Този сайт използва бисквити - Повече Информация. Приемам
Активни Потребители: 5 Гости: 577
Активни регистрирани потребители
260:52:36 - Ahrefs [Bot] [139755]
Тема
0:03:45 - Yandex [Bot] [0]
Чат
258:00:29 - Tbot [Bot] [3456001]
Тема
5:30:16 - Bing [Bot] [1820]
Тема
7:44:12 - Google [Bot] [4394]
Тема
Активни анонимни потребители
0:11:34 [0]
Downloading file
0:05:22 [0]
Тема
0:09:08 [2]
Тема
0:05:34 [0]
Тема
0:07:50 [2]
Тема
0:09:08 [2]
Тема
0:06:52 [0]
Чат
0:07:29 [1]
Тема
0:02:42 [0]
Тема
0:10:46 [0]
Тема
0:09:27 [2]
Тема
0:05:02 [0]
Тема
0:02:39 [0]
Тема
0:09:20 [2]
Downloading file
0:21:23 [11]
Снимка
0:06:41 [3]
Начална страница
0:08:00 [2]
Тема
0:05:17 [3]
Галерия
0:06:53 [2]
Тема
0:09:17 [1]
Тема
0:04:40 [0]
Тема
0:10:05 [0]
Downloading file
0:12:37 [0]
Тема
0:06:36 [2]
Тема
0:08:00 [4]
Теми на потребител
1:26:02 [38]
Downloading file
0:01:19 [0]
Коментари на потребител
0:09:08 [4]
Начална страница
0:06:47 [0]
Тема
0:09:22 [4]
Тема
0:09:09 [4]
Тема
0:01:59 [0]
Снимка
0:05:07 [2]
Тема
0:09:07 [2]
Тема
0:25:16 [1]
Тема
0:02:27 [0]
Начална страница
0:09:11 [2]
Теми на потребител
0:15:00 [0]
Downloading file
0:01:16 [0]
Съзтезания
0:12:07 [0]
Съобщения
0:08:04 [4]
Тема
0:09:29 [3]
Чат
0:08:04 [2]
Начална страница
0:09:28 [3]
Тема
0:07:59 [2]
Тема
0:02:57 [1]
Тема
0:05:21 [3]
Тема
0:02:40 [0]
Начална страница
0:16:13 [1]
Мнения на потребител
0:09:00 [0]
Downloading file
1:45:42 [26]
Downloading file
0:09:34 [5]
Тема
0:09:32 [0]
Downloading file
0:11:40 [0]
Downloading file
0:07:51 [0]
Downloading file
0:05:24 [1]
Мнения на потребител
0:02:02 [0]
Downloading file
0:09:16 [2]
Тема
0:09:16 [2]
Тема
0:09:11 [1]
Тема
0:03:49 [0]
Downloading file
0:04:50 [1]
Галерия
0:04:31 [2]
Тема
0:00:29 [0]
Downloading file
0:05:12 [0]
Downloading file
0:14:22 [0]
Начална страница
0:03:00 [2]
Снимка
0:05:25 [2]
Тема
0:09:31 [2]
Тема
0:09:35 [1]
Тема
0:07:51 [2]
Коментари на потребител
0:09:19 [2]
Тема
0:05:06 [2]
Тема
0:12:41 [0]
Потребителски профил
0:05:55 [0]
Мнения на потребител
0:09:25 [2]
Тема
0:08:03 [3]
Downloading file
0:04:53 [0]
Downloading file
0:09:23 [1]
Тема
0:06:08 [0]
Downloading file
0:25:01 [2]
Тема
0:09:32 [3]
Чат
0:00:05 [0]
Тема
0:08:04 [3]
Тема
0:08:04 [1]
Тема
0:11:52 [0]
Мнения на потребител
0:07:59 [0]
Тема
0:06:09 [0]
Тема
0:07:44 [5]
Тема
0:10:51 [0]
Коментари на потребител
0:01:42 [0]
Downloading file
0:12:15 [0]
Downloading file
0:11:55 [0]
