Този сайт използва бисквити - Повече Информация. Приемам
Активни Потребители: 6 Гости: 511
Активни регистрирани потребители
76:25:05 - Ahrefs [Bot] [56461]
Downloading file
76:24:55 - Google [Bot] [16460]
Снимка
5:07:50 - Bing [Bot] [1440]
Тема
22:58:12 - Tbot [Bot] [135458]
Разглежда промени
1:35:35 - Google Adsense [Bot] [13]
Галерия
0:05:14 - Majestic-12 [Bot] [3]
Коментари на потребител
Активни анонимни потребители
0:11:08 [0]
Downloading file
0:14:20 [0]
Тема
0:35:41 [4]
Мнения на потребител
0:10:04 [0]
Browsing user sessions
0:18:41 [8]
Тема
0:08:42 [0]
Начална страница
0:18:27 [1]
Тема
0:13:36 [0]
Тема
0:43:24 [6]
Тема
0:11:14 [0]
Тема
0:12:27 [0]
Downloading file
0:15:21 [1]
Галерия
0:09:40 [0]
Начална страница
0:14:26 [0]
Downloading file
0:02:17 [0]
Тема
0:12:02 [0]
Downloading file
0:04:38 [0]
Галерия
0:20:45 [2]
Тема
0:22:33 [2]
Тема
0:10:28 [0]
Downloading file
0:16:35 [1]
Тема
0:01:57 [0]
Чат
0:02:41 [0]
Тема
0:00:05 [0]
Тема
0:05:39 [0]
Снимка
0:07:00 [0]
Начална страница
0:12:55 [1]
Коментари на потребител
0:12:26 [0]
Тема
0:01:18 [0]
Начална страница
0:10:55 [0]
Тема
0:06:15 [0]
Галерия
0:01:36 [0]
Тема
0:09:53 [0]
Тема
0:04:38 [0]
Тема
0:13:01 [1]
Тема
0:02:01 [0]
Тема
0:07:20 [0]
Downloading file
0:04:15 [0]
Потребителски профил
0:01:20 [0]
Downloading file
0:05:10 [0]
Тема
0:21:52 [1]
Тема
0:21:41 [1]
Тема
0:06:05 [0]
Downloading file
0:12:03 [2]
Мнения на потребител
0:31:00 [2]
Тема
0:13:46 [0]
Тема
0:12:04 [1]
Начална страница
0:08:55 [0]
Мнения на потребител
0:07:15 [0]
Тема
0:07:39 [0]
Тема
0:14:24 [0]
Тема
0:14:58 [0]
Тема
0:07:40 [0]
Downloading file
0:02:37 [0]
Коментари
0:01:48 [0]
Тема
0:10:56 [0]
Тема
0:11:26 [0]
Тема
0:08:29 [0]
Галерия
0:13:05 [3]
Тема
0:08:25 [0]
Тема
0:11:17 [0]
Тема
0:10:28 [2]
Начална страница
0:09:21 [0]
Browsing user sessions
0:04:13 [0]
Тема
0:11:18 [3]
Начална страница
0:12:12 [1]
Начална страница
0:05:49 [0]
Форум
0:07:45 [0]
Тема
0:04:25 [0]
Тема
0:09:21 [0]
Мнения на потребител
0:16:08 [2]
Теми на потребител
0:01:48 [0]
Тема
0:08:15 [1]
Начална страница
0:12:05 [0]
Чат
0:10:35 [0]
Тема
0:11:09 [0]
Снимка
0:00:18 [0]
Тема
0:03:52 [0]
Тема
0:02:18 [0]
Тема
0:02:24 [0]
Мнения на потребител
0:04:02 [0]
Снимка
0:12:44 [0]
Начална страница
0:44:03 [4]
Начална страница
0:01:14 [0]
Теми на потребител
0:31:33 [4]
Галерия
0:07:07 [0]
Тема
0:07:55 [0]
Потребители
0:12:58 [0]
Снимка
0:14:03 [0]
Тема
0:09:57 [0]
Начална страница
0:27:28 [2]
Мнения на потребител
0:22:27 [5]
Тема
0:01:00 [0]
Downloading file
0:10:40 [0]
Downloading file
0:08:57 [0]
Потребителски профил
0:02:35 [0]
Тема
0:07:48 [0]
