Този сайт използва бисквити - Повече Информация. Приемам
Активни Потребители: 5 Гости: 522
Активни регистрирани потребители
258:17:48 - Ahrefs [Bot] [138026]
Начална страница
255:25:41 - Tbot [Bot] [3409156]
Потребители
2:55:28 - Bing [Bot] [981]
Тема
0:14:19 - Majestic-12 [Bot] [39]
Тема
5:09:24 - Google [Bot] [3387]
Снимка
Активни анонимни потребители
0:29:43 [4]
Downloading file
0:30:45 [5]
Тема
0:13:03 [0]
Тема
0:23:56 [3]
Тема
0:27:47 [8]
Тема
0:05:42 [1]
Тема
0:34:35 [10]
Тема
0:10:36 [0]
Снимка
0:29:18 [4]
Тема
0:02:35 [0]
Тема
0:30:37 [5]
Тема
0:23:56 [4]
Тема
0:34:44 [5]
Тема
0:30:35 [3]
Тема
0:34:35 [5]
Мнения на потребител
0:15:19 [5]
Снимка
0:28:18 [5]
Начална страница
0:00:41 [0]
Тема
0:00:57 [0]
Чат
0:34:43 [8]
Тема
0:07:48 [1]
Downloading file
0:12:45 [0]
Коментари на потребител
0:34:37 [8]
Browsing user sessions
0:05:04 [0]
Потребителски профил
0:13:38 [1]
Потребителски профил
0:28:33 [5]
Тема
0:07:33 [0]
Тема
0:12:36 [2]
Потребителски профил
0:28:50 [6]
Теми на потребител
0:30:13 [3]
Тема
0:03:09 [1]
Начална страница
0:33:22 [7]
Мнения на потребител
0:24:19 [5]
Тема
0:33:28 [8]
Тема
0:06:34 [0]
Начална страница
0:03:29 [0]
Тема
0:31:56 [3]
Тема
0:23:32 [2]
Тема
0:09:21 [0]
Тема
0:33:18 [4]
Тема
0:14:55 [0]
Тема
0:04:42 [0]
Коментари на потребител
0:08:37 [0]
Галерия
0:04:36 [0]
Теми на потребител
0:29:01 [9]
Тема
0:34:24 [7]
Тема
0:34:41 [6]
Downloading file
0:27:07 [5]
Тема
0:10:19 [1]
Тема
0:34:22 [9]
Тема
0:03:30 [0]
Тема
0:00:57 [0]
Тема
0:14:10 [0]
Тема
0:01:56 [0]
Коментари на потребител
0:30:20 [3]
Browsing user sessions
0:32:54 [4]
Коментари на потребител
0:34:38 [6]
Тема
0:33:01 [3]
Тема
0:09:05 [0]
Снимка
0:33:11 [5]
Тема
0:04:39 [0]
Тема
0:28:06 [4]
Мнения на потребител
0:27:57 [7]
Тема
0:31:57 [7]
Начална страница
0:34:30 [7]
Тема
0:27:41 [4]
Downloading file
0:27:51 [4]
Форум
0:34:23 [8]
Тема
0:31:47 [8]
Тема
0:08:39 [0]
Чат
0:16:56 [5]
Downloading file
0:11:37 [0]
Мнения на потребител
0:30:41 [8]
Тема
0:34:29 [9]
Тема
0:25:14 [4]
Начална страница
0:33:11 [4]
Тема
0:34:26 [4]
Тема
0:32:03 [6]
Downloading file
0:31:46 [3]
Тема
0:22:20 [4]
Мнения на потребител
0:32:00 [6]
Тема
0:30:40 [7]
Галерия
0:23:12 [3]
Тема
0:28:16 [11]
Тема
0:28:03 [3]
Тема
0:06:14 [0]
Анкета
0:31:50 [8]
Тема
0:27:58 [7]
Тема
0:01:02 [0]
Downloading file
0:34:32 [5]
Мнения на потребител
0:30:44 [8]
Тема
0:27:43 [11]
Тема
0:27:47 [7]
Коментари на потребител
0:25:20 [3]
Тема
0:34:40 [7]
Тема
0:05:16 [0]
Тема
0:12:08 [0]
Downloading file
0:30:39 [2]
Мнения на потребител
0:06:57 [1]
Тема
0:08:16 [0]
