Този сайт използва бисквити - Повече Информация. Приемам
Активни Потребители: 6 Гости: 357
Активни регистрирани потребители
4:54:45 - Bing [Bot] [2010]
Тема
284:41:13 - Ahrefs [Bot] [158118]
Тема
0:17:25 - Yandex [Bot] [1]
Начална страница
281:49:06 - Tbot [Bot] [3835555]
Снимка
19:35:24 - Google [Bot] [6778]
Снимка
1:16:20 - Majestic-12 [Bot] [1017]
Viewing Picture
Активни анонимни потребители
1:21:58 [15]
Тема
0:06:14 [0]
Тема
0:12:51 [0]
Тема
0:08:21 [0]
Downloading file
0:09:02 [0]
Тема
0:08:54 [0]
Тема
0:09:13 [0]
Новина
0:11:58 [2]
Тема
0:28:44 [10]
Тема
0:01:16 [0]
Downloading file
0:10:14 [0]
Downloading file
0:12:34 [0]
Downloading file
0:01:50 [0]
Тема
0:12:33 [0]
Начална страница
0:13:57 [1]
Тема
25:14:39 [670]
Тема
0:12:18 [0]
Тема
0:07:20 [0]
Тема
0:12:36 [0]
Тема
0:05:58 [0]
Тема
0:05:43 [0]
Downloading file
0:04:31 [0]
Галерия
0:10:11 [0]
Потребителски профил
0:10:32 [0]
Начална страница
0:09:59 [0]
Тема
0:05:12 [0]
Тема
0:03:24 [0]
Тема
0:33:56 [6]
Тема
0:23:40 [4]
Тема
0:12:00 [0]
Тема
0:08:12 [0]
Downloading file
0:11:25 [0]
Тема
0:11:26 [0]
Коментари на потребител
0:12:45 [0]
Downloading file
0:04:10 [0]
Новина
0:04:20 [0]
Тема
0:13:45 [0]
Коментари на потребител
0:10:41 [0]
Тема
0:03:21 [0]
Снимка
0:06:14 [0]
Тема
0:06:54 [0]
Мнения на потребител
0:14:44 [2]
Тема
0:03:25 [1]
Тема
0:09:17 [0]
Потребителски профил
0:03:27 [0]
Тема
0:07:53 [0]
Тема
0:01:44 [0]
Тема
0:12:27 [0]
Тема
0:12:25 [0]
Чат
0:10:15 [0]
Потребителски профил
0:24:48 [2]
Тема
0:03:12 [0]
Тема
0:04:33 [0]
Снимка
0:30:43 [3]
Тема
0:08:20 [0]
Downloading file
0:35:14 [5]
Галерия
0:03:19 [0]
Тема
0:58:08 [11]
Потребители
0:07:46 [1]
Мнения на потребител
0:01:48 [0]
Мнения на потребител
0:00:15 [0]
Снимка
0:06:27 [0]
Downloading file
0:06:02 [0]
Тема
0:08:14 [0]
Downloading file
0:01:19 [0]
Тема
0:14:51 [0]
Downloading file
0:06:30 [0]
Тема
5:47:25 [106]
Тема
0:09:28 [0]
Тема
0:01:17 [0]
Потребителски профил
0:11:40 [0]
Мнения на потребител
0:05:47 [0]
Тема
0:03:30 [0]
Тема
0:03:13 [0]
Тема
0:01:54 [0]
Тема
0:06:08 [0]
Коментари на потребител
0:07:42 [0]
Тема
0:05:52 [0]
Тема
0:01:33 [0]
Снимка
0:02:08 [0]
Тема
0:14:26 [0]
Тема
0:14:40 [0]
Тема
0:10:04 [0]
Тема
0:11:41 [0]
Тема
0:13:33 [1]
Тема
0:05:58 [0]
Потребителски профил
0:03:28 [0]
Мнения на потребител