Потребителски профил
0:04:13 [0]
Тема
0:08:49 [0]
Downloading file
0:56:25 [8]
Тема
0:05:11 [0]
Тема
0:38:24 [5]
Тема
0:47:44 [6]
Тема
0:08:51 [0]
Тема
0:07:40 [0]
Тема
0:09:26 [0]
Потребителски профил
0:14:14 [0]
Тема
0:03:44 [0]
Тема
0:13:58 [0]
Тема
0:02:08 [0]
Теми на потребител
0:01:00 [0]
Browsing user sessions
0:11:58 [0]
Теми на потребител
0:03:48 [0]
Начална страница
0:23:06 [2]
Снимка
0:12:49 [1]
Начална страница
0:12:42 [0]
Downloading file
0:09:00 [0]
Тема
0:19:52 [1]
Тема
0:04:14 [0]
Тема
0:05:54 [0]
Снимка
0:24:35 [1]
Тема
0:11:05 [0]
Тема
0:05:49 [0]
Новина
0:12:15 [1]
Тема
0:08:27 [0]
Тема
0:01:54 [0]
Потребителски профил
0:01:48 [0]
Тема
0:01:06 [0]
Тема
0:08:38 [0]
Начална страница
0:08:39 [0]
Downloading file
0:13:46 [0]
Тема
0:09:52 [0]
Тема
0:00:28 [0]
Тема
0:10:18 [2]
Потребителски профил
0:13:32 [0]
Тема
0:03:43 [0]
Тема
0:07:26 [0]
Тема
0:09:16 [0]
Тема
0:01:31 [0]
Тема
0:01:25 [0]
Чат
0:34:55 [5]
Снимка
0:07:39 [0]
Тема
0:35:22 [6]
Downloading file
0:04:56 [0]
Форум
0:04:42 [0]
Тема
0:54:05 [11]
Тема
0:16:39 [1]
Тема
0:09:04 [0]
Тема
0:17:38 [2]
Тема
0:01:08 [0]
Начална страница
0:05:06 [0]
Потребителски профил
0:09:13 [0]
Тема
0:28:28 [2]
Снимка
0:04:47 [1]
Тема
0:00:01 [0]
Тема
0:25:40 [3]
Тема
0:10:42 [0]
Тема
0:09:42 [0]
Тема
0:11:04 [0]
Тема
0:53:04 [6]
Тема
0:20:41 [1]
Тема
0:00:42 [0]
Тема
0:11:37 [0]
Downloading file
0:11:10 [0]
Мнения на потребител
0:10:57 [0]
Тема
0:06:28 [0]
Downloading file
0:09:38 [0]
Тема
0:14:59 [0]
Тема
0:06:04 [0]
Начална страница
0:12:38 [0]
Начална страница
0:10:54 [0]
Мнения на потребител
0:31:24 [2]
Тема
0:12:28 [0]
Тема
0:07:25 [0]
Коментари на потребител
0:11:00 [0]
Форум
0:13:48 [1]
Тема
0:02:55 [1]
Начална страница
0:00:41 [0]
Downloading file
0:12:20 [0]
Browsing user sessions
0:15:07 [1]
Тема
0:19:05 [2]
Тема
0:07:48 [0]
Потребителски профил
0:02:47 [4]
Downloading file
0:10:37 [0]
Browsing user sessions
0:14:53 [0]
Снимка
0:12:33 [0]
Тема
0:03:52 [0]
Downloading file
0:17:40 [1]
Галерия
0:11:04 [0]
Тема
0:13:35 [0]
Тема
0:10:57 [0]
Тема
0:01:19 [0]
Downloading file
0:14:45 [0]
Галерия
0:13:15 [1]
Тема
0:12:26 [0]
Тема
0:09:18 [0]
Потребителски профил
0:13:30 [0]
Тема
0:12:25 [0]
Тема
1:10:31 [10]
Коментари на потребител
0:11:48 [0]
Тема
0:33:01 [2]
Тема
0:14:30 [0]
Чат
0:03:22 [0]
Новина
0:02:20 [0]
Тема
0:29:10 [5]
Тема
0:09:46 [1]
Начална страница
1:37:12 [16]
Начална страница
0:04:33 [0]
Рецепти
0:12:38 [0]
Тема
0:14:07 [0]
Тема
0:02:34 [0]
Мнения на потребител
0:04:40 [0]
Тема
0:08:48 [0]
Тема
0:10:03 [0]
Снимка
0:06:43 [1]
Начална страница
0:00:44 [0]
Тема
0:13:48 [1]
Тема
0:14:47 [0]