Чат
0:07:38 [0]
Тема
0:15:14 [2]
Тема
0:30:23 [5]
Мнения на потребител
0:34:39 [7]
Снимка
0:31:52 [9]
Тема
0:34:35 [6]
Downloading file
0:24:26 [5]
Снимка
0:04:08 [0]
Тема
0:33:19 [11]
Начална страница
0:05:20 [1]
Тема
0:34:40 [10]
Тема
0:34:47 [8]
Тема
0:34:35 [7]
Тема
0:34:36 [10]
Тема
0:27:59 [4]
Downloading file
0:28:10 [6]
Мнения на потребител
0:30:07 [7]
Коментари на потребител
0:32:59 [5]
Тема
0:30:45 [7]
Тема
0:12:38 [1]
Тема
0:32:12 [13]
Форум
0:34:27 [5]
Тема
0:05:39 [0]
Downloading file
0:26:54 [6]
Тема
0:02:23 [0]
Коментари на потребител
0:03:46 [0]
Коментари на потребител
0:18:35 [1]
Тема
0:04:04 [1]
Тема
0:26:58 [3]
Тема
0:01:46 [0]
Тема
0:31:41 [8]
Тема
0:31:03 [5]
Тема
0:27:39 [3]
Тема
0:02:27 [0]
Тема
0:12:43 [0]
Downloading file
0:34:42 [8]
Галерия
0:34:42 [7]
Тема
0:05:04 [0]
Downloading file
0:10:48 [0]
Тема
0:05:24 [0]
Коментари на потребител
0:28:00 [6]
Начална страница
0:29:42 [4]
Тема
0:09:25 [12]
Начална страница
0:03:16 [0]
Галерия
0:18:42 [1]
Downloading file
0:34:46 [10]
Downloading file
0:34:35 [6]
Тема
0:10:45 [0]
Тема
0:34:32 [6]
Downloading file
0:31:55 [10]
Тема
0:00:39 [0]
Начална страница
0:04:26 [0]
Downloading file
0:29:00 [4]
Начална страница
0:34:45 [7]
Тема
0:34:33 [8]
Коментари на потребител
0:29:53 [5]
Тема
0:34:38 [6]
Тема
0:15:44 [4]
Тема
0:33:02 [5]
Тема
0:34:37 [7]
Тема
0:13:54 [0]
Downloading file
0:02:16 [0]
Начална страница
0:34:44 [10]
Чат
0:34:23 [9]
Мнения на потребител
0:04:36 [0]
Чат
0:04:15 [0]
Разглежда За нас
0:16:44 [1]
Тема
0:13:17 [1]
Тема
0:15:07 [2]
Начална страница
0:13:42 [0]
Потребителски профил
0:14:37 [1]
Снимка
0:14:25 [0]
Тема
0:28:08 [6]
Начална страница
0:01:26 [0]
Тема
0:29:06 [7]
Тема
0:07:02 [0]
Снимка
0:10:49 [0]
Начална страница
0:34:28 [10]
Чат
0:02:18 [0]
Downloading file
0:33:21 [6]
Тема
0:34:27 [6]
Тема
0:04:46 [0]
Снимка
0:34:28 [9]
Тема
0:34:39 [5]
Downloading file
0:34:34 [8]
Тема
0:34:48 [8]
Тема
0:14:41 [2]
Тема
0:24:03 [4]
Тема
0:11:04 [0]
Потребителски профил
0:31:48 [5]
Тема
0:31:04 [9]
Теми на потребител
0:34:26 [7]
Тема
0:32:04 [4]
Коментари на потребител
0:33:26 [6]
Тема
0:30:56 [10]
Тема
0:21:35 [5]
Downloading file
0:34:28 [5]
Тема
0:14:28 [0]
Тема
0:34:45 [5]
Тема
0:33:29 [10]
Тема
0:18:35 [3]
Тема
0:30:49 [7]
Тема
0:31:39 [8]
Тема
0:29:07 [4]
Коментари на потребител
0:34:38 [10]
Тема
0:33:16 [4]
Снимка
0:34:23 [7]
Тема
0:29:31 [6]
Тема
0:27:53 [6]
Мнения на потребител
0:34:41 [9]
Тема
0:33:05 [8]
Тема
0:33:16 [3]
Downloading file
0:31:16 [7]
Мнения на потребител
0:27:58 [3]
Тема
0:13:57 [0]
Мнения на потребител