0:15:17 [2]
Тема
0:01:11 [0]
Тема
0:14:10 [0]
Тема
0:11:08 [0]
Тема
0:07:44 [0]
Downloading file
0:27:14 [1]
Downloading file
0:09:29 [0]
Downloading file
0:04:00 [0]
Downloading file
0:04:23 [0]
Тема
0:01:18 [0]
Downloading file
0:13:57 [0]
Статии
0:08:11 [0]
Тема
0:02:56 [0]
Тема
0:12:10 [0]
Снимка
0:09:53 [0]
Потребителски профил
0:06:30 [0]
Тема
0:06:07 [0]
Тема
1:26:38 [14]
Тема
1:16:52 [10]
Тема
0:07:02 [0]
Тема
0:03:26 [0]
Тема
0:05:22 [0]
Downloading file
0:05:13 [0]
Тема
0:00:41 [0]
Потребителски профил
0:16:50 [1]
Тема
0:04:05 [0]
Downloading file
0:13:09 [0]
Потребителски профил
1:04:00 [10]
Тема
0:24:47 [14]
Тема
0:06:54 [0]
Тема
7:09:12 [155]
Тема
0:11:27 [0]
Тема
0:13:21 [0]
Теми на потребител
0:06:10 [0]
Downloading file
0:07:45 [0]
Downloading file
0:05:59 [0]
Тема
0:09:52 [0]
Тема
0:17:57 [1]
Снимка
0:00:48 [0]
Потребителски профил
0:14:53 [1]
Мнения на потребител
0:14:27 [3]
Тема
0:05:31 [0]
Тема
0:14:34 [1]
Тема
0:12:36 [0]
Тема
0:12:30 [0]
Тема
0:12:24 [0]
Downloading file
0:12:17 [0]
Тема
0:12:11 [0]
Тема
0:01:31 [0]
Тема
0:01:56 [0]
Тема
0:15:40 [1]
Тема
0:04:04 [0]
Тема
0:09:25 [0]
Тема
0:14:43 [2]
Тема
0:44:54 [9]
Снимка
0:09:26 [0]
Тема
0:03:24 [0]
Тема
0:03:31 [0]
Тема
0:09:28 [0]
Начална страница
0:09:54 [0]
Тема
0:07:25 [0]
Тема
0:14:28 [0]
Downloading file
0:35:51 [6]
Тема
0:05:50 [0]
Тема
0:10:30 [0]
Тема
0:11:25 [0]
Тема
0:14:52 [1]
Начална страница
0:11:04 [5]
Тема
0:07:51 [0]
Тема
0:03:25 [0]
Потребителски профил
0:00:46 [2]
Начална страница
0:10:57 [0]
Потребителски профил
0:18:04 [2]
Тема
0:12:31 [0]
Коментари на потребител
0:11:06 [0]
Мнения на потребител
0:26:11 [1]
Downloading file
0:47:48 [9]
Тема
0:07:29 [0]
Тема
0:12:23 [0]
Тема
0:05:43 [0]
Тема
0:08:51 [0]
Downloading file
0:13:53 [0]
Downloading file
0:12:20 [0]
Downloading file
0:12:01 [0]
Тема
1:28:53 [13]
Коментари на потребител
0:09:30 [0]
Тема
0:25:15 [2]
Снимка
0:03:11 [0]
Downloading file
0:32:26 [5]
Тема
0:14:47 [1]
Downloading file
0:00:48 [0]
Downloading file
0:05:04 [0]
Начална страница
0:06:19 [0]
Тема
0:20:48 [1]
Тема
1:19:52 [21]
Тема
0:24:14 [3]
Тема
0:12:59 [0]
Тема
0:45:39 [5]
Тема
0:11:56 [0]
Тема
0:14:48 [0]
Тема
21:10:54 [541]
Тема
0:12:54 [0]
Downloading file
0:00:06 [0]
Тема
0:07:27 [0]
Тема
0:10:13 [0]
Потребителски профил