Тема
0:05:29 [1]
Тема
0:09:12 [3]
Чат
0:01:15 [0]
Тема
0:05:09 [2]
Начална страница
0:06:10 [1]
Тема
0:04:11 [3]
Тема
0:06:41 [1]
Тема
0:13:59 [0]
Тема
0:09:14 [1]
Тема
0:04:39 [4]
Тема
0:06:48 [2]
Тема
0:08:04 [1]
Тема
0:08:13 [2]
Коментари на потребител
0:09:29 [5]
Тема
0:05:16 [1]
Тема
0:09:12 [4]
Галерия
0:09:07 [3]
Коментари на потребител
0:07:59 [2]
Тема
0:09:14 [4]
Мнения на потребител
0:05:33 [2]
Тема
0:11:26 [1]
Начална страница
0:06:21 [0]
Тема
0:09:12 [0]
Мнения на потребител
0:08:15 [3]
Тема
0:08:07 [2]
Тема
0:02:03 [0]
Мнения на потребител
0:09:14 [0]
Теми на потребител
0:10:54 [0]
Мнения на потребител
0:19:39 [1]
Тема
0:10:56 [0]
Downloading file
0:08:15 [4]
Тема
0:06:52 [2]
Тема
0:09:32 [2]
Тема
2:08:53 [48]
Downloading file
0:10:24 [0]
Потребителски профил
0:01:57 [0]
Коментари на потребител
0:13:24 [0]
Тема
0:07:57 [0]
Чат
0:05:05 [1]
Тема
0:12:18 [0]
Потребителски профил
0:09:24 [3]
Мнения на потребител
0:08:06 [0]
Тема
0:07:55 [2]
Чат
0:04:46 [2]
Тема
0:09:16 [1]
Downloading file
0:05:10 [1]
Downloading file
0:09:15 [2]
Тема
0:09:20 [1]
Теми на потребител
0:09:26 [1]
Тема
0:03:36 [0]
Тема
0:09:23 [0]
Тема
0:10:21 [0]
Тема
0:08:02 [1]
Тема
0:10:58 [1]
Начална страница
0:07:57 [1]
Тема
0:12:30 [3]
Downloading file
0:09:34 [3]
Тема
0:07:48 [2]
Тема
0:09:17 [3]
Downloading file
0:09:22 [1]
Тема
0:06:43 [0]
Теми на потребител
0:09:15 [2]
Начална страница
0:10:11 [0]
Тема
0:03:09 [0]
Мнения на потребител
0:09:35 [2]
Мнения на потребител
0:05:53 [0]
Downloading file
0:13:52 [1]
Мнения на потребител
0:10:42 [5]
Тема
0:01:48 [0]
Тема
0:05:26 [2]
Тема
0:06:55 [1]
Начална страница
0:10:02 [0]
Тема
0:00:38 [0]
Коментари на потребител
0:06:52 [1]
Тема
0:06:45 [0]
Коментари на потребител
0:08:04 [3]
Тема
0:09:30 [1]
Начална страница
0:07:45 [4]
Тема
0:09:22 [4]
Галерия
0:07:56 [1]
Тема
0:04:29 [0]
Тема
0:09:29 [4]
Downloading file
0:03:59 [2]
Потребителски профил
0:03:31 [4]
Тема
0:03:15 [0]
Тема
0:08:40 [0]
Тема
0:04:38 [1]
Тема
0:05:39 [0]
Тема
0:06:11 [3]
Downloading file
0:09:07 [0]
Тема
0:07:12 [0]
Начална страница
0:09:29 [2]
Тема
0:09:23 [1]
Тема
0:06:09 [0]
Тема
0:03:53 [0]
Тема
0:04:02 [0]
Тема
0:09:10 [2]
Downloading file
0:10:35 [0]
Тема
0:00:30 [0]
Чат
0:06:00 [1]
Тема
0:03:16 [1]
Тема
0:06:11 [0]
Чат
0:09:18 [4]
Тема
0:04:54 [1]
Снимка
0:05:36 [0]
Downloading file
0:05:47 [0]
Теми на потребител
0:06:30 [0]
Downloading file