Тема
0:15:26 [1]
Тема
0:05:44 [0]
Тема
0:31:09 [4]
Тема
0:00:17 [0]
Browsing user sessions
0:45:25 [5]
Мнения на потребител
0:07:15 [0]
Начална страница
0:02:56 [0]
Тема
0:01:20 [1]
Начална страница
0:03:53 [0]
Снимка
0:01:23 [0]
Тема
0:24:31 [1]
Тема
0:33:17 [2]
Тема
0:07:10 [0]
Теми на потребител
0:05:58 [0]
Тема
0:01:40 [0]
Новина
0:01:40 [0]
Downloading file
0:08:53 [0]
Снимка
0:11:05 [0]
Теми на потребител
0:09:29 [0]
Начална страница
0:03:39 [1]
Начална страница
0:22:06 [6]
Потребителски профил
0:05:32 [0]
Тема
0:12:32 [0]
Тема
0:09:14 [0]
Тема
0:12:33 [0]
Тема
0:00:16 [0]
Коментари на потребител
0:04:21 [0]
Снимка
0:05:57 [0]
Downloading file
0:06:54 [0]
Тема
0:09:52 [0]
Начална страница
0:12:50 [0]
Потребителски профил
0:13:33 [0]
Тема
0:06:18 [0]
Теми на потребител
0:06:31 [0]
Downloading file
0:39:57 [4]
Теми на потребител
0:02:07 [1]
Тема
0:06:56 [0]
Тема
0:09:15 [0]
Тема
0:28:25 [3]
Потребителски профил
0:15:43 [1]
Downloading file
0:14:21 [0]
Коментари на потребител
0:10:45 [0]
Тема
0:13:06 [0]
Тема
0:09:38 [2]
Тема
0:36:07 [4]
Тема
0:06:13 [1]
Тема
0:12:26 [0]
Тема
0:09:26 [0]
Тема
0:22:14 [2]
Тема
0:05:46 [0]
Тема
0:01:47 [0]
Тема
0:11:40 [0]
Чат
0:14:38 [0]
Теми на потребител
0:04:47 [0]
Browsing user sessions
0:00:34 [0]
Тема
0:14:48 [0]
Снимка
0:00:36 [0]
Тема
0:07:41 [0]
Тема
0:03:00 [0]
Downloading file
0:04:48 [0]
Downloading file
0:07:04 [0]
Downloading file
0:05:14 [0]
Downloading file
0:13:49 [0]
Downloading file
0:03:50 [0]
Тема
0:02:50 [0]
Теми на потребител
0:05:26 [0]
Тема
0:10:49 [0]
Тема
0:08:27 [0]
Галерия
0:01:50 [0]
Мнения на потребител
0:14:53 [0]
Downloading file
0:11:59 [0]
Тема
0:12:46 [2]
Тема
0:06:30 [0]
Тема
0:12:06 [0]
Тема
0:14:35 [0]
Тема
0:09:04 [0]
Тема
0:05:48 [0]
Потребителски профил
0:04:17 [0]
Потребителски профил
0:01:55 [0]
Галерия
0:12:40 [0]
Начална страница
0:01:41 [0]
Тема
0:41:06 [4]
Тема
0:11:26 [0]
Тема
0:11:54 [0]
Потребителски профил
0:09:15 [0]
Тема
0:09:13 [0]
Тема
0:07:00 [0]
Тема
0:13:20 [1]
Снимка
0:24:22 [3]
Тема
0:10:35 [0]
Тема
0:27:54 [3]
Downloading file
0:06:10 [0]
Downloading file
0:22:57 [1]
Тема
0:07:27 [0]
Тема
0:07:29 [0]
Тема
0:31:12 [2]
Мнения на потребител
0:14:42 [0]
Тема
0:03:47 [1]
Тема
0:00:03 [0]
Тема
0:00:49 [0]
Тема
0:07:52 [0]
Browsing user sessions
0:14:24 [1]
Галерия
0:09:13 [0]
Чат
0:01:26 [0]
Снимка
0:13:34 [0]
Тема
0:06:32 [0]
Тема
0:19:41 [3]
Мнения на потребител
0:07:43 [0]
Мнения на потребител
0:05:51 [0]
Начална страница
0:09:46 [0]
Тема
0:02:08 [0]
Downloading file
0:11:17 [0]
Тема
0:01:42 [0]
Тема
0:14:37 [0]
Снимка
0:01:17 [0]
Тема
0:05:59 [0]
Browsing user sessions