0:12:25 [0]
Мнения на потребител
0:14:10 [0]
Тема
0:12:21 [0]
Тема
0:06:56 [0]
Тема
0:00:14 [0]
Снимка
0:13:29 [0]
Тема
0:03:37 [0]
Форум
0:09:48 [0]
Тема
0:00:05 [0]
Тема
0:03:53 [0]
Тема
3:21:05 [54]
Тема
0:06:01 [0]
Downloading file
0:10:17 [0]
Downloading file
0:07:07 [1]
Тема
0:10:34 [0]
Downloading file
0:14:45 [0]
Мнения на потребител
0:14:53 [0]
Потребителски профил
0:07:52 [0]
Тема
0:50:11 [7]
Тема
0:01:52 [0]
Тема
0:47:52 [13]
Тема
2:53:54 [50]
Тема
0:03:14 [0]
Тема
0:12:19 [0]
Тема
0:05:20 [0]
Downloading file
0:12:57 [0]
Тема
0:09:03 [0]
Тема
0:05:48 [0]
Downloading file
0:03:29 [0]
Тема
0:08:46 [0]
Тема
0:03:33 [0]
Тема
0:22:45 [2]
Тема
0:14:30 [0]
Тема
0:20:24 [2]
Тема
0:04:35 [0]
Снимка
0:03:59 [0]
Начална страница
0:12:55 [1]
Тема
0:12:58 [0]
Тема
0:07:47 [0]
Downloading file
0:16:30 [2]
Тема
0:09:47 [0]
Downloading file
0:14:50 [0]
Форум
0:02:46 [0]
Тема
0:05:56 [0]
Downloading file
1:00:06 [15]
Тема
0:06:59 [0]
Тема
0:24:42 [5]
Тема
0:09:31 [0]
Тема
0:05:41 [0]
Начална страница
0:12:51 [0]
Тема
0:12:57 [0]
Downloading file
0:04:39 [0]
Начална страница
0:08:10 [0]
Downloading file
0:10:28 [0]
Тема
0:06:11 [0]
Тема
0:01:16 [0]
Downloading file
0:08:11 [1]
Тема
0:01:15 [0]
Тема
0:09:55 [1]
Downloading file
0:16:10 [1]
Снимка
0:03:35 [0]
Тема
0:01:13 [0]
Тема
0:01:26 [0]
Downloading file
0:14:41 [0]
Downloading file
0:08:18 [0]
Тема
0:07:16 [2]
Тема
0:14:09 [0]
Тема
0:04:55 [0]
Тема
0:06:50 [0]
Тема
0:13:13 [0]
Потребителски профил
0:01:20 [0]
Downloading file
0:03:00 [0]
Тема
0:14:32 [0]
Снимка
3:34:48 [59]
Тема
0:03:33 [0]
Downloading file
0:03:26 [0]
Downloading file
0:38:28 [5]
Тема
0:03:21 [0]
Тема
0:07:53 [0]
Тема
0:03:23 [1]
Тема
0:12:47 [0]
Потребители
0:01:22 [0]
Тема
0:12:16 [0]
Downloading file
0:14:36 [0]
Тема
0:12:52 [0]
Тема
0:14:43 [1]
Теми на потребител
0:04:49 [0]
Тема
0:31:21 [5]
Тема
0:00:58 [0]
Тема
0:03:23 [0]
Тема
0:15:21 [1]
Тема
0:07:41 [0]
Тема
0:06:30 [0]
Тема
0:06:45 [0]
Downloading file
0:27:15 [3]
Тема
0:12:50 [0]
Тема
0:37:46 [295]
Мнения на потребител
6:03:00 [97]
Тема
0:04:47 [0]
Потребителски профил
0:14:32 [0]
Коментари на потребител
0:05:56 [1]
Downloading file
0:12:17 [0]
Тема
0:01:14 [0]
Downloading file
0:03:31 [0]
Мнения на потребител
0:56:51 [7]
Тема
0:07:14 [0]
Потребителски профил
