05:30 [0]
Тема
0:00:54 [0]
Тема
0:02:31 [0]
Тема
0:07:54 [0]
Тема
0:04:23 [0]
Тема
0:11:50 [0]
Начална страница
0:09:53 [0]
Тема
0:06:07 [0]
Тема
0:07:33 [0]
Новина
0:05:00 [0]
Тема
0:01:58 [0]
Тема
0:18:04 [1]
Downloading file
0:06:08 [0]
Тема
0:00:19 [0]
Downloading file
0:09:52 [0]
Тема
0:10:14 [0]
Downloading file
0:07:18 [0]
Тема
0:04:47 [0]
Статии
0:14:31 [1]
Тема
0:08:48 [0]
Тема
0:06:10 [0]
Downloading file
0:03:00 [0]
Снимка
0:00:43 [0]
Потребителски профил
0:12:24 [0]
Downloading file
0:08:14 [0]
Коментари
1:17:28 [12]
Новина
1:07:42 [9]
Чат
0:13:01 [0]
Снимка
0:10:09 [0]
Тема
0:14:45 [1]
Downloading file
0:11:13 [0]
Тема
0:11:03 [0]
Downloading file
0:11:20 [0]
Чат
0:05:52 [0]
Тема
0:06:32 [0]
Тема
0:07:40 [0]
Тема
0:09:56 [0]
Тема
0:03:59 [0]
Потребителски профил
1:05:33 [10]
Коментари на потребител
0:54:50 [8]
Тема
0:15:37 [10]
Тема
0:13:07 [0]
Начална страница
7:00:02 [152]
Тема
0:02:17 [0]
Тема
0:04:11 [0]
Теми на потребител
0:11:50 [0]
Тема
0:08:10 [0]
Тема
0:00:42 [0]
Тема
0:08:47 [0]
Тема
0:06:40 [0]
Тема
0:05:43 [1]
Мнения на потребител
0:05:17 [0]
Тема
1:19:30 [16]
Новина
0:05:24 [1]
Тема
0:09:07 [0]
Downloading file
0:03:26 [0]
Тема
0:03:20 [0]
Тема
0:06:18 [0]
Коментари на потребител
0:03:14 [0]
Downloading file
0:07:55 [0]
Downloading file
0:03:07 [0]
Тема
0:03:01 [0]
Тема
0:07:26 [0]
Downloading file
0:06:30 [0]
Тема
0:07:47 [0]
Тема
0:06:30 [1]
Тема
0:09:55 [0]
Статии
0:00:15 [0]
Тема
0:11:17 [0]
Тема
0:05:33 [0]
Тема
0:35:44 [7]
Тема
0:00:16 [0]
Тема
0:20:28 [1]
Downloading file
0:08:42 [1]
Тема
0:09:15 [0]
Тема
0:09:23 [0]
Начална страница
0:00:18 [0]
Начална страница
0:00:44 [0]
Тема
0:06:12 [0]
Тема
0:05:18 [0]
Downloading file
0:15:31 [1]
Тема
0:26:41 [5]
Тема
0:11:41 [0]
Тема
0:01:20 [0]
Тема
0:02:15 [0]
Тема
0:05:42 [0]
Форум
0:05:51 [0]
Тема
0:01:54 [5]
Тема
0:27:07 [1]
Снимка
0:10:10 [0]
Последни мнения
0:06:37 [1]
Добави Нова Тема
0:01:47 [0]
Потребителски профил
0:08:54 [1]
Тема
0:03:21 [0]
Коментари на потребител
0:01:56 [0]
Мнения на потребител
0:17:01 [1]
Downloading file
0:38:38 [7]
Тема
0:15:40 [1]
Тема
0:03:13 [0]
Тема
0:11:44 [0]
Тема
0:11:14 [0]
Тема
0:14:47 [0]
Тема
0:04:43 [0]
Downloading file
0:03:10 [0]
Downloading file
0:02:51 [0]
Тема
0:10:53 [0]
Тема
1:19:43 [11]
Тема
0:00:20 [0]
Тема
0:16:05 [1]
Теми на потребител
0:09:02 [0]
Downloading file
0:23:16 [4]
Тема
0:05:37 [1]
Downloading file
0:16:30 [1]
Тема
0:10:56 [0]
Форум
0:10:46 [0]
Потребителски профил
0:12:30 [0]
Downloading file
0:11:38 [1]
Тема
1:10:42 [21]
Тема
0:15:04 [1]
Потребители
0:03:49 [0]
Тема
0:36:29 [4]
Тема
0:02:46 [0]
Тема
0:05:38 [0]
Тема
21:01:44 [535]
Тема
0:03:44 [0]
Downloading file
0:08:37 [0]
Тема
0:06:00 [0]