0:09:18 [5]
Downloading file
0:03:57 [0]
Потребителски профил
0:00:34 [0]
Събития
0:07:49 [2]
Тема
0:28:09 [9]
Downloading file
0:07:36 [0]
Чат
0:07:00 [0]
Начална страница
0:09:09 [4]
Тема
0:05:33 [2]
Тема
0:04:06 [0]
Мнения на потребител
0:09:21 [0]
Downloading file
0:11:59 [0]
Снимка
0:09:29 [1]
Тема
0:02:04 [0]
Коментари на потребител
0:07:05 [1]
Тема
0:09:26 [3]
Тема
0:05:08 [1]
Тема
0:06:06 [1]
Тема
0:09:17 [2]
Тема
0:27:55 [1]
Browsing user sessions
0:09:07 [2]
Тема
0:09:23 [1]
Тема
0:09:30 [1]
Тема
0:06:35 [1]
Тема
0:09:16 [1]
Снимка
0:01:50 [0]
Downloading file
0:02:16 [0]
Потребителски профил
0:04:49 [1]
Тема
0:02:28 [0]
Тема
0:06:36 [0]
Снимка
0:04:25 [0]
Тема
0:09:29 [6]
Снимка
0:05:11 [0]
Начална страница
0:04:52 [0]
Начална страница
0:14:46 [0]
Теми на потребител
0:07:51 [1]
Downloading file
0:13:18 [0]
Тема
0:02:39 [0]
Тема
0:05:27 [1]
Мнения на потребител
0:08:04 [0]
Тема
0:04:15 [0]
Downloading file
0:04:07 [2]
Тема
0:09:31 [2]
Тема
0:09:11 [2]
Тема
0:02:03 [0]
Downloading file
0:08:08 [1]
Тема
0:09:09 [2]
Тема
0:01:22 [0]
Тема
0:09:27 [0]
Потребителски профил
0:05:21 [0]
Тема
0:09:13 [2]
Теми на потребител
0:01:00 [1]
Downloading file
0:06:46 [1]
Тема
0:01:53 [2]
Новина
0:04:48 [0]
Тема
0:08:04 [0]
Downloading file
0:07:59 [0]
Тема
0:14:01 [0]
Потребителски профил
0:08:16 [3]
Тема
0:09:18 [6]
Тема
0:09:35 [3]
Теми на потребител
0:00:02 [0]
Downloading file
0:14:03 [0]
Browsing user sessions
0:06:48 [1]
Тема
0:03:33 [2]
Тема
0:09:07 [0]
Чат
0:09:17 [0]
Тема
0:04:48 [0]
Тема
0:06:36 [2]
Тема
0:13:57 [0]
Мнения на потребител
0:05:52 [0]
Начална страница
0:07:48 [0]
Тема
0:13:22 [0]
Тема
0:07:24 [0]
Browsing user sessions
0:05:45 [0]
Тема
0:08:11 [2]
Тема
0:36:25 [3]
Тема
0:09:27 [3]
Тема
0:09:03 [0]
Тема
0:09:28 [1]
Тема
0:04:02 [1]
Тема
1:48:18 [28]
Downloading file
0:08:13 [0]
Тема
0:01:36 [0]
Тема
0:09:31 [5]
Downloading file
0:03:30 [1]
Снимка
0:02:29 [0]
Начална страница
0:01:27 [0]
Начална страница
0:09:32 [4]
Тема
0:13:32 [0]
Теми на потребител
0:04:19 [0]
Теми на потребител
0:02:00 [0]
Downloading file
0:01:46 [1]
Downloading file
0:11:12 [0]
Потребителски профил
0:07:17 [1]
Тема
2:12:04 [41]
Downloading file
0:31:36 [3]
Тема
0:09:34 [0]
Тема
0:12:25 [0]
Тема
0:06:16 [0]
Тема
0:09:33 [2]
Тема
0:09:16 [3]
Тема
0:09:13 [2]
Чат
0:16:15 [1]
Тема
0:09:21 [2]
Тема
0:15:24 [1]
Снимка
0:09:10 [3]
Тема
0:05:23 [1]
Начална страница