0:10:32 [1]
Тема
0:00:25 [0]
Коментари на потребител
0:10:34 [0]
Тема
0:04:51 [0]
Тема
0:55:35 [6]
Тема
0:10:51 [0]
Тема
0:10:58 [2]
Тема
0:09:30 [0]
Тема
0:14:58 [0]
Рецепти
0:05:52 [0]
Downloading file
0:13:14 [2]
Тема
0:07:15 [0]
Тема
0:13:20 [0]
Downloading file
0:04:14 [0]
Downloading file
0:09:39 [5]
Новина
0:13:57 [0]
Тема
0:07:46 [0]
Потребителски профил
0:02:17 [0]
Тема
0:10:34 [0]
Тема
0:05:31 [0]
Тема
0:01:53 [0]
Начална страница
0:18:39 [1]
Тема
0:22:26 [1]
Тема
0:12:03 [0]
Тема
0:12:35 [0]
Тема
0:02:03 [0]
Тема
0:03:18 [0]
Тема
0:08:36 [0]
Начална страница
0:11:54 [0]
Downloading file
0:10:05 [0]
Тема
0:08:46 [0]
Downloading file
0:19:56 [10]
Тема
0:13:41 [3]
Потребителски профил
0:12:34 [0]
Тема
0:18:15 [3]
Тема
0:07:09 [0]
Снимка
0:32:02 [3]
Тема
0:26:29 [2]
Снимка
0:02:23 [0]
Тема
0:11:54 [0]
Чат
0:13:02 [0]
Тема
0:00:46 [0]
Мнения на потребител
0:20:41 [1]
Тема
0:08:39 [0]
Downloading file
0:19:01 [1]
Downloading file
0:09:58 [0]
Тема
0:10:29 [0]
Тема
0:08:29 [0]
Чат
0:04:11 [0]
Коментари на потребител
0:08:37 [0]
Начална страница
0:14:37 [0]
Тема
0:14:30 [0]
Downloading file
0:00:57 [0]
Потребителски профил
0:10:55 [0]
Тема
0:10:20 [0]
Тема
0:03:11 [0]
Новина
0:33:18 [4]
Тема
0:14:00 [0]
Начална страница
0:18:19 [1]
Потребителски профил
0:14:08 [1]
Тема
0:05:34 [0]
Потребители
0:28:39 [1]
Чат
0:06:50 [0]
Потребителски профил
0:05:57 [0]
Тема
0:06:12 [4]
Тема
0:01:32 [0]
Снимка
0:09:34 [0]
Тема
0:04:54 [0]
Тема
0:07:29 [3]
Начална страница
0:12:28 [0]
Форум
0:20:07 [2]
Тема
0:08:39 [0]
Тема
0:38:04 [3]
Тема
0:04:19 [0]
Тема
0:01:07 [0]
Тема
0:11:55 [0]
Коментари на потребител
0:07:57 [0]
Тема
0:20:08 [2]
Тема
0:10:35 [0]
Тема
0:11:35 [0]
Начална страница
0:21:18 [1]
Тема
0:08:42 [0]
Коментари на потребител
0:12:13 [0]
Тема
0:10:36 [0]
Тема
0:00:57 [0]
Downloading file
0:04:23 [0]
Тема
0:10:30 [0]
Галерия
0:05:15 [0]
Тема
0:27:30 [1]
Тема
1:25:35 [14]
Тема
0:09:45 [0]
Начална страница
0:13:59 [0]
Теми на потребител
0:00:20 [0]
Галерия
0:06:23 [0]
Мнения на потребител
0:19:35 [1]
Тема
0:00:51 [0]
Тема
0:04:15 [0]
Тема
0:04:57 [0]
Потребителски профил
0:02:09 [0]
Чат
0:20:04 [1]
Тема
0:09:53 [0]
Downloading file
0:02:07 [0]
Начална страница
0:14:25 [0]
Начална страница
0:08:49 [0]
Тема
0:12:47 [0]
Тема
0:04:18 [0]
Тема
0:12:55 [0]
Тема
0:07:15 [1]
Тема
0:00:50 [0]
Downloading file
0:02:27 [0]
Тема
0:16:53 [2]
Тема
0:59:24 [6]
Коментари на потребител
0:13:22 [0]
Тема
0:13:13 [0]
Тема
0:11:41 [0]
Тема
0:13:26 [0]
Чат
0:02:49 [0]
Тема
0:05:35 [0]
Коментари на потребител
0:08:36 [1]
Тема
0:13:59 [0]
Тема
0:14:32 [0]
Теми на потребител
