Този сайт използва бисквити - Повече Информация. Приемам
Активни Потребители: 6 Гости: 322
Активни регистрирани потребители
130:34:56 - Google [Bot] [45755]
Тема
130:34:20 - Ahrefs [Bot] [67250]
Тема
127:42:13 - Tbot [Bot] [1412002]
Снимка
0:14:41 - Majestic-12 [Bot] [786]
Тема
0:15:04 - Yandex [Bot] [1]
Статии
16:07:13 - Bing [Bot] [5942]
Тема
Активни анонимни потребители
0:02:41 [0]
Чат
0:17:45 [3]
Тема
0:07:27 [0]
Тема
0:13:02 [0]
Потребителски профил
0:01:39 [0]
Тема
0:06:59 [0]
Мнения на потребител
0:12:26 [0]
Мнения на потребител
0:02:50 [0]
Тема
0:06:20 [0]
Снимка
0:07:57 [0]
Начална страница
0:00:36 [0]
Мнения на потребител
0:09:09 [0]
Потребителски профил
0:03:14 [0]
Тема
0:12:59 [0]
Downloading file
0:49:54 [5]
Тема
0:35:32 [5]
Тема
0:09:16 [0]
Коментари
0:12:01 [0]
Downloading file
0:05:50 [0]
Потребителски профил
0:08:38 [0]
Потребителски профил
0:08:02 [0]
Снимка
0:12:24 [0]
Потребителски профил
0:11:54 [1]
Начална страница
0:01:16 [0]
Тема
0:05:03 [0]
Тема
0:50:50 [4]
Тема
1:07:55 [12]
Тема
0:14:55 [1]
Потребителски профил
0:00:46 [0]
Тема
0:08:20 [1]
Тема
0:03:58 [0]
Видове
0:06:21 [0]
Снимка
2:09:17 [52]
Тема
0:00:09 [0]
Downloading file
0:10:30 [0]
Тема
0:12:33 [0]
Downloading file
0:03:42 [0]
Тема
0:07:45 [1]
Тема
0:05:33 [0]
Тема
2:10:47 [33]
Тема
0:02:27 [0]
Чат
0:01:32 [0]
Тема
0:58:48 [6]
Статии
0:06:12 [0]
Downloading file
0:05:23 [0]
Потребителски профил
0:10:21 [0]
Коментари на потребител
0:10:20 [0]
Тема
0:13:40 [0]
Тема
0:12:33 [0]
Тема
3:30:30 [52]
Тема
1:12:09 [9]
Тема
0:03:18 [0]
Downloading file
0:09:14 [0]
Коментари
0:09:20 [0]
Тема
0:12:36 [1]
Тема
0:00:55 [0]
Downloading file
0:11:50 [0]
Галерия
0:09:21 [0]
Downloading file
0:06:21 [0]
Тема
0:05:34 [0]
Downloading file
0:14:38 [0]
Downloading file
10:39:40 [238]
Тема
0:13:10 [0]
Тема
0:25:31 [1]
Тема
0:03:06 [0]
Теми на потребител
0:13:37 [0]
Downloading file
0:20:04 [1]
Тема
0:06:20 [0]
Тема
0:20:32 [2]
Коментари на потребител
0:07:15 [0]
Downloading file
0:45:31 [5]
Тема
0:06:28 [0]
Тема
0:07:59 [0]
Downloading file
0:00:52 [0]
Тема
0:01:09 [0]
Downloading file
0:09:00 [1]
Потребителски профил
0:03:32 [1]
Начална страница
0:08:42 [0]
Downloading file
3:35:57 [71]
Тема
0:01:05 [0]
Downloading file
0:01:16 [0]
Тема
0:09:26 [0]
Мнения на потребител
0:13:47 [0]
Снимка
0:08:06 [0]
Чат
0:12:57 [0]
Тема
0:11:23 [0]
Чат
0:05:49 [0]
Форум
0:13:03 [0]
Чат
0:24:20 [7]
Тема
0:05:22 [0]
Тема
0:07:23 [0]
Потребителски профил
0:09:14 [0]
Downloading file
0:06:22 [1]
Тема
0:04:19 [0]
Потребителски профил
0:10:24 [0]
Downloading file
0:07:55 [0]
Галерия
0:13:01 [0]