0:13:21 [0]
Тема
0:08:08 [1]
Снимка
0:03:11 [0]
Тема
0:02:45 [0]
Теми на потребител
0:09:33 [3]
Тема
0:05:28 [0]
Тема
0:06:55 [3]
Снимка
0:02:31 [0]
Тема
0:08:10 [0]
Потребителски профил
0:08:09 [2]
Тема
0:09:10 [2]
Тема
0:09:29 [2]
Тема
0:05:38 [4]
Тема
0:09:16 [2]
Тема
0:21:22 [2]
Тема
0:12:07 [0]
Мнения на потребител
0:09:08 [0]
Тема
0:05:22 [1]
Начална страница
0:07:00 [0]
Теми на потребител
0:11:14 [0]
Downloading file
0:22:14 [2]
Тема
0:14:37 [0]
Тема
0:09:15 [4]
Тема
0:04:43 [0]
Потребителски профил
0:09:14 [4]
Тема
0:06:46 [1]
Теми на потребител
0:09:17 [2]
Тема
0:07:00 [0]
Тема
0:06:45 [2]
Начална страница
0:09:13 [1]
Тема
0:05:23 [2]
Тема
0:08:02 [1]
Тема
0:09:30 [2]
Тема
0:07:56 [2]
Теми на потребител
0:11:06 [0]
Тема
0:02:04 [0]
Тема
0:06:48 [0]
Тема
0:07:46 [2]
Тема
0:05:12 [0]
Снимка
0:09:33 [0]
Мнения на потребител
0:09:31 [0]
Тема
0:05:17 [0]
Downloading file
0:01:15 [0]
Downloading file
0:10:24 [0]
Тема
0:01:14 [0]
Downloading file
0:09:06 [1]
Тема
0:04:13 [1]
Тема
0:06:43 [1]
Коментари на потребител
0:07:00 [3]
Тема
0:02:27 [2]
Тема
0:20:19 [1]
Начална страница
0:07:35 [0]
Downloading file
0:13:06 [1]
Начална страница
0:04:17 [0]
Тема
0:09:53 [1]
Начална страница
0:05:20 [2]
Коментари на потребител
0:09:14 [5]
Тема
0:08:13 [1]
Тема
0:06:24 [0]
Тема
0:07:51 [3]
Чат
0:00:12 [0]
Снимка
0:01:45 [0]
Тема
0:12:03 [1]
Начална страница
0:07:48 [2]
Мнения на потребител
0:01:37 [0]
Чат
0:01:37 [0]
Тема
0:06:36 [1]
Тема
0:02:11 [0]
Тема
0:02:45 [0]
Downloading file
0:08:53 [0]
Коментари на потребител
0:06:19 [4]
Тема
0:02:42 [2]
Тема
0:03:45 [0]
Тема
0:09:27 [0]
Downloading file
0:06:31 [0]
Тема
0:09:23 [1]
Тема
0:14:49 [1]
Начална страница
0:06:57 [3]
Снимка
0:06:36 [0]
Downloading file
0:03:50 [2]
Коментари на потребител
0:06:07 [0]
Тема
0:08:03 [0]
Начална страница
0:01:14 [1]
Тема
0:09:29 [0]
Тема
0:06:37 [3]
Тема
0:09:11 [2]
Тема
0:04:17 [0]
Downloading file
0:09:17 [3]
Начална страница
0:01:54 [0]
Мнения на потребител
0:11:45 [0]
Тема
0:06:54 [1]
Тема
0:09:20 [0]
Browsing user sessions
0:04:46 [2]
Начална страница
0:07:30 [1]
Тема
0:11:41 [31]
Мнения на потребител
0:01:24 [0]
Тема
0:09:17 [3]
Тема
0:04:06 [0]
Тема
0:08:52 [0]
Downloading file
0:09:12 [2]
Тема
0:09:34 [3]
Коментари на потребител
0:03:56 [2]
Тема
0:13:43 [1]
Начална страница
0:00:13 [0]
Downloading file
0:09:34 [2]
Тема
0:04:12 [1]
Тема
0:07:48 [2]
Теми на потребител