0:07:15 [0]
Тема
0:34:39 [13]
Тема
0:03:52 [0]
Тема
0:34:32 [5]
Галерия
0:23:07 [3]
Начална страница
0:31:00 [5]
Потребителски профил
0:30:10 [9]
Тема
0:11:37 [0]
Тема
0:18:57 [1]
Тема
0:04:38 [0]
Тема
0:15:18 [1]
Снимка
0:25:38 [3]
Тема
0:29:04 [5]
Тема
0:31:47 [4]
Тема
0:34:42 [9]
Теми на потребител
0:26:52 [4]
Тема
0:32:09 [7]
Тема
0:29:03 [4]
Тема
0:33:05 [7]
Browsing user sessions
0:11:27 [1]
Тема
0:19:39 [1]
Тема
0:34:47 [6]
Тема
0:00:44 [0]
Тема
0:13:06 [0]
Мнения на потребител
0:27:24 [6]
Тема
0:34:21 [4]
Тема
0:31:35 [5]
Тема
0:30:31 [8]
Тема
0:12:43 [0]
Тема
0:09:00 [0]
Тема
0:33:11 [9]
Снимка
0:27:17 [7]
Тема
0:34:38 [8]
Начална страница
0:09:08 [0]
Галерия
0:29:03 [4]
Тема
0:14:08 [0]
Теми на потребител
0:33:11 [6]
Тема
0:05:49 [5]
Тема
0:29:06 [3]
Тема
0:34:29 [8]
Тема
0:22:40 [8]
Теми на потребител
0:02:43 [0]
Тема
0:11:13 [0]
Тема
0:30:47 [4]
Тема
0:00:59 [0]
Downloading file
0:34:29 [4]
Снимка
0:32:01 [3]
Downloading file
0:09:48 [0]
Тема
0:08:11 [1]
Тема
0:07:33 [1]
Тема
0:34:30 [9]
Тема
0:33:03 [7]
Мнения на потребител
0:02:48 [0]
Тема
0:18:34 [4]
Галерия
0:34:45 [8]
Начална страница
0:31:15 [7]
Downloading file
0:33:07 [4]
Тема
0:09:03 [0]
Мнения на потребител
0:10:51 [3]
Тема
0:10:24 [1]
Тема
0:07:50 [0]
Тема
0:27:02 [4]
Тема
0:02:33 [1]
Тема
0:02:20 [0]
Тема
0:09:26 [0]
Коментари на потребител
0:34:45 [7]
Тема
0:34:41 [4]
Начална страница
0:12:31 [0]
Тема
0:28:39 [6]
Мнения на потребител
0:24:51 [3]
Тема
0:34:40 [8]
Тема
0:02:43 [0]
Тема
0:11:31 [0]
Тема
0:12:42 [0]
Начална страница
0:15:22 [1]
Downloading file
0:26:17 [7]
Галерия
0:33:27 [8]
Тема
0:34:24 [9]
Тема
0:33:24 [5]
Downloading file
0:05:02 [0]
Начална страница
0:02:52 [0]
Тема
0:29:02 [5]
Тема
0:02:35 [0]
Начална страница
0:25:45 [4]
Начална страница
0:25:30 [3]
Тема
0:27:45 [7]
Downloading file
0:09:08 [0]
Тема
0:30:26 [5]
Начална страница
0:03:50 [0]
Чат
0:24:38 [5]
Начална страница
0:29:03 [3]
Тема
0:29:38 [5]
Мнения на потребител
0:08:27 [0]
Галерия
0:01:16 [3]
Тема
0:33:28 [6]
Тема
0:05:23 [1]
Тема
0:27:49 [4]
Тема
0:22:32 [1]
Тема
0:32:25 [2]
Тема
0:30:14 [9]
Тема
0:31:47 [8]
Тема
0:34:39 [7]
Форум
0:34:21 [7]
Тема
0:30:36 [2]
Тема
0:06:32 [0]
Тема
0:18:59 [1]
Тема
0:08:09 [0]
Тема
0:13:25 [0]
Тема
0:02:26 [0]
Browsing user sessions
0:06:36 [0]
Downloading file
0:34:32 [9]
Тема
0:07:20 [0]
Downloading file
0:09:02 [0]
Тема
0:34:42 [11]
Тема
0:03:25 [0]
Тема
0:08:38 [0]
Потребителски профил
0:33:14 [7]
Тема
0:33:16 [8]
Начална страница
0:06:00 [0]
Начална страница
0:00:40 [0]
Downloading file
0:14:39 [3]
Тема