Downloading file
0:04:39 [0]
Downloading file
0:09:19 [0]
Потребителски профил
2:58:57 [54]
Тема
0:39:02 [6]
Тема
0:13:09 [0]
Тема
0:05:17 [0]
Тема
0:05:12 [0]
Потребителски профил
0:05:24 [0]
Downloading file
0:20:33 [1]
Тема
0:07:13 [1]
Начална страница
0:08:31 [0]
Тема
0:06:29 [0]
Тема
0:11:07 [3]
Тема
0:06:06 [1]
Тема
0:04:14 [0]
Downloading file
0:13:27 [0]
Потребителски профил
0:00:07 [0]
Начална страница
0:10:38 [0]
Тема
0:09:56 [0]
Видове
0:04:03 [0]
Тема
0:05:32 [0]
Новина
0:04:59 [0]
Галерия
0:02:48 [0]
Тема
0:11:03 [0]
Downloading file
0:13:22 [1]
Начална страница
0:47:15 [6]
Тема
0:11:04 [0]
Downloading file
0:13:05 [0]
Тема
0:08:10 [0]
Тема
0:10:19 [1]
Начална страница
0:03:07 [0]
Тема
0:25:02 [1]
Галерия
0:14:34 [1]
Снимка
0:10:22 [0]
Downloading file
0:13:41 [0]
Галерия
0:37:42 [3]
Тема
0:11:20 [0]
Тема
0:07:01 [0]
Чат
7:27:02 [120]
Тема
0:00:02 [0]
Тема
0:01:53 [0]
Тема
0:13:04 [0]
Тема
0:15:01 [1]
Начална страница
0:10:23 [0]
Тема
0:09:16 [0]
Downloading file
0:27:55 [3]
Снимка
0:09:01 [0]
Тема
0:00:43 [0]
Чат
0:05:07 [0]
Теми на потребител
0:00:35 [0]
Downloading file
0:07:11 [0]
Потребителски профил
0:01:08 [0]
Downloading file
0:05:59 [0]
Тема
1:20:57 [12]
Тема
0:05:11 [0]
Начална страница
0:08:16 [0]
Новина
0:29:08 [6]
Тема
0:14:48 [0]
Тема
0:03:21 [0]
Тема
0:10:29 [0]
Коментари на потребител
0:18:36 [1]
Тема
0:31:27 [8]
Тема
0:03:45 [0]
Тема
0:16:05 [1]
Тема
0:14:55 [1]
Потребителски профил
0:12:08 [4]
Тема
0:05:13 [0]
Тема
0:01:03 [0]
Тема
0:00:30 [0]
Downloading file
0:11:43 [0]
Downloading file
0:06:13 [0]
Потребителски профил
1:10:06 [9]
Тема
0:14:23 [0]
Downloading file
0:09:47 [0]
Снимка
0:01:14 [0]
Потребителски профил
0:06:50 [0]
Теми на потребител
0:17:48 [2]
Тема
0:04:42 [0]
Downloading file
0:15:26 [3]
Коментари на потребител
0:06:09 [0]
Тема
0:13:34 [2]
Тема
0:13:48 [1]
Тема
0:02:58 [0]
Чат
0:03:44 [0]
Тема
0:00:04 [0]
Тема
0:13:11 [0]
Тема
0:06:16 [1]
Тема
0:02:03 [0]
Чат
0:03:32 [0]
Потребителски профил
0:20:59 [2]
Тема
0:13:58 [3]
Тема
0:00:05 [0]
Тема
0:09:21 [0]
Коментари на потребител
0:14:21 [0]
Тема
0:10:53 [0]
Снимка
0:09:16 [0]
Тема
0:03:33 [4]
Тема
0:13:45 [0]
Тема
0:13:27 [1]
Начална страница
0:06:12 [0]
Чат
0:10:57 [7]
Начална страница
0:06:20 [0]
Тема
0:09:03 [0]
Тема
0:07:36 [0]
Теми на потребител
0:05:37 [0]
Тема
0:27:03 [63]
Чат
0:03:34 [0]
Начална страница
0:09:41 [1]
Снимка
0:08:04 [0]
Чат
0:11:46 [0]
Тема
0:06:19 [0]
Потребителски профил
0:03:57 [0]
Чат
0:10:06 [0]
Коментари на потребител
0:08:48 [1]
Начална страница
0:01:01 [1]
Начална страница
0:06:50 [0]
Тема
0:54:47 [4]
Тема
0:09:28 [0]