Мнения на потребител
0:01:03 [0]
Потребителски профил
0:03:15 [0]
Мнения на потребител
0:05:00 [0]
Тема
0:03:11 [0]
Тема
0:27:02 [5]
Теми на потребител
0:06:08 [0]
Downloading file
0:07:34 [0]
Downloading file
0:04:19 [0]
Тема
0:09:38 [0]
Тема
0:00:38 [0]
Тема
0:11:39 [1]
Тема
0:09:47 [0]
Тема
3:11:55 [53]
Тема
0:01:07 [0]
Downloading file
0:11:10 [0]
Тема
0:05:52 [0]
Downloading file
0:13:00 [0]
Downloading file
0:01:24 [0]
Downloading file
0:05:35 [0]
Мнения на потребител
0:05:43 [0]
Потребителски профил
0:25:13 [4]
Най-активни Теми
0:41:01 [7]
Тема
0:06:09 [0]
Downloading file
0:07:48 [0]
Тема
0:38:42 [10]
Тема
0:06:08 [0]
Тема
2:44:44 [50]
Тема
0:09:05 [0]
Downloading file
0:06:30 [0]
Чат
0:03:09 [0]
Тема
0:11:11 [0]
Тема
0:03:47 [0]
Тема
0:06:27 [0]
Browsing user sessions
0:14:56 [0]
Downloading file
0:11:39 [0]
Тема
0:09:42 [0]
Тема
0:14:59 [0]
Начална страница
0:10:53 [0]
Browsing user sessions
0:06:16 [0]
Начална страница
0:09:25 [0]
Downloading file
0:13:35 [0]
Тема
0:05:20 [0]
Тема
0:11:14 [2]
Тема
0:08:14 [0]
Тема
0:10:28 [0]
Начална страница
0:09:50 [0]
Тема
0:06:26 [0]
Downloading file
0:03:45 [0]
Тема
0:03:48 [0]
Тема
0:13:41 [0]
Потребителски профил
0:07:20 [1]
Тема
0:00:37 [0]
Downloading file
0:05:40 [0]
Форум
0:08:49 [0]
Чат
0:08:37 [0]
Начална страница
0:06:13 [0]
Чат
0:08:44 [0]
Тема
0:06:38 [1]
Добави Нова Тема
0:11:47 [0]
Коментари на потребител
0:50:56 [11]
Тема
0:13:03 [0]
Коментари на потребител
0:15:32 [3]
Тема
0:08:40 [0]
Тема
0:00:21 [0]
Тема
0:11:32 [0]
Downloading file
0:03:41 [0]
Тема
0:03:47 [0]
Downloading file
0:10:30 [0]
Downloading file
0:14:01 [0]
Тема
0:01:18 [0]
Тема
0:07:07 [0]
Тема
0:07:27 [0]
Тема
0:00:45 [0]
Downloading file
0:08:41 [0]
Тема
0:07:00 [1]
Снимка
0:06:46 [0]
Тема
0:06:14 [0]
Тема
0:09:39 [0]
Тема
0:07:04 [0]
Тема
0:22:06 [1]
Downloading file
0:07:17 [0]
Тема
0:11:18 [0]
Чат
0:05:31 [0]
Downloading file
0:14:17 [0]
Тема
0:13:07 [0]
Тема
0:04:59 [0]
Тема
0:08:42 [0]
Тема
0:10:46 [0]
Тема
0:19:10 [1]
Downloading file
0:04:03 [0]
Потребителски профил
0:07:11 [0]
Тема
0:08:55 [0]
Чат
0:05:22 [0]
Снимка
3:25:38 [59]
Тема
0:06:23 [0]
Начална страница
0:08:40 [0]
Тема
0:11:15 [0]
Downloading file
0:09:24 [0]
Снимка
0:09:17 [0]
Начална страница
0:29:18 [3]
Тема
0:06:34 [0]
Мнения на потребител
0:10:37 [0]
Тема
0:13:46 [0]
Downloading file
0:09:14 [0]
Тема
0:03:37 [0]
Потребители
0:07:16 [0]
Форум
0:03:06 [0]
Downloading file
0:06:19 [0]
Начална страница
0:05:26 [0]
Тема
0:03:42 [0]
Тема
0:05:33 [0]
Теми на потребител
0:10:44 [0]
Тема
0:22:11 [3]
Тема
0:06:49 [0]
Тема
0:10:36 [0]
Тема
0:06:11 [0]
Тема
0:12:23 [0]
Тема
0:13:10 [0]
Форум
0:18:05 [2]
Тема
0:03:40 [0]
Тема
0:28:36 [127]
Снимка