0:01:01 [0]
Тема
0:09:58 [0]
Тема
0:08:27 [0]
Тема
0:12:54 [0]
Тема
0:06:49 [0]
Чат
0:03:06 [0]
Тема
0:07:46 [0]
Downloading file
0:28:39 [4]
Форум
0:40:49 [4]
Тема
0:03:57 [0]
Начална страница
0:36:56 [6]
Галерия
0:07:40 [6]
Начална страница
0:01:15 [0]
Мнения на потребител
0:14:55 [0]
Downloading file
0:06:06 [0]
Browsing user sessions
0:14:44 [0]
Тема
0:06:28 [0]
Тема
0:12:10 [0]
Тема
0:02:01 [0]
Тема
0:12:26 [0]
Тема
0:12:07 [0]
Тема
0:11:29 [0]
Тема
0:12:06 [0]
Снимка
0:01:02 [0]
Тема
0:04:12 [0]
Тема
0:06:47 [0]
Мнения на потребител
0:14:12 [0]
Тема
1:02:09 [8]
Форум
0:03:19 [0]
Новина
0:12:57 [0]
Тема
0:12:20 [0]
Downloading file
0:03:28 [0]
Тема
0:00:59 [0]
Downloading file
0:09:55 [0]
Тема
0:12:22 [0]
Тема
0:05:54 [0]
Потребителски профил
0:09:09 [1]
Тема
0:12:31 [1]
Downloading file
0:15:39 [4]
Тема
0:11:48 [0]
Тема
0:14:38 [1]
Чат
1:52:14 [34]
Тема
0:01:12 [0]
Снимка
0:16:16 [2]
Мнения на потребител
0:10:49 [0]
Коментари на потребител
0:13:09 [0]
Мнения на потребител
0:08:07 [0]
Тема
0:04:36 [0]
Теми на потребител
0:12:22 [0]
Тема
0:12:35 [0]
Тема
0:01:59 [0]
Downloading file
0:08:46 [0]
Тема
1:07:24 [10]
Тема
0:02:07 [0]
Downloading file
0:12:11 [0]
Тема
0:06:41 [0]
Тема
0:08:03 [0]
Тема
0:12:49 [0]
Тема
0:14:09 [0]
Тема
Отиди на Стр.:
Общо мнения: 26 Стр. 1 от 2 1 2 Следващ
Маска Триборд Отговори: 11
Видяна: 23,199
Последно мнение от: fil
за 17 Юли 2015 - 14:03
от fil за Вторник, 07 Юли 2015 - 23:02
Покажи
08 Юли 2015 - 14:17
от sasara
@svetliob: трябва да харесаш първото мнение на fil (цъкни плюсчето) и може да ти се падне от томболата
Смяна на ластици Отговори: 53
Видяна: 102,430
Последно мнение от: deliburan
за 16 Май 2016 - 19:36
от svetliob за Понеделник, 22 Юни 2015 - 11:162 3
Покажи
24 Юни 2015 - 23:41
от sasara
@svetliob: хубаво,че не си тръгнал за агнешки главички - кой знае с какво щеше да се върнеш
Избор на неопрен Отговори: 39
Видяна: 70,850
Последно мнение от: thumper
за 04 Юни 2015 - 10:59
от Siameca за Понеделник, 18 Май 2015 - 16:142
Покажи
03 Юни 2015 - 13:54
от sasara
@Siameca Честито неопренче :[link]
За обличането на панталона може да пробваш с PVC-торбичка/пликче за фризер/ обута като чорап.
За събличането на горницата,не знам дали е правилно да се дърпа за опашката,ама аз така я свалям и няма ''damage''.