0:20:42 [3]
Чат
0:05:22 [1]
Тема
0:06:23 [0]
Снимка
0:00:39 [0]
Тема
0:12:21 [0]
Downloading file
0:12:53 [0]
Downloading file
0:09:10 [0]
Downloading file
0:02:08 [0]
Тема
0:09:13 [2]
Тема
0:09:23 [3]
Downloading file
0:12:31 [0]
Browsing user sessions
0:12:35 [1]
Начална страница
0:07:59 [3]
Тема
0:09:26 [6]
Тема
0:06:50 [0]
Downloading file
0:12:51 [0]
Начална страница
0:08:15 [2]
Тема
0:07:21 [0]
Статии
0:31:56 [9]
Downloading file
0:01:55 [0]
Начална страница
0:17:34 [3]
Тема
0:09:19 [2]
Начална страница
0:09:14 [3]
Тема
0:02:46 [1]
Коментари на потребител
0:07:59 [5]
Тема
0:06:13 [2]
Тема
0:07:52 [2]
Тема
0:06:31 [0]
Тема
0:08:09 [3]
Тема
0:09:24 [0]
Тема
0:07:02 [1]
Browsing user sessions
0:07:11 [2]
Снимка
0:08:06 [1]
Начална страница
0:04:43 [0]
Тема
0:07:07 [4]
Тема
0:01:14 [1]
Мнения на потребител
0:05:13 [0]
Тема
0:09:24 [6]
Тема
0:00:48 [1]
Снимка
0:07:19 [0]
Downloading file
0:11:13 [0]
Тема
0:08:15 [2]
Тема
0:00:10 [0]
Тема
0:09:30 [2]
Мнения на потребител
0:08:26 [0]
Тема
0:05:48 [2]
Тема
0:05:09 [1]
Тема
0:03:51 [0]
Галерия
0:08:13 [1]
Чат
0:01:37 [0]
Тема
0:01:54 [2]
Теми на потребител
0:09:23 [0]
Тема
0:01:27 [0]
Коментари на потребител
0:09:21 [5]
Downloading file
0:09:17 [2]
Тема
0:09:17 [3]
Начална страница
0:08:43 [0]
Тема
0:05:35 [0]
Начална страница
0:04:09 [1]
Снимка
0:05:44 [0]
Тема
0:09:13 [3]
Тема
0:12:23 [0]
Downloading file
0:13:25 [0]
Галерия
0:11:11 [0]
Downloading file
0:05:44 [1]
Downloading file
0:08:09 [7]
Снимка
0:04:53 [0]
Галерия
0:09:35 [3]
Начална страница
0:09:17 [7]
Тема
0:01:34 [1]
Тема
0:04:49 [0]
Мнения на потребител
0:00:20 [0]
Тема
0:13:47 [0]
Теми на потребител
0:11:13 [0]
Начална страница
0:05:52 [0]
Тема
0:09:19 [3]
Тема
0:03:18 [0]
Тема
0:13:36 [0]
Мнения на потребител
0:03:12 [0]
Тема
0:09:19 [1]
Тема
0:05:35 [1]
Начална страница
0:09:15 [6]
Тема
0:09:19 [3]
Тема
0:03:34 [4]
Downloading file
0:08:03 [2]
Тема
2:16:17 [45]
Downloading file
0:04:02 [0]
Тема
0:00:09 [0]
Тема
0:05:13 [0]
Browsing user sessions
0:02:43 [0]
Тема
0:09:01 [0]
Тема
0:02:53 [0]
Тема
0:14:36 [0]
Downloading file
0:14:17 [1]
Начална страница
0:00:09 [0]
Browsing user sessions
2:16:01 [56]
Чат
0:06:48 [1]
Тема
0:06:49 [0]
Начална страница
0:04:12 [0]
Начална страница
0:06:38 [2]
Начална страница
0:10:24 [1]
Начална страница
0:09:33 [5]
Тема
0:06:02 [2]
Тема
0:09:28 [2]
Галерия
0:13:22 [0]
Тема
0:06:43 [0]
Мнения на потребител