0:09:08 [0]
Тема
5:53:50 [95]
Тема
0:10:49 [0]
Downloading file
0:10:38 [0]
Събития
0:05:22 [0]
Коментари на потребител
0:11:48 [0]
Downloading file
0:03:07 [0]
Тема
0:07:28 [0]
Тема
0:09:22 [0]
Тема
0:47:41 [6]
Тема
0:13:05 [0]
Мнения на потребител
0:07:01 [0]
Browsing user sessions
0:00:48 [0]
Тема
0:16:41 [2]
Тема
0:03:44 [0]
Тема
0:12:40 [0]
Потребителски профил
0:08:59 [0]
Downloading file
0:14:00 [0]
Тема
0:06:23 [0]
Тема
0:19:29 [2]
Коментари на потребител
0:31:39 [3]
Тема
0:09:54 [3]
Тема
0:11:02 [0]
Downloading file
0:27:46 [4]
Тема
0:44:23 [4]
Снимка
0:08:44 [5]
Тема
0:05:45 [0]
Downloading file
0:06:21 [0]
Коментари на потребител
0:05:34 [0]
Тема
0:12:19 [0]
Тема
0:03:00 [0]
Тема
0:07:52 [0]
Тема
0:07:37 [0]
Тема
0:03:16 [0]
Тема
0:02:57 [0]
Тема
0:02:19 [0]
Тема
0:02:56 [0]
Снимка
0:40:24 [3]
Коментари на потребител
0:10:03 [0]
Тема
0:13:10 [0]
Тема
0:08:56 [0]
Browsing user sessions
0:05:02 [0]
Тема
0:52:59 [6]
Коментари на потребител
0:11:33 [0]
Снимка
0:09:10 [0]
Тема
0:03:47 [0]
Тема
0:03:10 [0]
Downloading file
0:09:58 [0]
Мнения на потребител
0:06:50 [0]
Тема
0:00:45 [0]
Тема
0:03:12 [0]
Тема
0:15:00 [0]
Downloading file
0:03:21 [1]
Downloading file
0:06:29 [1]
Тема
0:02:38 [0]
Тема
0:05:28 [0]
Снимка
1:43:04 [31]
Тема
0:07:30 [0]
Теми на потребител
0:07:06 [0]
Тема
0:01:39 [0]
Коментари на потребител
0:03:59 [0]
Мнения на потребител
0:08:22 [0]
Тема
0:13:58 [0]
Тема
0:10:27 [0]
Тема
0:03:12 [0]
Тема
0:03:25 [0]
Тема
0:07:50 [0]
Downloading file
0:14:48 [0]
Тема
0:58:14 [9]
Тема
0:07:58 [0]
Тема
0:03:01 [0]
Тема
0:13:55 [0]
Видове
0:03:39 [0]
Тема
0:04:59 [0]
Тема
За Lotdog : стикер за кола
Една идея за стикери за предното стъкло на колата
Видяна: 9929 Коментари: 36
0
  • Категория :Spearfish! лого и фланелки
  • Автор :Live2Dive
  • Страна :Не е указана
  • Дата:06 Дек 2005 01:12:16
  • Видяна:9929
Коментари
можеше поне да е русалка
16:35:27, 06 Дек 2005
Не е много за BG с с тоя тон! :-D
16:38:43, 06 Дек 2005
иначе е супер
16:43:30, 06 Дек 2005
Не е тунец това!Това е паламуд хванат от дребен харпунджия Иначе си е супер!
17:20:20, 06 Дек 2005
изобщо имали някакви стикери :
17:28:21, 06 Дек 2005
Графиката показва Синьопереста Тюна , уловена от Тери Маас и е само идея за стикер. Сигурен съм че тлантливият ни Lotdog ще сътвори нещо подобно, по-близко до БГ реалност . От опит знам колко приятен е ефекта на подобна картинка, постоянно пред очите ти в изнервящия плътен трафик наоколо ...
08:58:26, 07 Дек 2005
Стикери има скоро ще са в мен в Бургас и ще мога да ги разпространя.
09:03:33, 07 Дек 2005
Bluefin Tuna = Тунец... Lotdog ще му е лесно... просто трябва да смали рибата! А Скорпид - стикери има вече и в Бургас - в Добс!