0:30:38 [5]
Тема
0:30:42 [4]
Начална страница
0:13:13 [0]
Тема
0:24:43 [12]
Тема
0:03:53 [0]
Тема
0:32:02 [5]
Тема
0:34:28 [4]
Тема
0:23:31 [7]
Тема
0:07:43 [0]
Начална страница
0:02:29 [0]
Тема
0:00:13 [0]
Тема
0:10:19 [0]
Тема
0:32:55 [6]
Тема
0:26:27 [7]
Downloading file
0:08:04 [0]
Начална страница
0:09:05 [0]
Тема
0:26:31 [4]
Тема
0:30:26 [6]
Тема
0:34:19 [6]
Тема
0:31:57 [7]
Тема
0:31:49 [13]
Мнения на потребител
0:34:21 [8]
Тема
0:31:23 [4]
Рецепти
0:10:56 [0]
Потребителски профил
0:32:30 [9]
Тема
0:31:44 [5]
Тема
0:28:53 [5]
Тема
0:28:16 [3]
Начална страница
0:27:48 [5]
Галерия
0:33:04 [8]
Тема
0:21:01 [7]
Тема
0:07:30 [0]
Чат
0:14:49 [2]
Тема
0:34:19 [9]
Тема
0:14:13 [0]
Browsing user sessions
0:34:20 [9]
Тема
0:05:12 [0]
Тема
0:32:34 [3]
Тема
0:34:21 [8]
Теми на потребител
0:01:29 [0]
Тема
0:11:55 [1]
Тема
0:03:34 [1]
Тема
0:13:48 [0]
Чат
0:26:56 [4]
Теми на потребител
0:34:47 [5]
Downloading file
0:10:58 [0]
Тема
0:13:53 [1]
Тема
0:04:21 [0]
Downloading file
0:08:04 [0]
Тема
0:32:25 [8]
Тема
0:24:12 [5]
Снимка
0:34:41 [8]
Тема
0:47:23 [5]
Тема
0:26:59 [6]
Downloading file
0:31:36 [7]
Тема
0:33:07 [9]
Тема
0:34:41 [7]
Начална страница
0:33:08 [7]
Коментари на потребител
0:31:42 [4]
Тема
0:16:39 [3]
Тема
0:27:44 [4]
Browsing user sessions
0:34:45 [4]
Тема
0:07:40 [0]
Тема
0:28:50 [4]
Тема
0:34:12 [9]
Тема
0:09:14 [0]
Тема
0:34:45 [8]
Тема
0:31:51 [4]
Мнения на потребител
0:20:32 [5]
Снимка
0:25:39 [4]
Начална страница
0:19:19 [5]
Начална страница
0:34:22 [12]
Тема
0:29:04 [9]
Галерия
0:31:15 [8]
Тема
0:34:41 [8]
Тема
0:11:09 [0]
Новина
0:30:22 [8]
Тема
0:23:31 [1]
Снимка
0:11:27 [1]
Тема
0:21:15 [5]
Тема
0:27:48 [2]
Тема
0:34:39 [6]
Начална страница
0:30:31 [5]
Тема
0:31:48 [5]
Тема
0:11:53 [0]
Тема
0:28:13 [3]
Галерия
0:08:06 [0]
Downloading file
0:34:47 [5]
Тема
0:13:53 [0]
Начална страница
0:12:16 [0]
Тема
0:00:24 [0]
Тема
0:22:17 [5]
Тема
0:30:55 [6]
Тема
0:31:08 [5]
Тема
0:34:40 [9]
Начална страница
0:08:39 [0]
Тема
0:34:30 [7]
Тема
0:34:44 [3]
Чат
0:33:14 [5]
Тема
0:09:21 [0]
Тема
0:02:34 [0]
Галерия
0:33:21 [11]
Теми на потребител
1:05:07 [9]
Тема
0:32:29 [7]
Тема
0:30:20 [4]
Тема
0:08:23 [0]
Начална страница
1:24:18 [12]
Тема
0:33:19 [9]
Тема
0:08:33 [0]
Потребителски профил
0:31:24 [8]
Downloading file
0:09:22 [0]
Чат
0:10:41 [0]
Начална страница
0:33:00 [5]
Тема
0:25:54 [4]
Тема
0:08:36 [0]
Тема
0:33:15 [4]
Тема
0:34:45 [8]
Тема
0:34:23 [6]
Тема
0:13:11 [4]
Тема
0:03:09 [0]
Начална страница
0:04:49 [0]
Тема
0:00:30 [0]
Чат
0:33:01 [5]
Тема
0:28:07 [6]
Тема
0:30:29 [8]
Снимка