Рекорди
0:05:33 [0]
Коментари на потребител
0:13:37 [1]
Потребителски профил
0:06:20 [0]
Тема
0:12:49 [0]
Тема
0:13:25 [0]
Начална страница
0:13:14 [0]
Потребителски профил
0:12:46 [0]
Тема
0:14:02 [0]
Тема
1:12:38 [14]
Тема
0:07:02 [0]
Снимка
0:07:04 [0]
Коментари на потребител
0:11:19 [0]
Тема
0:14:47 [0]
Browsing user sessions
0:02:39 [0]
Мнения на потребител
0:04:39 [0]
Тема
0:01:02 [0]
Начална страница
0:05:44 [0]
Начална страница
0:10:56 [1]
Тема
0:09:29 [0]
Рекорди
0:04:33 [0]
Тема
0:07:00 [0]
Тема
0:48:44 [5]
Потребителски профил
0:14:13 [0]
Тема
1:11:31 [135]
Тема
0:13:48 [0]
Тема
0:14:13 [0]
Тема
0:09:19 [0]
Коментари
0:07:42 [0]
Тема
0:28:35 [3]
Потребителски профил
0:04:28 [0]
Downloading file
0:10:08 [0]
Потребителски профил
0:22:51 [2]
Тема
0:13:50 [0]
Потребителски профил
0:29:07 [4]
Начална страница
0:10:06 [0]
Снимка
0:14:36 [4]
Тема
0:00:34 [1]
Тема
0:14:12 [0]
Browsing user sessions
0:11:22 [0]
Тема
0:04:58 [0]
Мнения на потребител
0:29:30 [3]
Тема
0:07:45 [0]
Галерия
0:01:06 [0]
Downloading file
0:39:59 [6]
Тема
0:06:20 [0]
Тема
0:04:36 [0]
Тема
0:02:43 [0]
Тема
0:08:27 [0]
Тема
0:24:42 [2]
Тема
0:17:48 [2]
Тема
0:03:10 [0]
Начална страница
0:08:43 [0]
Мнения на потребител
0:07:45 [0]
Тема
0:13:27 [0]
Downloading file
0:45:27 [4]
Тема
0:17:48 [1]
Тема
0:02:37 [0]
Тема
0:06:42 [2]
Пренасоча към Рекламата
0:07:32 [2]
Тема
0:12:25 [0]
Мнения на потребител
0:55:23 [14]
Тема
0:00:17 [0]
Потребителски профил
0:01:49 [0]
Потребителски профил
0:06:23 [1]
Тема
0:02:35 [1]
Начална страница
0:01:45 [0]
Снимка
0:02:29 [0]
Тема
0:01:55 [0]
Тема
0:09:57 [0]
Теми на потребител
0:06:58 [0]
Downloading file
0:06:17 [0]
Тема
0:05:12 [0]
Downloading file
0:09:03 [1]
Теми на потребител
0:08:02 [0]
Чат
0:14:56 [0]
Тема
0:03:00 [0]
Мнения на потребител
0:01:55 [0]
Тема
0:05:44 [1]
Начална страница
0:10:18 [0]
Тема
0:44:35 [5]
Тема
0:13:52 [0]
Начална страница
0:08:18 [0]
Тема
0:12:46 [1]
Downloading file
0:07:12 [2]
Тема
0:20:09 [1]
Снимка
0:03:22 [1]
Тема
0:06:21 [0]
Тема
0:03:47 [0]
Тема
0:11:12 [0]
Потребителски профил
0:06:21 [0]
Тема
0:07:16 [4]
Тема
0:10:30 [0]
Снимка
0:15:09 [1]
Снимка
0:14:37 [0]
Тема
0:12:45 [0]
Downloading file
0:13:01 [0]
Downloading file
0:45:56 [14]
Тема
0:11:19 [0]
Тема
0:08:02 [1]
Тема
0:08:01 [0]
Downloading file
0:05:09 [0]
Тема
0:08:57 [3]
Тема
0:11:08 [0]
Потребителски профил
0:11:59 [1]
Мнения на потребител
0:06:22 [0]
Тема
0:08:44 [1]
Начална страница
0:18:10 [2]
Тема
Отиди на Стр.:
Също на тази страница
Анонимен
0 Секунди
Форуми Подводен риболов Риби и Улов
Сезон 2016
281
Гигантикус - Лавракус Евала!