В тубата има много клипчета за ''Open Cell neoprene''.Харесай си нещо и много бързо ще му свикнеш
Продавам харпуни Отговори: 5
Видяна: 12,901
Последно мнение от: dani151
за 27 Май 2015 - 14:47
от dani151 за Четвъртък, 21 Май 2015 - 23:40
Покажи
27 Май 2015 - 10:24
от sasara
Отдалече почна
Избор на неопрен Отговори: 39
Видяна: 70,850
Последно мнение от: thumper
за 04 Юни 2015 - 10:59
от Siameca за Понеделник, 18 Май 2015 - 16:142
Покажи
20 Май 2015 - 16:07
от sasara
@SFINS: Не е задължително!
Доста хора (включая и себе си) захапват направо с вендуза.Може и да му оставиш някой и друг нокът в началото - нищо фатално - лепиш и е като нов.
Друг е въпроса ако си алергичен към неопрен,тогава се ориентирай към плюш,хеланка и т.н. отвътре.Рядко се среща и май няма как да знаеш,но си го имай впредвид.
Успех!
Плавници Seatec. Отговори: 4
Видяна: 10,925
Последно мнение от: radogg
за 26 Февруари 2015 - 15:52
от radogg за Събота, 31 Януари 2015 - 17:39
Покажи
31 Яну 2015 - 18:40
от sasara
Кой номер са?
Марки стомана за нож Отговори: 43
Видяна: 100,143
Последно мнение от: andrei_S40
за 14 Юли 2015 - 21:28
от Vov за Неделя, 30 Ноември 2014 - 20:552 3
Покажи
04 Дек 2014 - 12:34
от sasara
@Vov: в последното мнение от [link] има и табличка с некви стомани
Черноморец Отговори: 15
Видяна: 30,826
Последно мнение от: Karchev
за 18 Юли 2016 - 08:20
от thumper за Сряда, 11 Юни 2014 - 09:51
Покажи
29 Авг 2014 - 21:12
от sasara
Май е същото.Долу има много мида.
неопрен Отговори: 13
Видяна: 19,839
Последно мнение от: sasara
за 19 Август 2014 - 15:48
от Todor_ за Неделя, 20 Юли 2014 - 09:52
Покажи
19 Авг 2014 - 15:48
от sasara
Може да се мери и наопаки (с вендузата отвън) за да не се мокри.
Как стават белите?! Отговори: 577
Видяна: 1,144,556
Последно мнение от: drachko
за 05 Юни 2024 - 19:09
от kkk за Сряда, 20 Април 2005 - 22:392 ... 27 28 29
Покажи
15 Авг 2014 - 16:56
от sasara
@Yavorsub: ...има и риба на колана -ОГРОМНА ГРЕШКА ...
Не ,че слизам на такива дълбочини,но ми е интересно,защо не се носи риба /пр. в Черно или Егейско море/?
Черноморец Отговори: 15
Видяна: 30,826
Последно мнение от: Karchev
за 18 Юли 2016 - 08:20
от thumper за Сряда, 11 Юни 2014 - 09:51
Покажи
06 Авг 2014 - 20:50
от sasara
@Valyo68: 42°26'35.6"N 27°39'04.8"E - това местенце не е ли ,къде може да се слезе и по една дървена стълба|поначупена|?
Малко помощ за платерини от нов ентусиаст-харпунджия Отговори: 6
Видяна: 13,205
Последно мнение от: Dobs
за 13 Август 2014 - 16:13
от kamendc за Вторник, 29 Юли 2014 - 11:14
Покажи
29 Юли 2014 - 12:19
от sasara
Ето едно линкче за платерина [link]
Според мен,първо трябва да се научиш да изравняваш,после да гмуркаш.Можеш да пробваш и някой друг по-обикновен метод примерно да се хванеш за носа и да надуеш ЛЕКИЧКО докато почувстваш облекчение в ушите,след 1-2 м. пак и така до долу.Трябва да се чувстваш комфортно,без значение на колко метра си.Ако усетиш болка в ушите,не се напъвай да слизаш по-надолу,да не спукаш някое тъпънче.Най-добре някой да ти покаже и с оглед безопасност да не гмуриш сам/особено в началото/.