0:34:30 [8]
Чат
0:33:20 [7]
Тема
1:10:34 [10]
Тема
0:33:05 [5]
Галерия
0:08:24 [0]
Downloading file
0:02:54 [0]
Тема
0:13:59 [0]
Коментари на потребител
0:11:28 [0]
Browsing user sessions
0:05:45 [0]
Тема
0:08:23 [0]
Мнения на потребител
0:19:56 [3]
Тема
0:34:27 [5]
Тема
0:33:03 [8]
Downloading file
0:34:42 [8]
Мнения на потребител
0:24:15 [4]
Теми на потребител
0:13:44 [0]
Потребителски профил
0:38:57 [7]
Снимка
0:25:41 [5]
Browsing user sessions
0:27:13 [4]
Тема
0:13:36 [1]
Тема
0:03:09 [0]
Потребителски профил
0:16:23 [3]
Тема
0:34:23 [6]
Downloading file
0:31:54 [7]
Тема
0:33:03 [4]
Тема
0:34:47 [5]
Тема
0:34:25 [5]
Начална страница
0:30:13 [3]
Тема
0:11:25 [2]
Тема
0:30:30 [5]
Тема
0:05:06 [0]
Тема
0:28:00 [2]
Тема
0:14:47 [0]
Мнения на потребител
0:13:19 [0]
Тема
0:25:52 [7]
Начална страница
0:34:24 [4]
Тема
0:31:59 [8]
Мнения на потребител
0:04:34 [0]
Тема
0:02:50 [0]
Начална страница
0:04:55 [0]
Тема
0:21:49 [1]
Тема
0:22:15 [1]
Потребителски профил
0:34:48 [8]
Мнения на потребител
0:02:27 [0]
Снимка
0:32:29 [10]
Тема
0:33:11 [7]
Тема
0:34:26 [6]
Потребителски профил
0:16:25 [3]
Мнения на потребител
0:34:44 [7]
Тема
0:31:55 [10]
Тема
0:14:13 [1]
Тема
0:33:13 [9]
Галерия
0:34:24 [5]
Тема
0:22:55 [4]
Начална страница
0:09:26 [0]
Тема
0:31:41 [12]
Снимка
0:10:01 [21]
Тема
0:33:24 [9]
Тема
0:34:20 [8]
Тема
0:10:16 [0]
Downloading file
0:25:42 [8]
Тема
Също на тази страница
Анонимен
0 Секунди
Форуми Подводен риболов За новаци
Въпрос за "тунинг" на Mares Phantom
1
1
Здравейте,за много години на всички, с пожелания за много здраве и хубави моменти под и над водата !!!
Та на въпроса ситуацията е следната . Имам фантом95 FV стрелях един сезон с фабричният "сетъп" , но проблема е ,че от желъда се наранява предната част на харпуна (в момента в които се отделя желада от стрелата при изстрел).Та ми се иска да сложа тетива ,но не ми се реже този ластик и не ми се пили стрела И така и така ще се купуват стрела с перки и ластик си мисля дали ще се отрязи негативно на конфигурацията една по дебела стрела и един по дебел ластик?? да речем стрела 6.5/6.6 и ластик 19/20мм?
Знам че има колеги които ползват такова оръжие ще се радвам да споделят мнение , естествено разчитам и на всички други
Притесненията ми главно са дали улея за стрелата ще побере малко по голям размер и дали може да понесе по голямо усилие на ластика? Както и всички други аспекти произтичащи от промяната, макар че си мисля че те по скоро ще се проявят по време на експлоатация
Не съм много вещ в тези работи и помощта ви ще ми бъде от голяма полза!