0:34:01 [4]
Тема
0:13:36 [0]
Галерия
0:12:35 [0]
Тема
0:02:52 [1]
Начална страница
0:03:29 [0]
Рецепти
0:12:20 [0]
Начална страница
0:24:09 [1]
Тема
0:12:21 [1]
Тема
0:00:22 [0]
Тема
0:10:32 [1]
Начална страница
0:13:27 [0]
Тема
0:25:11 [2]
Downloading file
0:08:01 [0]
Тема
0:14:23 [0]
Потребителски профил
2:49:05 [462]
Тема
0:14:26 [1]
Тема
0:10:24 [0]
Тема
0:01:02 [0]
Тема
0:13:30 [0]
Тема
0:01:56 [0]
Тема
0:19:29 [1]
Добави мнение към Темата
0:28:32 [2]
Тема
0:11:10 [0]
Потребителски профил
0:23:04 [3]
Тема
0:09:14 [0]
Тема
0:07:37 [0]
Мнения на потребител
0:02:30 [0]
Тема
0:03:48 [0]
Тема
0:13:46 [0]
Тема
0:12:00 [1]
Тема
0:05:09 [0]
Начална страница
0:02:30 [0]
Тема
0:34:09 [3]
Тема
0:20:08 [1]
Тема
0:00:37 [0]
Снимка
0:09:01 [0]
Тема
0:09:54 [0]
Потребителски профил
0:09:58 [0]
Downloading file
0:05:11 [1]
Начална страница
0:47:12 [7]
Тема
0:13:35 [1]
Начална страница
0:22:31 [1]
Тема
0:32:17 [2]
Тема
0:22:05 [1]
Тема
0:07:38 [0]
Теми на потребител
0:13:10 [2]
Тема
0:01:26 [0]
Тема
0:25:15 [2]
Тема
0:08:10 [0]
Коментари на потребител
0:13:07 [0]
Тема
0:11:19 [0]
Тема
0:12:35 [0]
Тема
0:32:33 [3]
Тема
0:11:32 [0]
Тема
0:13:11 [1]
Тема
0:13:16 [0]
Browsing user sessions
Отиди на Стр.:
Също на тази страница
Анонимен
0 Секунди
Форуми Подводен риболов Спорт и Правила
[важна] Проект за изменение на Закона за рибарството - поредното недомислие на законотворците!
81
terzosub написа:
Колега Valjo попитай някой от най активните колеги колко влизания имат в морета и водоеми за един сезон и колко часа пред компютъра.И после нека пишат.

Колега, аз съм един от най-активните по темата. Имам по 12 часа на ден пред компютъра, защото това работя. И все пак вероятно имам повече часове във водата от теб... Не разделяйте нещата на "писачи" и "гмуркачи" щото има хора, които са и двете заедно... И то едновремено по-добри писачи и по-добри гмуркачи от вас.
Заради мнения от сорта броя на такива хора намалява постоянно...
82
Dobs съгласен съм с теб но говоря като цяло.
83
Колеги пуснете едно гласуване към темата :
1)
 - за риболова във вътрешни водоеми
- против риболова във вътрешни водоеми
 2) Бих ли влизал в язовир с цел подводен риболов?
 (предполагам , че някои колеги не биха влизали поради повишения риск въпреки , че подкрепят идеята )
84
Готово, има анкета и тя е публикувана на основната страница.

Колега Терцо, твоето мнение е чист спам! Имам всичко на всичко около 40 дни гмуркане през тази година... Да зема да се откажа направо за да сте хепи ти и групата хора които хич не им харесва да има Spearfish!, щото изведнъж се оказа, че има и други хора освен тях?