0:03:02 [1]
Тема
0:09:06 [3]
Тема
0:09:21 [0]
Тема
0:02:02 [0]
Downloading file
0:09:09 [1]
Downloading file
0:00:21 [0]
Тема
0:12:06 [0]
Тема
0:07:19 [4]
Тема
0:09:23 [1]
Тема
2:15:13 [48]
Чат
0:06:32 [0]
Тема
0:08:03 [1]
Начална страница
0:09:17 [3]
Тема
0:07:52 [2]
Тема
0:06:38 [0]
Коментари на потребител
0:09:14 [2]
Тема
0:39:29 [3]
Тема
0:05:22 [3]
Тема
0:09:09 [1]
Тема
0:09:25 [2]
Начална страница
0:09:16 [2]
Тема
0:00:07 [0]
Downloading file
0:06:43 [4]
Тема
0:09:18 [3]
Тема
0:09:12 [3]
Тема
0:07:47 [1]
Тема
0:03:04 [1]
Downloading file
0:09:08 [2]
Начална страница
0:04:38 [3]
Начална страница
0:06:54 [3]
Тема
0:06:50 [2]
Чат
0:13:57 [0]
Тема
0:13:00 [0]
Тема
0:09:23 [1]
Тема
0:02:24 [0]
Начална страница
0:06:45 [1]
Downloading file
0:09:34 [1]
Мнения на потребител
0:05:31 [0]
Downloading file
0:04:08 [0]
Тема
0:09:12 [2]
Downloading file
0:13:34 [0]
Тема
0:09:29 [2]
Тема
0:08:48 [0]
Downloading file
0:04:46 [0]
Тема
0:14:27 [0]
Тема
0:09:45 [0]
Тема
0:00:51 [0]
Чат
0:00:41 [0]
Коментари на потребител
0:09:21 [1]
Тема
0:01:29 [0]
Downloading file
0:00:34 [0]
Тема
0:06:33 [0]
Тема
0:03:23 [1]
Снимка
0:27:38 [4]
Тема
0:08:16 [0]
Теми на потребител
0:04:13 [1]
Мнения на потребител
Отиди на Стр.:
Общо мнения: 76 Стр. 1 от 4 1 2 3 Следващ »
"Риба в мътна вода се лови" - най-актуалната поговорка през 2008 г. Отговори: 51
Видяна: 89,650
Последно мнение от: Vessel
за 09 Март 2012 - 00:46
от Vessel за Неделя, 06 Юли 2008 - 04:152 3
Покажи
17 Юли 2008 - 15:17
от apnea
Веселе , като те чета имам чувството , че чета себе си...но не продължавай като мен , защото ако продължаваш да пишеш за всичко така както го чувстваш и си го преживял в течение на годините , тези които нямат опита ти - няма да те разберат и в крайна сметка ще стигнеш до моето положение - бан , е може и да не стигнеш дотам щото си имаш верни приятели тук ,а аз съм си лют световно неизвестен единак :-) , карай по дипломатично.....абсолютно си прав за пневматиците , аз с моя 15 год. Стенчо , не бих излязъл с по-малко риба в мътилката , отколкото колега дал 1000 евро за поръчков дървен харпун , дори напротив...без да обиждам никой , но много от младите колеги сефте се натресоха в батака и мътилката ...и ...изпаднаха в паника ...без да се самоизтъквам прочете отново това което съм писал преди по отношение пневматиците и купете по един , и тука ги продават , и празно няма да има....Поздрави...