Благодаря предварително  
2
Дака - харпуна ти съм го виждал, държал съм го в ръцете си ... но не съм стрелял с такъв. Моето мнение за него (от това което съм видял) е че е страхотно оръжие. Доколкото съм гледал сайта на Марес - пушкалото е резултат от изчисления, опити и т.н. на развойния екип на фирмата. Според мен: 1. Не вдигай диаметъра на стрелата - мисля че за нашето море - няма смисъл. 2. Не вдигай много дебелината на ластиците - щом са го сметнали с 17,5 - не слагай повече от 18мм, ама си купи качествени 18-ки. 3. Направи си ластиците и не бързай да се харчиш за нова стрела, ако си направиш тетивата от дайнимата на Роб Алън (има при Добри - @Dobs) дори да не е шлайфана - доста излети можеш да направиш преди да ти се наложи да смениш тетива - а смяната е много лесна - става и във водата без да излизаш на сухо. 4. Ако ти хареса как стреля пушката - шлайфай стрелата с въженце и шлайф-паста за клапани - това няма да я промени много и ще можеш да си пуцаш и със старите с жълъдите. С фабричния сетъп си стрелял цяла година - вече си придобил някакви навици - ако го промениш сериозно - ще трябва да свикваш наново. Сигурен съм че през следващата ще задобрееш повече, защото, както е казано на много места в сайта - ПУЦАНЕ МУ Е МАЙКАТА - вервай ми - така е. Харпуна ти е добър - просто - работи върху себе си

А ако те сърбят ръцете - издялай си една "тоята"
3
ако стрелата не е шлаифана може и на второто зареждане да се скъса даинемата...така че по добре с акулски перки
4
МОМО - стрелата ми на моята ЛАНАРА не е шлайфана и от както си направих тетива от дайнимата на РА - се е наложило да я сменя 2-3 пъти. Просто не трябва да се трие по стрелата при зареждане. Сменям я като се скъса във водата като се налага само да си сваля ръкавиците Единствения "кусур" на дайнимата е, понеже е много корава и се "хлъзга" - се налага да се прави троен брамшкотов възел - иначе се развръзва възела.
5
Има много голяма вероятност ако сложиш много силни ластици да се огъне леко харпуна в областа около касетата със спусъка.В гръцките форуми тази слабост се явява като първи недостатък на въпросния модел.Аз съм стрелял с този харпун и според мен е лек харпун, маневрен -идеален за нашите води.Според мен стрела 6,5мм и ластици 17мм или 18 мм(максимум)ще са ок.По-нагоре май е вече много.И наистина ако си лъснеш засечките на стрелата с шлайфпаста ще караш много сезони с една тетива.
6
Ама той се оплаква, че жълъдите нараняват тръбата!?
7
Аз стрелям с Фантом 95FV и според мен си е супер харпунчето- много тих, лек и удобен, а страничното движение под водата въобще не се усеща. Това че жълъда наранява тръбата не е проблем- поне за мен де Малко камуфлаж с акрилна боя му придава много як вид под водата а и прикрива драскотините. Съветвам те да не сменяш стрелата. Аз съм пробвал с 6.25мм., мноого е бавна сравнена с шестицата и ще ти е трудно да свикнеш. Основния проблем за мен беше, че като лек харпун Фантома сваля боя на стрелата приблизително с 5 см. на 3м. За да коригирам това аз отежних главата с около 25-30гр. олово от баланс за гуми(фабричното отежняване е една пластмаска с цена 20лв., дето не виждам как ще си изпълни предназначението). Ластика на моя харпун фсбрично определено беше повече от 17.5 мм, не знам може 18.5 или 19 мм да е бил, но опеделено е много дълъг тоя ластик. Един колега каза че го е преместил на предната дупка на главата, за да корегира проблема. Аз го отрязах на около сантиметър от втулките и сложих таитянски жълъд на Патос (с доста по-къси рамена от оригиналния и топчета в края), за следвашия сезон планирам да сложа чупещ, като на Нурулах. Това е общо взето, така сетнат харпуна според мен стреля по-добре, изправи боя, има повече сила. Ти може да поекспериментираш с други сетъпи и да не забравиш да споделиш как е!
8
Благодаря за коментарите и съветите !
Това със шлайф пастата ще се пробва още тези дни Какво значи качествен ластик ? Кои са хубавите ластици или по скоро кои какви плюсове и минуси имат (идея си нямам )
Коллега ,rimogardo, това с изправянето на боя като отежниш главата нещо не го схващам? Не мога да си обясня зависимостта.
Поздрави
9
Дака,зависимостта е тая че отката вдига главата съответно и задния край на стрелата и това сваля боя.С утежняване на предната част се намаля отката(ама всичко с мярка)
10
Верно Благодарско max.dive !!
И все пак ако някой иска да препоръча марка ластици
Ако марката представлява нежелана реклама може и на лични
11
И аз бях пробвал подобен тунинг на моя харпун , Mares Phantom FV Fiber Glass който е с една 18-ска и сложих 2x14 и поддаде през средата,огъна се леко просто,и върнах 18-ската
1
Нови Продукти
C4 CAMOSKIN OCEAN 3mm Jacket

Цена: 283.60 Лв.
Spearfishing