09:04:04, 07 Дек 2005
О.К :shock: :shock: ;-) ;-)
10:15:56, 07 Дек 2005
Live на стъклото на колата стикера стои много по хубаво от колкото като е на хартия! Иначе проблеми за изработката на такива стикери няма никакви. Това е плотирано каст фолио със залепено транспортно фолио отгоре! Стават много бързо и не са толкова скъпи! Иначе този тунец си е една голяма скумрия която лесно мога да намаля но ми се иска да е нещо което ние сме си направили. Започвам да мисля усилено за такъв стикер само дето при нас Ачо на това място на предното стъкло на колата има един стикер който още повече те радва по задръствания (винетен стикер) А и гледам че голям интерес към стикерите няма нещо.... ;-)
10:57:57, 07 Дек 2005
Филка, вярвам че ще успееш да създадеш нещо подобно което си е уникално и хубаво ! Този стикер е само за илюстрация как хубаво стои силует-графика на предното стъклото. А за мястото на залепване - всеки да си избира сам ... кат гледам, интереса към стикерите се разгаря все повече и повече ...
11:10:52, 07 Дек 2005
стикера е много як няма забелешки искам и аз такъв ама рибата да е оше по голяма ако може за мене специално
12:38:33, 07 Дек 2005
Може Блу... Една ГОЛЯМА бяла акула и съвсем мъничко човече - само плавници!
16:53:23, 07 Дек 2005
а не може ли вместо акула една русалка с еи................такива
23:50:54, 07 Дек 2005
Косми ли :shock: ;-)
13:19:36, 08 Дек 2005
Мустаци сигурно има предвид.... ;-)
15:02:21, 08 Дек 2005
....или гръдни....люспи ????????
15:22:29, 08 Дек 2005
отвратителни сте :-( не искам вече стикер и русалки не искам те и без това ниамат дупки :roll:
19:15:52, 08 Дек 2005
Blu ще ти пуснем на плотера една русалка с дупка специално за да не се отказваш
10:48:57, 09 Дек 2005
...зависи от големината и мястото на дупката
11:42:24, 09 Дек 2005
Ф6мм, на челото....
14:41:41, 09 Дек 2005
искам е цялата в дупкиии писна ми само от 2
01:15:12, 10 Дек 2005
Не са две, а три... Но ти си още малък....
14:09:12, 10 Дек 2005
e da verno zabravih che niakoi s malki imat po goliam izbor
17:31:46, 10 Дек 2005
това е рибата паламуда!ако знаете колко вино пие и колко песни пей
23:21:00, 10 Дек 2005
От каде мога да си купя стикери, в магазините за харпунджийска екипировка има ли и на каква цена са горе-долу ????
17:47:16, 14 Дек 2005
Buun, ако си в София, пусни лично съобщение на Lotdog, а ако си в Бургас - на Dobs!
09:07:48, 15 Дек 2005
Във Варна кога ще ги разпространим?
14:17:39, 12 Дек 2006
Live на стъклото на колата стикера стои много по хубаво от колкото като е на хартия! Иначе проблеми за изработката на такива стикери няма никакви. Това е плотирано каст фолио със залепено транспортно фолио отгоре! Стават много бързо и не са толкова скъпи! Иначе този тунец си е една голяма скумрия която лесно мога да намаля но ми се иска да е нещо което ние сме си направили. Започвам да мисля усилено за такъв стикер само дето при нас Ачо на това място на пред [link]
11:14:37, 20 Яну 2012
Ей ботче, ако имаш проблеми с хемороидите, обади се на Фидана да те заведе на манафската бухта, безплатно ще те излекуват
12:57:51, 20 Яну 2012
МАНАХСКАТА бухта
16:27:14, 20 Яну 2012
Танасе, ако не се лъжа си от Приморско, та тая бухта така ми казаха че се казва, две ваши моми, едната сигурно ти е била даскалица в училище, а от мъжа на другата може и да си се криел като излизаш от морето
17:04:00, 20 Яну 2012
не се казвам Танас а АНАСТАС. Аз, както и рода ми сме от Приморско, а за твоите две познати не съм сигурен, на твоята позната учителка, моя дядо е бил директор (на училището) ;-) а като излизам от морето не се крия от никои. Името на местноста е МАНАХСКА бухта, кръстена е на един грък рибар, който се е удавил там
17:18:16, 20 Яну 2012
Лошо АНАСТАСЕ, лошо..... я спретнете някой кръжок, да си ограмотите съгражданките, че виж сега как и мене излагат, ама они ще бидот глобени лично от мене :roll:
18:15:16, 20 Яну 2012
лошото на кореспонденцията чрез интернет е че не всеки път можеш да разбереш правилно думите на човека с когото комуникираш, надявам се че в този случаи просто се шегуваш а не ме иронизираш. Поздрави !
19:12:26, 20 Яну 2012
Относно харпунджийските стикери по колите внимавайте ,понеже стават повод да ви разбият колата или да ви намерят ключа...
19:25:01, 20 Яну 2012
Нови Продукти
C4 CAMOSKIN OCEAN 5mm Pants

Цена: 279.68 Лв.
Spearfishing