@FI6IFI6: Точно 5,5 кг.
283
Браво за късмета. Много майсторска стрелба, чак не личи къде е ударен. Тук на мрежа хванаха и един 9 кг., трябваше да го снимам, но без харпун.
@tgshapes: Гледам и не вярвам на очите си! moje bi si go strelial otgore.. i strelata go e probila pod agal koito ne vijdame .....ili strelata e vleznala prez ustata....bez palno probivane...ili e izleznala otstrani i zatova ne lichi ...kakto i da e...ako e taka evala kolega....EVALA...az za 25 godini gmurene takav lavrak PLUVASHT ne sam imal shtastieto da sreshna....kamo li da ostreliam...dosta po golemi i tejki ribi sam bil .. no drugi vidove.....takav lavrac samo v mreai sam vijdal i to predi 20godini...EVALA EVALA EVALA..no vatreshno si ostavam toma neverni...izviniavam se za latinicata..ako modito reshi da go triiika..
285
@gmurec73: аз не ви разбирам всеки път пишете на латиница ?? има един бутон в дясно на него е написано ENG ако го натиснете ще ви превключи на PHONETIC или БДС кирилица и няма да имате проблеми вече. Следващите съобщения които пишете по този начин ще ги трия направо.
286
Браво за лаврака колега ! Все такива и по-големи да ти минават а пък който иска да не вярва !
@Мариус: Лаврака е стрелян отгоре, ако се загледаш дупката си личи даже и на снимката която съм качил. Нямаше нищо майсторско в стрелбата, просто чист късмет.

20161006_115700.2.jpg
(236 Kb) 954 свалено
Ето още една снимка, макар че за съмняващите се едва ли е достатъчно . Мислех че съм изчел всичко във форума , но това как се снимат дупки от стрели явно съм го пропуснал. Както и да е, от сърце пожелавам на всички колеги много приятни , изпълнени с положителни емоции гмуркания и на равни .
289
Честито и да не ти пука , по-важното е риби да има , а дупките я се видят , я - не . Тъй като гледам входната рана е отдясно , 2-3 см под гръбния плавник , изходната ти ще кажеш къде е .
Па аз тука намерих една стара снимка на сърфистчето -BLUEBOY , поствам я пак - за мотивация , не за друго .
290
Още един без дупка . От събота ,Първият ръкав , 17 ч , силно течение и никаква видимост. Близо до брега, два и половина метра дълбочина. Появи се, като силует

DSC03799.JPG
(745 Kb) 938 свалено
след 30-та секунда , преследвайки вечерята си на скорост. Не ми обърна внимание и след минута тропане,хълцане,бълбукане и какво ли още не,
(бях лек и предвид обстоятелствата ,не ми беше най-комфортната засада ) се върна и остана на стрелата, точно зад хрилният капак. Платеринките са от мъжкото обкръжение на една сватба.

DSC03774.JPG
(934 Kb) 995 свалено
291
Браво Страхотен е особенно за Гърция
292
И аз да се подпиша, в серията " Без дупка". Неделя, близо до Неа Карвали, никаква видимост, след два часа мръзнене с летния неопрен и игра на корморан, го намерих на 5 метра -Файл-
293

IMAG0291.jpg
(1,779 Kb) 928 свалено
След дълга почивка днес се потопих и сефтосах подаръка

IMG_20161014_144005.jpg
(1,496 Kb) 913 свалено
295
Браво Петьо, хубав улов.
@Sand: Много се извинявам за латиницата....но от компа от които пиша и с който работя...наистина няма как да пиша на български.. просто много ..наистина много ме затрудняава,заради определени програми с които работя.а в свободното си време мразя дори да наближавам компита, камо ли да ги ползвам затова и много ама изкл.... рядко си позволявам да пиша...и повече няма да го правя...извинявам се за причиненото неудобство на всички гмурци...
297
тоя какъв камуфлаж имааааа
@JJordanov: Интересен е, ама си е цифра...
[link]
299
В братски китай е евтин
300
@JJordanov: Гили за подводен риболов
Само дето темата не е за този раздел.
Нови Продукти
Espealon bifocal lens for SeaQuest (left)

Цена: 39.12 Лв.
Spearfishing