Видимост??? Планктон или друга причина? Отговори: 19
Видяна: 33,978
Последно мнение от: redovi55
за 06 Май 2009 - 22:04
от Dobs за Петък, 13 Юни 2008 - 13:43
Покажи
13 Юни 2008 - 14:05
от apnea
спомням си години , влезеш в морето и не можеш да си видиш плавниците къде са , мътилкааа , гмурнеш се на 5 , 6 метра и отдолу чисто , погледнеш нагоре - все едно си под похлупак :-(...а една година 91 или 92 или 93 беше , ама беше мътно цялата година , рано сутрин попчетата с ръце можеше да ги фащаш по дъното - бяха замаени
Любо Клисуров при и****а Слави Отговори: 20
Видяна: 32,551
Последно мнение от: katcho
за 13 Юни 2008 - 09:26
от assen за Сряда, 11 Юни 2008 - 23:11
Покажи
13 Юни 2008 - 09:17
от apnea
я , един на земята ме харесвал , ше задържа Потопа до 23.12. 2012 ....... :-)
Опасни морски видове Отговори: 57
Видяна: 131,892
Последно мнение от: spear
за 20 Февруари 2013 - 00:32
от Gringo за Четвъртък, 10 Април 2008 - 14:442 3
Покажи
11 Апр 2008 - 17:04
от apnea
ха-ха-ха-ха-ха , баси дракона....@Гринго в оня сайт доста ме бъзикаха на тая тема - щял да ми стане като ПВЦ бутилка от два литра и пр. :-)...на сафридско чипаре се фаща в средните и долните слоеве ( сафрид също се лови малко над дъното )...та наблюдавал съм от лодката в бистра вода , как чепарето е на около два метра от дъното и като го заклатиш леко надолу нагоре , от привидно пустото пясъчно дъно се изтрелва като торпедо нагоре замаскирания в пясъка дракон , настига за нула време чепарето - атакува , закача се и в следващите секунди изкачат от нищото още и още дракони и после не моя си обера месината - ще ми счупят пръчката , тъй че изобщо не се учудвам на Пипинския дракон :-)
Покажи
11 Апр 2008 - 11:54
от apnea
@Гринго , кво е тва чепаре за платерини ве човек :-)...аз съм се специализирал в лова на дракони с чепаре , вадил съм ги и по 6 наведнъж , но с чипаре за сафрид :-) , веднъж един дракон ми падна в скута в кануто ми :-( - тая случка съм я описъл в "НА РИБА . КОМ "...убожданията са болезнени , но чак пък да ходиш на доктор :-) , лошо става след третото убождане (за един ден ) щото отровата се натрупва ! ...като противоотрова срещу убождане от дракон и скорпид се използва амоняк или горящ фас - топлината разгражда отровата !
Търся човек за съвместно обучение/тренировка по гмуркане Отговори: 59
Видяна: 93,074
Последно мнение от: Dobs
за 12 Април 2008 - 16:56
от lyubo_sub за Събота, 20 Октомври 2007 - 13:332 3
Покажи
11 Апр 2008 - 10:19
от apnea
когато преди години - в началото на сайта , написах че съм правил пасивна апнея - 6 мин. и 15 сек. много хора ми се исмяха , както и за други неща - но всяко нещо с времето си....като човек практикуващ дългогодишно йога мога само да кажа , че Пипин този път е 100 процента прав ...йога системата е открита преди 1000-ди години и все още е непроменена ...бягането със задържан въздух е една вредна мода - тва е от мен
Сезон 2008 Отговори: 1,061
Видяна: 1,521,288
Последно мнение от: kiril
за 01 Януари 2009 - 19:07
от Sand за Петък, 15 Февруари 2008 - 21:222 ... 52 53 54
Покажи
11 Апр 2008 - 09:51
от apnea
малеййй , посмъртно няма си напрая пикало :-)
Търся човек за съвместно обучение/тренировка по гмуркане Отговори: 59
Видяна: 93,074
Последно мнение от: Dobs
за 12 Април 2008 - 16:56
от lyubo_sub за Събота, 20 Октомври 2007 - 13:332 3
Покажи
10 Апр 2008 - 14:24
от apnea
фърляй цигарите напълно и плуване през ден -два пъти седмично е недостатъчно според мен
Как да съхраним рибата? По време на риболов и във фризера? Отговори: 31
Видяна: 73,980
Последно мнение от: gero
за 26 Април 2008 - 21:52
от pavelkamburov за Сряда, 09 Април 2008 - 01:002
Покажи
10 Апр 2008 - 14:21
от apnea
в хладилни чанти - вътре с лед и коприва , на сянка , също по -голямата част от рибата я суша по гореописания начин на място - на слънце е готова за 5,6 часа ...