"Те са писачи, аз пък съм истинския гмуркач!" - това може да го каже само човек, който държи непременно винаги да се СРАВНЯВА с някого. А това обикновено е признак за тежък комплекс. Аз не се сравнявам с никого! А който не може или не иска да се впише в някаква нова реалност - това си е негово решение. Но и да не ми дава наклон на к*ра, ако обича...

Та ако не ти уйдисва да пишеш - ми не го прави, бе, брати ми!
85
Аз съм от хората,които гласуваха с против за подводния риболов в публични вътрешни водоеми,пиша го защото обичам откритите гласувания,да си знаем кой е за,и кой против.
86
Аз гласувах с Против по екологични причини....
Не мисля, че екосистемата може да издържи това натоварване в настоящия момент..
87
шефе, пак не помисли за мене с тая анкета,не мога да упражня конституционното си право на глас щото няма точка като например "все ми е тая"
88
На който му е все тая,не гласува.
89
аз съм "за" подводния риболов във вътрешни водоеми
90
Хахах! Верно е!
91
Щом сте стартирали процедурата "Обяснение на вот", ще си кажа и аз: гласувах с "Против: По други причини" в анкетата "За" и "Против" подводния риболов в публични вътрешни водоеми". Мотивите си подробно изложих в дискусията по-горе в темата.
92
Аз съм против по други причини ,но не мога да гласувам защото по неясни причини бутоните при мен не са активни
93
Ха познайте аз как гласувах
94
И аз съм "за" подводния риболов във вътрешни водоеми.
95
....ама не виждам къде е анкетата
96
до твоето съобщение, отляво...
97
Здравейте колеги, Реших да напиша няколко реда след края на анкетата "За" и "Против" подводния риболов в публични вътрешни водоеми.
От резултатите могат да се направят няколко основни извода:
Единият е, че като цяло този въпрос е твърде далеч от фокуса на вниманието на харпунджийската общност. Според мен само така може да се тълкува фактът, че едва 3.39 % от регистрираните във форума (83-ма от 2448 регистрирани членове) са участвали в анкетата.
Другият извод е, че по този въпрос харпунджийската общност е разделена, с малък превес на противниците на забраната. Може би някои биха поставили под въпрос доколко тази малка извадка (под 3.5%) може да бъде показателна за настроенията на всички харпунджии в страната. Но така или иначе тази минимална извадка е от най-активните членове на форума, а каквато и промяна да се прави – за или против – тя се прави от активните хора.
Третият извод е, че при това положение е повече от очевидно, че не може да се говори за каквато и да е промяна на закона. Това всъщност пролича още в хода на дискусията, а вялото участие в анкетата само го потвърди. Откровено казано, мен специално, повече ме учуди слабото участие в анкетата отколкото това, че почти половината от участниците подкрепиха забраната в член 35 от закона. По-голямата част от тях са го направили водени от своите екологични убеждения. Без да съм говорил с никой от тях съм сигурен, че също така намират забраната за несправедлива. В този смисъл им прави чест, че могат в името на екологичните си убеждения да преглътнат чувството си за накърнена справедливост. Аз лично гласувах против забраната, понеже мисля че натискът върху екосистемата от страна на подводния риболов би бил пренебрежимо малък в сравнение с натиска от страна на видовете бракониерски риболов изброени в закона. Но така или иначе всеки има право на преценка и позиция.
Все пак не мога да намеря обяснение за слабото участие в анкетата. Чудя се дали ако имаше точка „Нямам мнение по въпроса” няколко стотин души щяха да изберат именно нея и броят на участвалите в анкетата да е по-близък до този на регистрираните във форума.
98
   "Аз лично гласувах против забраната, понеже мисля че натискът върху екосистемата от страна на подводния риболов би бил пренебрежимо малък в сравнение с натиска от страна на видовете бракониерски риболов изброени в закона...."
  Аз - също.
твърдо съм за риболова в вътрешните водоеми влюбен съм в тях .
100
Най-красивото място на което съм се гмуркал е сладководно!
Нови Продукти
Espealon bifocal lens for SeaQuest (left)

Цена: 39.12 Лв.
Spearfishing