Във форума има много полезни теми за четене,само мерак да имаш.
РОК МУЗИКА Отговори: 1,220
Видяна: 1,691,891
Последно мнение от: Valyo68
за 19 Април 2018 - 21:05
от ARK за Вторник, 01 Март 2011 - 19:522 ... 59 60 61
Покажи
27 Юли 2014 - 15:43
от sasara
[link]
Какво не направих, както трябва? Отговори: 29
Видяна: 55,104
Последно мнение от: FMJ
за 30 Юли 2014 - 19:01
от thumper за Понеделник, 14 Юли 2014 - 11:342
Покажи
14 Юли 2014 - 14:16
от sasara
Не съм капацитет ,но ще си кажа мнението.
Съгласен съм ,че маската трябва да е натегната дотолкова,че да не ти влиза вода и при леко дърпане с ръце,да ти се отлепя от лицето.Ако не е "твоята " маска,колкото и да я натягаш пак ще пропуска.
За снимките - виждал съм и по-ясно изразени "идиотски белези",така че едва ли я пристягаш кой знае колко.
При мен се е случвало,да имам силни болки в едното око и около него при гмуркане,които са по-поносими при много бавно слизане надолу или направо си излизам/тя - Болката - си е естествен ограничител/.Отдавам го на "Reverse block, или невъзможност за изравняване при изплуване" - поредната изчерпателна тема на Юлиян - spear [link] .Статията е за изплуване - при мен се случва при гмурене - не знам дали е същото.Прочети я - дано ти е от полза и с тия капиляри май е добре да те види доктор като се върнеш.
P.S.Да не би да имаш някаква алергия към храна,водорасли и т.н.Чак пък толкова да се подуеш от едно гмуркане - странна работа.
Маска и шнорхел на Beuchat Отговори: 2
Видяна: 6,624
Последно мнение от: sasara
за 19 Юни 2014 - 16:36
от spro за Четвъртък, 19 Юни 2014 - 12:38
Покажи
19 Юни 2014 - 16:36
от sasara
@spro: Имаш ЛС
Сезон 2014 Отговори: 563
Видяна: 1,141,716
Последно мнение от: ruslani4
за 07 Май 2015 - 14:03
от marinm за Събота, 04 Януари 2014 - 15:092 ... 27 28 29
Покажи
12 Юни 2014 - 15:01
от sasara
@mickata: Браво!Ти кой от двамата си?
Да не кажеш "Тоя с неопрена"
Покажи
31 Май 2014 - 10:00
от sasara
@Sand ,да не спамя темата,но 'под водата една овца на 3-4 метра с едно въже вързана '-типично самоубийство/нещо й е дотежало,буквално/
Сигурно е била от боядисаните?
Покажи
31 Май 2014 - 09:19
от sasara
закответе и една козичка - да е по-шаренко
Филмчета Отговори: 1,113
Видяна: 2,000,964
Последно мнение от: KrystoDobrev
за 23 Ноември 2022 - 14:04
от Ceco Vasilev за Сряда, 22 Април 2009 - 15:422 ... 54 55 56
Покажи
15 Май 2014 - 16:18
от sasara
Яко филмче.
Надписа накрая е малко стряскащ `This film is based on his real hallucination`.
Доста мацки са му в главата,май?
Къде се гмуркате? Отговори: 26
Видяна: 56,986
Последно мнение от: sasara
за 03 Април 2014 - 13:24
от Aaron за Събота, 29 Юли 2006 - 21:502
Покажи
03 Апр 2014 - 13:24
от sasara
Хайде сега всеки да си отбележи местенцата с Х-че|не е задължително да е с червено|
Общо мнения: 26 Стр. 1 от 2 1 2 Следващ
Нови Продукти
C4 Mask CONDOR Camoskin Ocean Antifog

Цена: 166.25 Лв.
Spearfishing