Покажи
10 Апр 2008 - 12:40
от apnea
а аз на моя двор :-) опъвам въжета между дърветата и там си суша рибата , осолявам я няколко часа в саламура , изплаквам я и след това я потапям за малко в оцет (гони муите) и я простирам в двора , гларуси там (на вилата) няма а за котките се грижи Гарибалди - питбултериер :-)
гумени лодки и двигатели Отговори: 41
Видяна: 93,465
Последно мнение от: darknessfairy
за 23 Юни 2015 - 19:10
от бултериер за Събота, 18 Декември 2004 - 14:122 3
Покажи
10 Апр 2008 - 10:32
от apnea
директно върху покрива ли лежи лодката или имаш някакъв багажник ? питам щото аз така си огънах покрива на моя автомобил :-(
Риболов Отговори: 62
Видяна: 107,860
Последно мнение от: spear
за 13 Ноември 2011 - 20:20
от spro за Четвъртък, 10 Април 2008 - 00:352 3 4
Покажи
10 Апр 2008 - 10:28
от apnea
Браво Спро ! Най- ме накефиха паламудите ! Дай- малко инфо за такъмите с които ги фана , че съм много бос там :-)
гумени лодки и двигатели Отговори: 41
Видяна: 93,465
Последно мнение от: darknessfairy
за 23 Юни 2015 - 19:10
от бултериер за Събота, 18 Декември 2004 - 14:122 3
Покажи
10 Апр 2008 - 10:05
от apnea
Честито и от мен ! Спро би ли пуснал снимка как закрепваш лодката върху колата - по-подробно ?
Техногенная катастрофа Северное Болгарское Черноморье ! Отговори: 21
Видяна: 41,021
Последно мнение от: apnea
за 09 Април 2008 - 11:24
от Dobro за Вторник, 08 Април 2008 - 15:302
Покажи
09 Апр 2008 - 11:24
от apnea
@Добс , седял съм на нейния чин...
Налягане върху тъпанчето Отговори: 69
Видяна: 127,175
Последно мнение от: pipin162
за 09 Април 2008 - 21:48
от spear за Сряда, 02 Април 2008 - 11:512 3 4
Покажи
08 Апр 2008 - 11:01
от apnea
ако болката ви е в дясното ухо , възможна причина за тва може да е лявата ръка на Пипин :-) :-) :-)
Контра на стрелата , но КЪДЕ ? Отговори: 71
Видяна: 108,071
Последно мнение от: Live2Dive
за 08 Април 2008 - 11:02
от Yavorsub за Понеделник, 31 Март 2008 - 22:412 3 4
Покажи
08 Апр 2008 - 10:46
от apnea
поасон - означава риба , от тва по-съществено - здраве да е !
двигател извънбордов Отговори: 54
Видяна: 90,351
Последно мнение от: Evia
за 04 Април 2008 - 14:51
от spro за Сряда, 27 Септември 2006 - 00:292 3
Покажи
03 Апр 2008 - 16:07
от apnea
:-)
Контра на стрелата , но КЪДЕ ? Отговори: 71
Видяна: 108,071
Последно мнение от: Live2Dive
за 08 Април 2008 - 11:02
от Yavorsub за Понеделник, 31 Март 2008 - 22:412 3 4
Покажи
03 Апр 2008 - 13:36
от apnea
Гринго , аз си купи ластичен Имерсион преди 3 год. и стрелата му беше заточена подобно фабрично , но от три страни , що ли незнам ?
двигател извънбордов Отговори: 54
Видяна: 90,351
Последно мнение от: Evia
за 04 Април 2008 - 14:51
от spro за Сряда, 27 Септември 2006 - 00:292 3
Покажи
03 Апр 2008 - 13:31
от apnea
@Pipin , ти изобщо не си за лодка , ще се учудя ако ми кажеш , че нямаш джет :-)
Налягане върху тъпанчето Отговори: 69
Видяна: 127,175
Последно мнение от: pipin162
за 09 Април 2008 - 21:48
от spear за Сряда, 02 Април 2008 - 11:512 3 4
Покажи
03 Апр 2008 - 11:40
от apnea
Оди - много груба грешка - не акулата клецала калкана , а кита , а на рака като ги видял не само очите му станали големи , ами и си променил посоката на ходене
Общо мнения: 76 Стр. 1 от 4 1 2 3 Следващ »
Нови Продукти
C4 shaft HUNT top flopper 3+1 fins 6.5mm

Цена: 88.01 Лв.
Spearfishing